Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2004, 11:20

14 dni z Anarchy Online za darmo

Firma Funcom, wydawca popularnej gry MMORPG o nazwie Anarchy Online, postanowiła wyjść z inicjatywą do wszystkich tych, którzy chcieliby sprawdzić jak ów program sprawdza się w działaniu. Na oficjalnej stronie gry pojawiła się możliwość pobrania pełnej wersji gry a okres jej darmowego funkcjonowania został wydłużony z siedmiu do czternastu dni.

Firma Funcom, wydawca popularnej gry MMORPG o nazwie Anarchy Online, postanowiła wyjść z inicjatywą do wszystkich tych, którzy chcieliby sprawdzić jak ów program sprawdza się w działaniu. Na oficjalnej stronie gry pojawiła się możliwość pobrania pełnej wersji gry a okres jej darmowego funkcjonowania został wydłużony z siedmiu do czternastu dni. Należy jednak pamiętać, że udostępniona przez Funcom wersja „trial”, nie zawiera żadnych oficjalnych dodatków: Notum Wars, Shadowlands i Alien Invasion.

Anarchy Online to niezwykle rozbudowana gra MMORPG. Akcja umiejscowiona została w dalekiej przyszłości na planecie będącej we władaniu wielkiej korporacji. Omni-Tek, bo tak brzmi jej nazwa zajmuje się wydobyciem niezwykle cennego surowca – Notum. Równocześnie korporacja prowadzi wojnę z pragnącymi swobody niezależnymi klanami. Gracz zostaje umiejscowiony w samym środku konfliktu i jak w większości gier online jego głównym zadaniem jest znalezienie własnego miejsca w otaczającym go świecie.

Gracze tworząc swoją postać mają możliwość wyboru wielu różnorodnych profesji, każda z nich ma swoje własne plusy i minusy, a podróżując po rozległym świecie mogą wyposażyć ją w różnorodny ekwipunek, wszczepy i tzw. nano-programy. Rozwój postaci odbywa się na znanych z klasycznych cRPG zasadach, czyli kilka podstawowych parametrów i około 60 dodatkowych umiejętności.

Wersja „trial” programu dostępna jest w tym miejscu. Więcej informacji na temat Anarchy Online znajdziecie natomiast w naszej Encyklopedii Gier.