Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 8 listopada 2016, 10:57

autor: Adrian Werner

Amerykańskie wybory i nowe światy, czyli najlepsze mobilne aktualizacje

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Candy Crush Saga, Junk Jack X, Leap Day, Soda Dungeon i Subway Surfers.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się niedawno w usługach App Store, Google Play i Windows Store.

Candy Crush Saga

Zaczynamy od szalenie popularnej gry logicznej Candy Crush Saga. Jednym z głównych powodów, dla których wciąż cieszy się ona takim wzięciem są regularne aktualizacje z dodatkową zawartością. Najnowsza wprowadza piętnaście świeżych poziomów.

Candy Crush Saga w App Store

Candy Crush Saga w Google Play

Junk Jack X

Z kolei wyśmienita sandboksowa platformówka Junk Jack X dostała największą aktualizację w swojej historii. Gra została przestawiona na nowy silnik, lepiej zoptymalizowany i ładniejszy. Wprowadzono setki dodatkowych przedmiotów oraz kilkadziesiąt typów potworów. Wirtualne uniwersum wzbogaciło się o planetę Tor, a interfejs rozbudowano o pomocną minimapę. Kompletnie przebudowano balans rozgrywki i system sztucznej inteligencji. Nie zabrakło także nowych typów uzbrojenia. To tylko najważniejsze zmiany i towarzyszą im setki innych nowości. W sumie wszystko to czyni i tak już wspaniałą grę jeszcze lepszą.

Junk Jack X w App Store

Leap Day

Inną udaną platformówką, która w zeszłym tygodniu dostała godną uwagi aktualizację było Leap Day. Łatka dodała do końcowych fragmentów kampanii spory zestaw nowych map o wysokim poziomie trudności. Poprawiono również kilka denerwujących błędów technicznych.

Leap Day w App Store

Leap Day w Google Play

Soda Dungeon

Pierwszą od dłuższego czasu aktualizację dostało humorystyczne RPG Soda Dungeon. Patch rozszerzył świat gry o nowy loch, w którym ukryto 25 mistycznych artefaktów. Te podziemia to wyzwanie zaprojektowane dla doświadczonych postaci i można tam wejść dopiero po osiągnięciu 150 poziomu rozwoju. Ponadto łatka dodała nową klasę nazwaną Shifter.

Soda Dungeon w App Store

Soda Dungeon w Google Play

Subway Surfers

Subway Surfers pozostaje na czasie. Niedawno gra dostała aktualizację halloweenową, a teraz autorzy postanowili wykorzystać amerykańską kampanię prezydencką. Owocem tego jest patch, który przenosi akcję do Waszyngtonu. Ponadto możemy odblokować nową postać imieniem Lauren.

Subway Surfers w App Store

Subway Surfers w Google Play

Subway Surfers w Windows Store