Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 kwietnia 2020, 13:15

autor: AlexB

Minecraft - na popularnym serwerze zagrało już 18 milionów osób

Przez serwer studia Hypixel w grze Minecraft przewinęło się już 18 milionów unikalnych graczy. To aż 52% wszystkich osób, które zakupiły popularną produkcję studia Mojang AB w edycji Java.

Minecraft - na popularnym serwerze zagrało już 18 milionów osób - ilustracja #1
Serwer Hypixel w Minecrafcie święci tryumfy.

Kojarzycie studio Hypixel? Pod koniec 2018 roku wypuściło ono w ramach wczesnego dostępu Hytale – grę akcji z otwartym światem, przywodzącą na myśl kultowego Minecrafta. Korelacje między tymi dwoma tytułami nie są przypadkowe. Członkowie Hypixel przez długi czas tworzyli zawartość do hitu firmy Mojang AB. Mają oni w nim nawet własny serwer, który ostatnio osiągnął ważny kamień milowy. Jak pochwalił się na Twitterze prezes studia, przewinęło się przez niego aż 18 milionów unikalnych graczy. To 52% wszystkich osób, które zakupiły Minecrafta w edycji Java.

W swoim wpisie serdecznie podziękował on także wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia tego wyniku i zapewnił że wciąż będzie pracował tak samo wytrwale, jak pierwszego dnia. Czy przyczyni się do jeszcze większego wzrostu popularności serwera w Minecrafcie i gry Hytale, której pełna wersja ma ponoć zadebiutować w przyszłym roku? Ekipa Hypixel z pewnością trzyma kciuki, by tak się stało.

  1. Oficjalna strona gry Minecraft
  2. Oficjalna strona studia Hypixel
  3. Minecraft - poradnik do gry