Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 kwietnia 2024, 18:50

autor: Maciej Gaffke

Amazon Prime Gaming na kwiecień 2024 zaoferuje aż 12 gier, w tym Fallouta 76, Chivalry 2 i popularne MMO Black Desert

W kwietniowej ofercie Prime Gaming wyróżnia się Fallout 76 od Bethesdy. W tym miesiącu Amazon zapewni swoim subskrybentom jeszcze 11 innych gier, w tym Chivalry 2 oraz Black Desert.

Źródło fot. Bethesda Game Studios
i

Amazon kontynuuje umieszczanie w swojej usłudze gier z serii Fallout. Po pierwszej i drugiej części – które pojawiły się w niej odpowiednio w lutym i marcu – dostaniemy RPG Fallout 76. Oprócz owego dzieła Bethesdy w ofercie na ten miesiąc znalazło się jeszcze 11 innych produkcji.

Gigant oczywiście nie przez przypadek zaserwował nam łącznie trzy odsłony serii Fallout w swojej usłudze. Przypomnijmy, że w dzień udostępnienia subskrybentom Fallouta 76 (11 kwietnia) na platformie streamingowej Amazona zadebiutuje także serial oparty na tym postapokalitycznym cyklu, więc użytkownicy będą mogli sprawdzić od razu jedną z gier.

Poza Falloutem warto też sięgnąć po średniowieczne Chivalry 2, w którym patrzymy na świat z perspektywy FPP. W tej sieciowej grze akcji możemy wziąć udział w bitwach z maksymalnie 64 graczami. W starciach do dyspozycji otrzymamy sporo rodzajów broni białej, m.in. miecze, włócznie, łuki i kusze.

Oferta na kwiecień ma też coś dla fanów fantasy. W MMORPG Black Desert akcja skupia się na konflikcie Republiki Calpheonu z Królestwem Valencji o władzę nad magicznymi kamieniami. Przed rozpoczęciem opowieści gracz sam tworzy swoją postać i decyduje, do jakiej klasy chce należeć.

Pełną listę wszystkich 12 gier, które znalazły się w kwietniowej ofercie usługi Amazon Prime Gaming, znajdziecie poniżej.

Amazon Prime Gaming kupisz tutaj

Amazon Prime Gaming na kwiecień 2024

 1. Chivalry 2 – do odebrania przez Epic Games Store od 4 kwietnia
 2. Faraway 2: Jungle Escape – do odebrania przez aplikację Amazon Games od 4 kwietnia
 3. Black Desert – do odebrania przez Black Desert Online Launcher od 4 kwietnia
 4. Drawn: Trail of Shadows – do odebrania przez aplikację Amazon Games od 11 kwietnia
 5. Faraway 3: Arctic Escape – do odebrania przez aplikację Amazon Games od 11 kwietnia
 6. Fallout 76 – do odebrania w formie kodu na GOG-a oraz Xboxa od 11 kwietnia
 7. Demon’s Tilt – do odebrania przez Epic Games Store od 11 kwietnia
 8. Rose Riddle: The Fairy Tale Detective Collector’s Edition – do odebrania w formie kodu na Legacy Games od 18 kwietnia
 9. Dexter Stardust: Adventures in Outer Space – do odebrania przez aplikację Amazon Games od 18 kwietnia
 10. Living Legends: Fallen Sky – do odebrania przez aplikację Amazon Games od 25 kwietnia
 11. Vlad Circus: Descend Into Madness – do odebrania przez aplikację Amazon Games od 25 kwietnia
 12. Tiny Robots Recharged – do odebrania przez aplikację Amazon Games od 25 kwietnia

Maciej Gaffke

Maciej Gaffke

W GRYOnline.pl zajmuje się głównie newsowaniem. Ukończył filologię polską (I stopień) oraz krajoznawstwo i turystykę historyczną (II stopień) na Uniwersytecie Gdańskim, co wiążę się z jego innymi, „pozagrowymi” zainteresowaniami – historią, książkami, podróżami. Jeśli zaś chodzi o same gry wideo – kiedyś wielbiciel FPS-ów, teraz nawrócony na przygodowe gry akcji. Poza tym interesuje się też bijatykami (szczególnie Mortal Kombat), RPG-ami oraz wszystkimi tytułami nastawionymi na pojedynczego gracza. Od czasu do czasu lubi również pograć w tenisa, siatkówkę czy piłkę nożną. Dumny mieszkaniec Pomorza i Pucka.

więcej