Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2012, 19:25

autor: Hed

Amazon sprzedaje pakiet Hitman Trilogy HD – trzy gry w wersjach HD na Xboksa 360 i PlayStation 3

W ofercie jednego ze sklepów pojawiły się zestawy trzech odsłon serii Hitman w odświeżonych wersjach na Xboksa 360 i PlayStation 3. Podobno trafią one do sprzedaży w styczniu 2013 roku. Firma Square-Enix jeszcze nie zapowiedziała ich oficjalnie.

Square-Enix najwyraźniej szykuje wersje HD klasycznych odsłon serii Hitman. - Amazon sprzedaje pakiet Hitman Trilogy HD – trzy gry w wersjach HD na Xboksa 360 i PlayStation 3 - wiadomość - 2012-12-12
Square-Enix najwyraźniej szykuje wersje HD klasycznych odsłon serii Hitman.

Na stronie sklepu Amazon pojawiły się dwie pozycje, które mogą zainteresować fanów serii Hitman. Pierwsza z nich, zatytułowana Hitman Trilogy HD, to pakiet odświeżonych wydań Hitman 2: Silent Assassin, Hitman: Contracts oraz Hitman: Blood Money na współczesne konsole. Druga jest specjalną wersją tego zestawu, wzbogaconą o książeczkę z grafikami, zawierającą 22 niepublikowane wcześniej reinterpretacje klasycznych momentów z wymienionych gier.

Produkty odkryte przez użytkownika forum NeoGAF są dostępne w wersji na Xboksa 360 i PlayStation 3. Oba kosztują tyle samo – 39,99 dolara - co zapewne oznacza, że wydanie Premium Edition będzie limitowane. Sklep podaje, że premierę zestawów wyznaczono na 29 stycznia 2013 roku. W opisie czytamy, że zawierają one „trzy klasyczne tytułu z serii Hitman w odświeżonych wersjach HD”. Nie wiemy, czy pakiety pojawią się u nas, bo firma Square-Enix jeszcze ich nie zapowiedziała.

Amazon sprzedaje pakiet Hitman Trilogy HD – trzy gry w wersjach HD na Xboksa 360 i PlayStation 3 - ilustracja #3Hitman 2: Silent Assassin, Hitman: Contracts i Hitman: Blood Money to trzy odsłony serii, które wychodziły w latach 2002-2006. Tylko ostatnia z nich pojawiła się wcześniej na konsoli obecnej generacji, a konkretniej na Xboksie 360. Pakiety, które najwyraźniej szykuje Square-Enix, będą więc okazją dla posiadaczy platform Microsoftu i Sony do nadrobienia zaległości. Najnowsza odsłona sagi o agencie 47, czyli Hitman: Rozgrzeszenie wyszła przed paroma tygodniami.

  1. Hitman 2: Silent Assassin - recenzja gry
  2. Hitman: Kontrakty - recenzja gry
  3. Recenzje gry Hitman: Krwawa Forsa