Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2015, 13:50

autor: Entelarmer

25 lat Team17; seria Worms z 70 milionami sprzedanych kopii

W tym miesiącu studio Team 17 obchodzi 25. rocznicę założenia. Z tej okazji do 25 grudnia w sklepach i platformach dystrybucji cyfrowej będą pojawiać się promocje na tytuły tego studia, a sami twórcy pochwalili się 70 milionami sprzedanych kopii gier z serii Worms.

Studio Team17 w tym miesiącu świętuje 25. rocznicę powstania. Firma została założona 7 grudnia 1990 roku i znana jest przede wszystkim z kultowej serii Worms. Z tej okazji zdradzono kilka faktów z ćwierćwiecza istnienia Team17, z których najważniejszy dotyczy wspomnianego cyklu. Według twórców wszystkie odsłony serii z robakami w roli głównej rozeszły się łącznie w nakładzie 70 milionów egzemplarzy. Dane uwzględniają darmowe pobrania na urządzenia mobilne i platformy cyfrowe (m.in. Xbox Live i PlayStation Plus).

Oprócz tego do 25 grudnia będą pojawiać się promocje na tytuły Team17, jak choćby na Worms Battlegrounds na konsolę Xbox One (-75%). Na Twitterze oraz kanale YouTube studia można znaleźć darmowe kody na produkcje studia, m.in. Beyond Eyes czy Overruled!. Również w sklepach GOG.com czy Humble Bundle będą dostępne specjalne promocje. W tym drugim za 1 dolara uzyskamy jeden z 7 tytułów (m.in. Worms Armageddon), a kolejne zestawy zawierają wszystkie gry z poprzednich i wiele innych (za 6 dolarów zakupimy m.in. Worms Reloaded i Flockers). Jest też opcja zakupu całego katalogu gier Team17 za 70 dolarów, jak również rabaty cenowe na pojedyncze produkcje (na przykład -66% na The Escapists). Informacje o promocjach znajdziecie na oficjalnej stronie studia, Twitterze oraz kanale YouTube.