Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 1 czerwca 2021, 17:24

autor: aadamus

10 gier w historycznie niskich cenach, lista na 1 czerwca 2021

Dziś prezentujemy Wam listę dziesięciu gier, które obecnie można nabyć w historycznie niskich cenach. Wśród nich znajdziemy Call of Duty: Black Ops Cold War, Assassin's Creed Valhalla, Watch Dogs Legion i Tekkena 7.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty sklepów cyfrowych i wybraliśmy dziesięć interesujących tytułów, które na ten moment można zakupić w historycznie niskich cenach. Okazje te, wraz z krótkimi opisami, znajdziecie poniżej.

Call of Duty: Black Ops Cold War

Call of Duty: Black Ops Cold War to kolejna odsłona populanego cyklu pierwszoosobowych strzelanin. Tym razem akcja tytułu osadzona została w czasach zimnej wojny, a naszym celem jest pokrzyżowanie planów agenta KGB o pseudonimie Perseusz. Produkcję nabędziemy na platformie Battle.net za 35,99 euro (ok. 160,70 zł). Gra posiada polską wersję językową.

 1. Call of Duty: Black Ops Cold War w Battle.net
 2. Call of Duty Cold War - poradnik do gry

Conan Exiles

Conan Exiles to survivalowa gra akcji osadzona w uniwersum Conana Barbarzyńcy. Trzonem zabawy jest eksploracja otwartego świata i gromadzenie zasobów, które pozwolą stworzyć sprzęt niezbędny do przetrwania. Tytuł kupimy na Steamie za 42,89 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Conan Exiles na Steamie

Rebel Inc: Escalation

Rebel Inc: Escalation to strategia, w której wcielamy się w przywódcę fikcyjnego państwa inspirowanego Afganistanem. Naszym zadaniem jest ustabilizowanie sytuacji w państwie oraz odpieranie ataków rebeliantów. Tytuł kupimy na Steamie za 40,49 zł. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Rebel Inc: Escalation na Steamie

Assassin's Creed Valhalla

Assassin's Creed: Valhalla to kolejna odsłona popularnego cyklu rozwijanego przez Ubisoft. Akcja osadzona została na północy IX-wiecznej Europy. Produkcję można kupić w Epic Games Store za 147,50 zł (cena z kuponem). Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. Assassin's Creed: Valhalla w Epic Games Store
 2. Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Watch Dogs Legion

Watch Dogs: Legion to trzecia odsłona cyklu gier akcji z otwartym światem. Historia osadzona została w dystopijnej wersji Londynu, nad którym pieczę sprawuje militarna organizacja Albion. Podczas zabawy wcielamy się w agentów hakerskiej grupy DedSec i próbujemy obalić autorytarną władzę. Produkcję kupimy w Epic Games Store za 84,95 zł (cena z kuponem). Tytuł dostępny jest w polskiej wersji językowej.

 1. Watch Dogs: Legion w Epic Games Store
 2. Watch Dogs Legion - poradnik do gry

Trackmania Turbo

Trackmania Turbo to zręcznościowa gra wyścigowa należąca to cyklu zapoczątkowanego w 2003 roku. W czasie zabawy musimy z zawrotną prędkością pokonywać skomplikowane trasy. Produkcję można nabyć w Epic Games Store za 39,95 zł (cena z kuponem). Tytuł dostępny jest w polskiej wersji językowej.

 1. Trackmania Turbo w Epic Games Store

The Last Campfire

The Last Campfire jest przygodówką opracowaną przez studio Hello Games. W czasie zabawy wcielamy się w niedopałek, który podróżuje przez ruiny zapomnianych cywilizacji, szukając drogi do domu, pomagając zagubionym wędrowcom i zastanawiając się nad sensem istnienia. Grę kupimy w Epic Games Store za 38,99 zł. Tytuł dostępny jest w angielskiej wersji językowej.

 1. The Last Campfire w Epic Games Store

Tekken 7

Tekken 7 to kolejna odsłona popularnego cyklu bijatyk 3D. Podobnie jak w poprzednich częściach serii, podczas zabawy bierzemy udział w turnieju King of the Iron Fist. Produkcję możemy nabyć w WinGameStore za ok. 21,90 zł. Tytuł nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Tekken 7 w WinGameStore

Beyond a Steel Sky

Beyond a Steel Sky to klasyczna przygodówka point-n-click będąca kontynuacją produkcji z 1994 roku Beneath a Steel Sky. Tytuł kupimy w sklepie IndieGala za 16,99 dolara (ok. 62 zł). Gra nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Beyond a Steel Sky w IndieGala

Detention

Detention to przygodówka zrealizowana w konwencji survival horroru. W czasie zabawy trafiamy do liceum Greenwood znajdującego się gdzieś na Tajwanie. Tam poznajemy losy dwójki uczniów, którzy odkrywają, że złowrogie istoty z lokalnych legend zaczynają przenikać do rzeczywistości. Tytuł kupimy w Fanatical za ok. 4,50 zł. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Detention w Fanatical

UWAGA: Większość z powyższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny także mogą ulec zmianie. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki, wersję językową itp).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.