Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat MotorStorm: Pacific Rift

MotorStorm RC trafi na PlayStation 3 i PlayStation Vita

Hed, 23 listopada 2011, 12:34

Firma Sony zapowiedziała oficjalnie kontynuację gry MotorStorm, która może zaskoczyć fanów serii. W MotorStorm RC pokierujemy zdalnie sterowanymi samochodami różnego typu. Co ciekawe, kupując produkcję otrzymamy ją w wersji na PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. Obie edycje będą ze sobą ściśle powiązane.

Sony zapowiada MotorStorm 3D Rift

Jiker, 24 sierpnia 2010, 09:47

Firma Sony Computer Entertainment zapowiedziała oficjalnie MotorStorm 3D Rift – specjalną odsłonę popularnego cyklu gier wyścigowych, powstałą na bazie ostatniej wydanej części, czyli MotorStorm: Pacific Rift. Najważniejszą cechą 3D Rift jest oczywiście pełne wsparcie dla technologii 3D.

Nowy Motorstorm oficjalnie zapowiedziany

Rock Alone, 10 czerwca 2010, 21:15

Od jakiegoś czasu w sieci krążyły plotki na temat kolejnej części Motorstorm. Część z nich mogę już dzisiaj potwierdzić. Dla fanów tej szalonej serii mam kilka ciekawych wiadomości. Najważniejsza jest taka, że nadchodzi Motorstorm Apocalypse.

PlayStation 3 z pierwszymi grami 3D

Jiker, 10 czerwca 2010, 11:10

Firma Sony potwierdziła, że dzisiaj w ofercie PlayStation Network pojawią się pierwsze tytuły robiące użytek ze stereoskopowego efektu 3D, wprowadzonego do PlayStation 3 w ramach kwietniowej aktualizacji systemu operacyjnego konsoli.

Postapokaliptyczne wyścigi w MotorStorm 3?

Olek, 6 czerwca 2010, 14:12

To na razie tylko plotka, choć wydaje się bardzo prawdopodobna. Francuski serwis PS3Gen opublikował galerię screenów, prezentujących rzekomo rozgrywkę w MotorStorm 3. Koncern Sony, który dotąd nie zaanonsował gry, odmówił komentarza w tej sprawie.

O wpływie stereoskopowego 3D na oprawę graficzną gier na PlayStation 3

Jiker, 25 kwietnia 2010, 11:59

Na łamach brytyjskiego serwisu Eurogamer zamieszczony został interesujący artykuł na temat wsparcia dla technologii 3D, zawartego w ostatniej aktualizacji firmware konsoli PlayStation 3. Jego autor poinformował, że aktywacja tej funkcji wpłynie bezpośrednio na obniżenie jakości oraz płynności oprawy graficznej wspierających ją gier.

Wieści ze świata (Drakensang 2, StarCraft II, Mass Effect 2) 22/02/10

Hed, 22 lutego 2010, 14:48

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj mówimy o premierze drugiego Drakensanga, kolejnych absurdalnych planach producentów z Hollywood, kontynuacji serii PixelJunk oraz sprzedaży kluczy do bety StarCrafta II.

Wieści ze świata (Lost Planet 2, Assassin's Creed II, Wii Sports Resort) 25/08/09

Jiker, 25 sierpnia 2009, 13:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowa gra autorów Mafia II, środa w Xbox Live Arcade, podzielony ekran w Lost Planet 2, tańszy Killzone 2, Resistance 2 i Motorstorm: Pacific Rift, przewidywana sprzedaż Assassin’s Creed II i inne. Zapraszamy do lektury.

Amerykańska sprzedaż gier Sony na PlayStation 3

Jiker, 30 czerwca 2009, 09:30

Z informacji dostarczonych przez organizację NPD wynika, że tylko jeden spośród tytułów ekskluzywnych na konsolę PlayStation 3 wyprodukowanych przez wewnętrzne studia deweloperskie Sony sprzedał się w Stanach Zjednoczonych w liczbie ponad miliona egzemplarzy.

Wieści ze świata (MotorStorm: Pacific Rift, Splinter Cell: Conviction, Divinity 2) 14/05/09

Jiker, 14 maja 2009, 13:50

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: mini dodatki do MotorStorm: Pacific Rift, Castle Crashers z 900 tysiącami graczy, nowa strona Splinter Cell: Conviction, Radical Entertainment przenosi next-genową produkcję na Wii, nowe filmy z Worms 2: Armageddon i inne. Zapraszamy do lektury.

Gra Roku 2008 – Prezentacja nominowanych! Cz.8

Filip „fsm” Grabski, 4 marca 2009, 14:30

Plebiscyt na Grę Roku 2008 trwa w najlepsze, a teraz przedstawiamy filmowe prezentacje nominowanych tytułów. Każdego dnia pojawiać się będzie jeden zestaw kilku filmików z serii Gramy! oraz ze zbiorów GOL Video pokazujących wyróżnione przez nas gry w akcji. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi kolejnej wspaniałej czwórki.

Sony zapowiedziało Assassin's Creed, Motorstorm, LittleBigPlanet i Rock Band w wersjach na PSP

Jiker, 24 lutego 2009, 19:02

PSP, od dłuższego czasu cierpiące na niewielką liczbę wyjątkowych hitów, otrzyma w niedługim czasie kilka naprawdę potężnych tytułów. Z informacji ujawnionych w trakcie dorocznej imprezy Destination PlayStation wynika, że chodzi tu o przedstawicieli marek Rock Band, LittleBigPlanet, Assassin’s Creed oraz MotorStorm. Ta ostatnia zawita również na PlayStation 2. Ziściły się zatem styczniowe zapowiedzi Sony.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (27 stycznia 2009)

Jiker, 27 stycznia 2009, 10:25

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: szef działu Games For Windows Live zwolniony, Fable II nie na PC, Crysis: Warhead z narzędziem dezaktywującym, łatka do MotorStorm: Pacific Rift i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (8 stycznia 2009)

Jiker, 8 stycznia 2009, 12:45

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: Disgaea 3 od 20 lutego w Europie, Sony łączy Evolution Studios i Studio Liverpool, Flashback Map Pack do Gears of War 2, Ryzom od lutego z opłatami abonamentowymi, aktualizacja Home, trzy miliony Wii Fit i inne. Zapraszamy do lektury.

Milionowa sprzedaż MotorStorm Pacific Rift

Jiker, 10 grudnia 2008, 09:40

MotorStorm: Pacific Rift, wydany 28 października w Stanach Zjednoczonych i 7 listopada w Europie, przypadł do gustu wielu użytkownikom konsoli PlayStation 3. Z informacji opublikowanych przez Michaela Denny’ego, szefa europejskiego oddziału Sony Worldwide Studios, wynika, że dzieło Evolution Studios przekonało do siebie milion osób z całego świata.

Premiery gier w Polsce (3-9 listopada)

Vercetti, 10 listopada 2008, 10:50

Polski rynek gier nie zwalnia tempa. Po kilku obfitych tygodniach, w których na półki rodzimych sklepów trafiało regularnie kilkanaście nowości, dystrybutorzy przełamali wreszcie kolejną barierę i w minionych siedmiu dniach dostarczyli nam aż 21 premierowych produktów. O takim właśnie urodzaju marzyliśmy podczas wakacyjnej posuchy. Spójrzcie tylko na poniższą listę.

Amerykańska premiera MotorStorm: Pacific Rift

vampire, 28 października 2008, 14:10

Dzisiaj mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mogą już wybrać się do sklepów po kontynuację jednej z najlepszych gier wyścigowych wydanych na PS3 - MotorStorm: Pacific Rift. Pierwsza część serii cieszyła się sporą popularnością i została całkiem nieźle oceniona przez branżową prasę (średnia ocen według serwisu GameRankings wynosi 82.8%) i wszystko wskazuje na to, że dwójka pójdzie w jej ślady.

Październikowe Szaleństwo Cenowe - MotorStorm za 64,90 zł

Jiker, 23 października 2008, 10:15

MotorStorm to nie tylko jedna z najlepiej sprzedających się produkcji w historii konsoli PlayStation 3, ale przede wszystkim efektowne i emocjonujące wyścigi po bezdrożach. Jest to także idealna rozgrzewka przed zagłębieniem się w meandry kontynuacji, noszącej podtytuł Pacific Rift (polska premiera już 7 listopada). Dobrze byłoby dokonać tego za stosunkowo niewielkie pieniądze. Umożliwi Wam to nasza promocja z cyklu Październikowego Szaleństwa Cenowego.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (14 października 2008)

Jiker, 14 października 2008, 10:14

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: zapisujemy się na beta-testy Champions Online, bierzemy udział w betach Call of Duty: World at War i StarGate Worlds, zagrywamy się w demonstrację nowego Brothers in Arms, czekamy na premierę TrackMania DS. Zapraszamy do lektury.

Sony ujawnia premiery gier w czwartym kwartale 2008 roku

Filip „fsm” Grabski, 13 października 2008, 14:03

Sony Computer Entertainment UK ogłosiło dzisiaj europejskie jesienne daty premier najważniejszych tytułów na PlayStation 2, 3 oraz Portable. Zapowiada się gorąca jesień dla miłośników Sony!

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (8 października 2008)

Jiker, 8 października 2008, 10:49

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: podbijamy Europę, wyruszamy w podróż z intergalaktycznymi oficerami, gramy w demo Tom Clancy’s EndWar, słuchamy ścieżki dźwiękowej Fable, czekamy na europejską premierę Afro Samurai i wiele innych. Zapraszamy do lektury.

Szczegóły dotyczące tras w MotorStorm: Pacific Rift

Hed, 5 października 2008, 10:17

Poznaliśmy szczegółowe informacje dotyczące wszystkich dostępnych tras jakie zobaczymy w drugiej części MotorStorm. Twórcy wypuścili także kilkadziesiąt nowych zdjęć przedstawiających poszczególne miejsca. Wiemy, że gra jest już praktycznie ukończona. Pozostaje tylko pytanie, czy wobec zmian – braku dużych terenów, o czym pisaliśmy w zapowiedzi – tytuł ten zachowa swój klimat i jakość?

Motorstorm: Pacific Rift prawie ukończony

vampire, 30 września 2008, 10:47

Dowiedzieliśmy się, że Motorstorm: Pacific Rift, czyli druga odsłona całkiem dobrze ocenianej (średnio 83% według serwisu GameRankings) gry wyścigowej przeznaczonej jedynie na konsolę PS3 jest niemal ukończona. Jej twórcy, Evolution Studios, oddali już w ręce testerów kandydata do finalnej wersji programu.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (15 września 2008)

Jiker, 15 września 2008, 09:45

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: przeglądamy Osiągnięcia w Pure, zapisujemy się na beta-testy Jumpgate Evolution, gramy z Tedem Nugentem w Guitar Hero: World Tour, kupujemy Crysisa poprzez Steam, poznajemy kolejnych finalistów konkursu Epic Games, MotorStorm na PSP pomyłką sklepu Game. Zapraszamy do lektury.

O debiucie drugiej części MotorStorma i wersji gry na PSP

Crash, 12 września 2008, 09:22

Mamy dwie, gorące informacje dla fanów szaleńczych wyścigów MotorStorm. Pierwszą z nich jest data pojawienia się MotorStorm: Pacific Rift na rynku. Druga zaś przeznaczona jest dla posiadaczy przenośnej konsoli Sony, pojawiły się bowiem przesłanki pozwalające przypuszczać, iż PSP otrzyma własną wersję gry.