Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lutego 2016, 15:21

American Truck Simulator zostanie udostępnione w przeciągu kilku godzin

Premiera American Truck Simulator była zapowiedziana dopiero na jutro, twórcy nie mają jednak zamiaru czekać do północy i już rozpoczęli proces wypuszczania gry. Powinna być ona dostępna w przeciągu kilku godzin.

Miłą niespodziankę przygotowało fanom wirtualnych ciężarówek (których przecież w naszym kraju wcale mało nie jest) studio SCS Software. Kolejna odsłona symulatora tych potężnych maszyn, American Truck Simulator, miała zadebiutować dziś o północy, jednak jak wynika z tego wpisu na blogu dewelopera, będzie dostępna nieco wcześniej. Powód jest bardzo prosty: twórcy chcą się wyspać.

Już za kilka godzin będziemy mogli rozwozić towary po Kalifornii i Nevadzie. - American Truck Simulator zostanie udostępnione w przeciągu kilku godzin - wiadomość - 2016-02-02
Już za kilka godzin będziemy mogli rozwozić towary po Kalifornii i Nevadzie.

„Mieliśmy zamiar wypuścić grę o północy czasu środkowoeuropejskiego. Jednak przechodzenie przez cały ten proces o tak późnej godzinie, a następnie sprawdzenie, czy nasza produkcja nie ma jakichś niedoróbek wymagających natychmiastowych poprawek, z pewnością zajęłoby sporo czasu” - tłumaczą przedstawiciele SCS Software – „Osoby odpowiedzialne za wypuszczenie gry poszłyby więc spać po czwartej nad ranem”. Produkcja powinna być zatem dostępna już za kilka godzin, w zależności od tego, jak sprawnie przebiegnie cały proces. Wtedy też zaczną działać klucze zarówno w wersjach pudełkowych, jak i cyfrowych. Raczej trudno sobie wyobrazić, by ktokolwiek miał być na Czechów obrażony za tę małą zmianę w planach.

Tym bardziej, że – jak możecie przeczytać w naszej recenzjiAmerican Truck Simulator to świetna propozycja dla fanów wirtualnych osiemnastokołowców. Rzucając nas do Stanów Zjednoczonych, twórcy nie ograniczyli się jedynie do stworzenia nowych tras i (wyraźnie większych!) miast. System dróg stał się bardziej rozbudowany, a przez to skomplikowany, duże znaczenie odgrywa obecność policji, zaś sama gra wygląda ładniej, niż Euro Truck Simulator 2. Na razie deweloperzy oddają do dyspozycji graczy dwa stany – Kalifornię i Nevadę, o naprawdę sporej powierzchni – jednak już wkrótce za darmo dołączy do nich Arizona, a później, już jako DLC, także inne obszary. Podobnie zapewne będzie z ciężarówkami, bowiem na starcie twórcy udostępniają zaledwie dwa modele.

  1. Recenzja gry American Truck Simulator – ETS 2 może przejść na emeryturę
  2. Oficjalna strona internetowa firmy SCS Software
  3. American Truck Simulator w serwisie Steam