Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2014, 10:56

autor: luckie

A Universe To Explore – MMO od twórców MechWarrior Online

Studio Piranha Games, twórcy sieciowej gry free-to-play MechWarrior Online, otworzyli stronę A Universe To Explore. Dowiadujemy się z niej, że dziś wieczorem deweloper ujawni swoją nową produkcję, będącą kosmicznym MMO.

Cóż to za uniwersum przyjdzie nam eksplorować tym razem? - A Universe To Explore – twórcy MechWarrior Online szykują kosmiczne MMO - wiadomość - 2014-09-09
Cóż to za uniwersum przyjdzie nam eksplorować tym razem?
Co wiemy o nowej grze Piranha Games?
  1. Gatunek: MMO
  2. Tło: science-fiction
  3. Gracze wcielą się w pilotów, co sugeruje rozgrywkę wzorowaną na Star Citizen
  4. Pod względem skali gra ma przewyższać dotychczasowe projekty studia, w tym MechWarrior Online
  5. Więcej informacji pojawi się dziś o 21:00

Dziś o 21:00 dojdzie do ujawnienia nowej gry studia Piranha Games (nie mylić z Piranha Bytes), twórców darmowego MechWarrior Online. Wyraźnie wskazuje na to strona internetowa A Universe To Explore (tytuł gry?), odmierzająca czas do ujawnienia produkcji. Pod zegarem umieszczono tajemnicze pole – po wpisaniu w nim frazy „I AM HUMAN” wyświetlają się dodatkowe informacje na temat najbliższych planów studia. Wygląda na to, że będziemy mieli do czynienia z dużym kosmicznym MMO, a deweloperzy zapowiadają, że będzie to największy projekt w ich dorobku. Czyżby szykował się rywal dla Star Citizen?

Wspomniana strona umożliwia również dokonanie rejestracji, wpisując przy tym imię swojego pilota (warto to zrobić, zanim większość ciekawych nicków będzie już zajęta). Osoby, które stworzą konto już teraz, mogą liczyć na bonusowy przedmiot w grze, dostępny po premierze. Na razie to tyle o nowej produkcji Piranha Games – więcej informacji na jej temat, w tym zapewne przybliżony termin debiutu oraz docelowe platformy sprzętowe, podamy wieczorem.

  1. Strona internetowa A Universe To Explore
  2. Oficjalna strona internetowa studia Piranha Games