Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2011, 10:15

autor: DogGhost

Agent - pierwsze screeny z nowej gry studia Rockstar

W portfolio jednego z pracowników Rockstar North pojawiły się grafiki prezentujące lokacje z najnowszej produkcji tego studia, Agent. Akcja gry ma miejsce w środowisku szpiegów podczas zimnej wojny.

Trzeba przyznać, że studio Rockstar North, znane przede wszystkim z serii gier Grand Theft Auto, nie spieszy się zbytnio z ujawnianiem kolejnych informacji na temat swojej najnowszej produkcji zatytułowanej Agent. Choć została zapowiedziana ponad dwa lata temu, to do tej pory poza strzępkami fabuły nie wiedzieliśmy o niej praktycznie nic. Wszystkich graczy uspokoiła trochę tegoroczna wiadomość, że Agent jest w dalszym ciągu w produkcji. Teraz za sprawą wycieku możemy obejrzeć kilka grafik z gry.

Agent - pierwsze screeny z nowej gry studia Rockstar - ilustracja #1

Opublikowane materiały pochodzą z portfolio artysty zajmującego się projektowaniem otoczenia w grach, Leigha Donoghue. Obecnie zostały one usunięte ze strony. Screeny prezentują najprawdopodobniej wczesny etap produkcji, więc obecnie Agent może wyglądać zdecydowanie lepiej.

Agent - pierwsze screeny z nowej gry studia Rockstar - ilustracja #2

Agent zabierze graczy na „paranoidalną podróż w świat kontrwywiadu, szpiegostwa i zabójstw politycznych w szczytowym okresie zimnej wojny pod koniec lat siedemdziesiątych”, opisuje swoją produkcję firma Rockstar. W związku z tym nie powinno zabraknąć standardowej dla tego studia dawki przemocy i brutalności, a także charakterystycznego klimatu.

Pomimo wątpliwości, które pojawiły się odnośnie ekskluzywności Agenta na konsolę PlayStation 3, obecnie wszystko wskazuje na to, że gra ukaże się jedynie w wersji przeznaczonej na platformę koncernu Sony. W dalszym ciągu nie znamy żadnych szczegółów dotyczących potencjalnej daty premiery. Oficjalna strona gry wciąż wita nas jedynie napisem „już wkrótce”.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Agent

Agent