Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 marca 2023, 22:45

69 gier w Humble Bundle na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii

W Humble Bundle ruszyła sprzedaż wielkiej paczki, z której przychód zostanie przekazany organizacjom humanitarnym niosącym pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.

Źródło fot. Warner Bros. Games
i

W serwisie Humble Bundle rozpoczęła się sprzedaż paczki Turkiye-Syria Earthquake Relief. Cały przychód z akcji ma zostać przekazany organizacjom humanitarnym niosącym pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.

Na paczkę składają się łącznie 72 przedmioty, z czego 69 stanowią gry wideo. Reszta to podręczniki do „papierowych” RPG i komiksy. Za całość przyjdzie Wam zapłacić minimum 28,03 euro (ok. 130 zł). Zainteresowane osoby mogą dokonać transakcji, klikając w poniższy przycisk.

Turkiye-Syria Earthquake Relief w Humble Bundle

Trzeba przyznać, że zawartość pakietu prezentuje się dość okazale. Wśród gier, które wchodzą w skład zestawu, znajdziemy między innymi:

 1. Gotham Knights – wydane w ubiegłym roku RPG akcji. W czasie przygody wcielamy się w Nightwinga, Robina, Batgirl lub Red Hooda i bronimy miasto Gotham, które pogrążyło się w chaosie po śmierci Batmana.
 2. Ghostrunner – polska cyberpunkowa gra akcji FPP rozgrywająca się w wieży będącej ostatnim bastionem ludzkości, gdzie rządy terroru sprawuje niejaka Kluczniczka. Wcielamy się w postać obdarzoną zdolnościami pozwalającymi jej walczyć zarówno w świecie fizycznym, jak i w cyberprzestrzeni.
 3. Euro Truck Simulator 2 – symulator ciężarówki, w którym transportujemy towary po całej Europie. Z czasem zarabiamy coraz większe pieniądze, które następnie wykorzystujemy do ulepszania lub kupowania nowych pojazdów oraz zatrudniania pracowników.

Poza tym pakiet zawiera między innymi gry:

 1. 911 Operator
 2. 112 Operator
 3. Cats and the Other Lives
 4. Cris Tales
 5. Farming Simulator 17
 6. Guilty Gear X2 #Reload
 7. Little Orpheus
 8. Mount & Blade: Warband
 9. Pathfinder: Kingmaker - Enhanced Plus Edition
 10. PayDay 2
 11. Strange Brigade
 12. System Shock: Enhanced Edition
 13. System Shock 2
 14. Worms Rumble
 15. XCOM 2

Wszystkie te tytuły dostępne są w formie kluczy Steam. Z pełną listą możecie zapoznać się tutaj.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej