Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2017, 11:03

autor: Góral

1,2 miliona osób grało wczoraj w Destiny 2 w tym samym czasie

Choć nie znamy jeszcze pierwszych wyników sprzedaży Destiny 2, to wiemy już, że produkcja cieszy się dużym zainteresowaniem. Studio Bungie pochwaliło się, że wczoraj ponad 1,2 miliona osób grało w nią w tym samym czasie.

W ostatnich dniach sporo mówi się o Destiny 2. Produkcja ukazała się 6 września na konsolach Xbox One i PlayStation 4, a już dowiedzieliśmy się o pierwszym rozszerzeniu zatytułowanym Curse of Osiris. Oprócz tego wybuchła mała afera związana ze zmienionym systemem shaderów, czyli elementów służących do zmieniania koloru wyposażenia, które od teraz są jednorazowego użytku. Jeden z deweloperów ustosunkował się do zarzutów, tłumacząc, że shadery stanowią motywację do dalszej rozgrywki, a poza tym dość łatwo jest je zdobyć. Natomiast dziś doczekaliśmy się pierwszych informacji o popularności nowego hitu studia Bungie. Na oficjalnym profilu gry w serwisie społecznościowym Twitter pochwalono się, że wczoraj liczba jednocześnie grających wyniosła ponad 1,2 miliona. Nie oznacza to oczywiście, że tytuł rozszedł się w takim nakładzie, ale wyraźnie pokazuje, że Destiny 2 cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

1,2 miliona osób grało wczoraj w Destiny 2 w tym samym czasie - ilustracja #1
Destiny 2 w skrócie:
  • strzelanka FPP z elementami MMO;
  • dostępna na konsolach XOne i PS4, a w przyszłym miesiącu także na PC;
  • wczoraj w tym samym momencie grało w nią ponad 1,2 miliona osób.

Początek życia gry okazał się więc bardzo udany. W przyszłości czeka nas jednak jeszcze sporo atrakcji. Produkcja doczeka się bowiem nie tylko nowej zawartości, ale również pojawi się 24 października na komputerach osobistych. Pierwsza część nie została wydana na PC-tach, więc będzie to pierwsza okazja dla graczy komputerowych do zanurzenia się w świecie wykreowanym przez twórców z Bungie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Destiny 2

Destiny 2