Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 grudnia 2022, 15:12

9 gier opuści Xbox Game Pass wraz z Nowym Rokiem

Poznaliśmy 9 gier, które wraz z Nowym Rokiem opuszczą PC/Xbox Game Pass. Wśród nich znajdziemy między innymi dwie strategie – Iron Harvest i Tropico 6.

Źródło fot. KING Art
i

Poznaliśmy tytuły, które wraz z Nowym Rokiem opuszczą usługę PC/Xbox Game Pass. To łącznie dziewięć pozycji, wśród których znajdziemy między innymi dwie strategie – Iron Harvest i Tropico 6. Jest to więc ostatni dzwonek, by wypróbować te produkcje.

Warto mieć na uwadze, że poniższe informacje pochodzą z aplikacji Game Pass na komputerach osobistych. Nadal jednak nie mamy oficjalnego komunikatu dotyczącego rotacji tytułów w usłudze w drugiej połowie grudnia, więc nie znamy gier, które zawitają do abonamentu w najbliższych dniach. Spodziewamy się, że Microsoft wystosuje ogłoszenie niebawem.

Xbox Game Pass – gry opuszczające usługę 1 stycznia

  1. Embr (PC, Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  2. Gorogoa (PC, Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  3. Immortal Realms: Vampire Wars (PC, Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  4. Iron Harvest (PC)
  5. Outer Wilds (PC, Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  6. Scarlet Nexus (PC, Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  7. Secret Neighbor (PC, Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  8. The Pedestrian (PC, Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  9. Tropico 6 (PC, Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej