Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2017, 08:53

Agony - obejrzyj zapis rozgrywki z polskiego survival horroru

Rodzime studio Madmind udostępniło trwający dwanaście minut zapis rozgrywki z survival horroru Agony, ukazujący piekielny las, który przyjdzie nam zwiedzić podczas zabawy.

AGONY W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Madmind Studio
  2. Wydawca: PlayWay
  3. Gatunek: survival horror
  4. Platformy: PC, PS4, XONE
  5. Data premiery: czerwiec 2017 r.

Na zakończonej już tegorocznej edycji E3 nie zabrakło polskich produkcji. Wśród nich pojawił się survival horror Agony, czyli debiutancki projekt rodzimego Madmind Studio. Autorzy opublikowali właśnie dwunastominutowy zapis rozgrywki, pochodzący z dema, jakie zaprezentowano na targach.

Materiał ukazuje poziom nazwany Floating Forest, który pozwala zwiedzić ponury las w samym środku piekła. Możemy na nim obejrzeć m.in. eksplorację, rozgrywkę skradankową oraz interakcję z otoczeniem.

Agony - obejrzy zapis rozgrywki z polskiego survival horroru - ilustracja #1

Celem autorów jest zaprezentowanie najlepszej wizji piekła, jaka do tej pory pojawiła się w grach. Sadząc po demie z E3, zadanie to uda im się zrealizować w stu procentach. Lokacje są wprost koszmarne i gdy już się wydaje, że przywykliśmy do napotkanych potworności, Agony zaskakuje kolejnymi chorymi pomysłami. Fani horroru mają na co czekać.

Przypomnijmy, że Agony zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra jest już na ukończeniu i według ostatnich doniesień ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, równocześnie na wszystkie trzy platformy sprzętowe.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Graliśmy w polskie Agony – najlepsza wizja piekła w grach wideo?