Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 4 października 2018, 16:30

10. urodziny GOG.com - Shadow Warrior 2 za darmo

Rodzimy serwis cyfrowej dystrybucji - GOG.com - obchodził niedawno 10. urodziny. Z tej okazji zorganizowano głosowanie na darmową grę, dostępną do pobrania dla użytkowników przez 48 godzin. Gracze wybrali Shadow Warrior 2 i tytuł można bezpłatnie ściągnąć ze strony internetowej serwisu.

GOG.com może być powodem do dumy wszystkich polskich graczy. - 10. urodziny GOG.com - Shadow Warrior 2 za darmo - wiadomość - 2018-10-04
GOG.com może być powodem do dumy wszystkich polskich graczy.

Kilka dni temu jeden z najpopularniejszych serwisów dystrybucji cyfrowej gier - GOG.com - obchodził swoje dziesiąte urodziny. Z okazji okrągłej rocznicy użytkownicy mogli liczyć na ciekawe wydarzenia towarzyszące świętowaniu. Na stronie zakończyło się właśnie głosowanie na grę, która została udostępniona na kolejne 48 godzin całkowicie za darmo. Użytkownicy mogli zagłosować na jedną spośród trzech produkcji: Firewatch, Shadow Warrior 2 oraz Superhot. Największą liczbę głosów zebrał drugi tytuł, dzięki czemu wszyscy zarejestrowani w serwisie GOG.com mogą go bezpłatnie pobrać już teraz.

Shadow Warrior 2 jest kontynuacją pierwszoosobowej gry akcji z 2013 roku, stworzonej przez polskie studio Flying Wild Hog. Akcja gry toczy się równo pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części. Gracze mogą ponownie wcielić się w Lo Wanga, pracującego dorywczo dla Yakuzy. W Shadow Warrior 2 rozbudowano elementy RPG oraz postawiono nacisk na dużą ilość broni palnej i białej. Gra oferuje również (oprócz trybu dla pojedynczego gracza) tryb kooperacji przeznaczony dla maksymalnie czterech osób.

Z okazji dziesiątych urodzin GOG.com, firma zdecydowała się zaproponować zaprzyjaźnionym osobom i serwisom stworzenie list ulubionych tytułów oferowanych przez platformę. Wśród poproszonych o rekomendacje znaleźli się między innymi CD-Action, ASZdziennik czy youtuber Rock. Nie mogło również zabraknąć naszej redakcji i mamy nadzieję, że przygotowane przez nas gry przypadną Wam do gustu. Najciekawsze propozycje zobaczycie poniżej, natomiast pełną listę produkcji, które naszym zdaniem są warte uwagi, znajdziecie tutaj.

Najciekawsze oferty GOG.com wg. redakcji GRY-Online:

  1. Fallout, Fallout 2 - każdy po 9,29 zł
  2. Return to Castle Wolfenstein - 5,59 zł
  3. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - 5,89 zł
  4. Pillars of Eternity II: Deadfire - 118,69 zł
  5. Pillars of Eternity: Definitive Edition - 64,99 zł
  6. Mafia II: Director’s Cut - 34,39 zł
  7. Elex - 76,09 zł
  8. Darkest Dungeon - 13,99 zł
Przypomnijmy, że wszystkie produkcje dostępne na platformie GOG.com nie zawierają zabezpieczeń DRM. Za to przy zakupie możemy dostać dodatkowo tapety, materiały graficzne czy ścieżki dźwiękowe.
Przypomnijmy, że wszystkie produkcje dostępne na platformie GOG.com nie zawierają zabezpieczeń DRM. Za to przy zakupie możemy dostać dodatkowo tapety, materiały graficzne czy ścieżki dźwiękowe.
  1. Strona główna GOG.com
  2. Urodzinowa kolekcja gier z GOG.com przygotowana przez redakcję GRY-Online