Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2017, 10:57

autor: Adrian Werner

Ancestors Legacy - obejrzyj zapis misji z polskiego RTS-a

Polski zespół Destructive Creations udostępnił obszerną prezentację RTS-a Ancestors Legacy, ukazującą jedną z misji z kampanii dla pojedynczego gracza. Przy okazji okazało się, że doszło do zmiany tytułu gry.

ANCESTORS LEGACY W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Destructive Creations
  2. Wydawca: 1C
  3. Gatunek: RTS
  4. Platformy: PC, XONE
  5. Data premiery: 2018 r.

Gliwickie studio Destructive Creations wypuściło obszerny materiał video ze swojej następnej gry, czyli RTS-a Ancestors Legacy. Filmik trwa 22 minuty i stanowi zapis jednej z misji dostępnych w kampanii. Jest on opatrzony komentarzem dewelopera i daje całkiem niezłe pojęcie o kierunku, w jakim zmierza ten projekt.

Cała misja rozgrywa się nocą i ukazuje grupę wikingów, którzy wpierw muszą wykraść żywność z gospodarstwa rolnego i siedziby myśliwego, a potem uwolnić swoich kompanów, schwytanych podczas wcześniejszej bitwy. Gracz ma początkowo do dyspozycji jedynie niewielką grupę wojowników, więc konieczne jest stosowanie podejścia skradankowego, przynajmniej dopóki nie uzupełni on swoich sił.

Ancestors Legacy - obejrzyj zapis misji z polskiego RTS-a - ilustracja #1

Jako że do debiutu projektu pozostał jeszcze ponad rok, więc gra znajduje się wciąż na dosyć wczesnym etapie produkcji. Jest to wyraźnie widoczne w wypuszczonym właśnie materiale, a cała misja wydaje się mocno oskryptowana. Mimo to całość prezentuje się obiecująco i oczywiste jest, że Ancestors Legacy to zdecydowanie najambitniejszy projekt w dotychczasowym dorobku studia Destructive Creations.

Przypomnijmy, że Ancestors Legacy zmierza na pecety oraz konsolę Xbox One. Premiera planowana jest na ostatni kwartał przyszłego roku. W dalszej perspektywie bardzo prawdopodobna jest także wersja na PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Ancestors Legacy

Ancestors Legacy