Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat End of Nations

Prace nad End of Nations zostały wstrzymane

Krzysztof Mysiak, 4 marca 2014, 10:32

Studio Trion Worlds poinformowało, że prace nad grą MOBA End of Nations zostały wstrzymane – stronę tytułu zlikwidowano, ponadto wzmianki o nim zniknęły z witryny dewelopera. Przyczyną jest brak perspektyw przed grą i koncentracja twórców na innych projektach. Niestety, nie wiadomo, kiedy (albo czy w ogóle) produkcja doczeka się wznowienia.

End of Nations z RTS-a zamienia się w grę MOBA. Konkurencja dla League of Legends?

Marcin Skierski, 12 lipca 2013, 13:20

Zapowiadana od dłuższego czasu gra End of Nations przejdzie istotne zmiany. Początkowo miał to być MMORTS, ale ostatecznie wewnętrzne studio firmy Trion Worlds postanowiło przemianować ten tytuł na reprezentanta gatunku MOBA.

Prace nad End of Nations wciąż trwają – twórcy uspokajają fanów gry

Grzegorz Ferenc, 7 grudnia 2012, 13:25

W świetle ostatnich doniesień o zwolnieniach w studio Petroglyph, zespół deweloperski gry End of Nations poinformował, że prace nad tytułem posuwają się naprzód i zostaną doprowadzone do końca w wewnętrzym studiu wydawcy produkcji – firmy Trion Worlds.

Zwolnienia w firmie Petroglyph – przyszłość gry End of Nations zagrożona?

Grzegorz Ferenc, 6 grudnia 2012, 11:00

Serwis Eurogamer donosi, że studio Petroglyph, pracujące nad grami End of Nations i Rise of Immortals: Battle for Graxia, zwolniło 30 pracowników. Ma to miejsce nieco ponad tydzień po bezterminowym odłożeniu startu otwartych beta-testów strategicznej gry MMO.

Otwarta beta End of Nations opóźniona – twórcy szlifują grę

Szymon Liebert, 28 listopada 2012, 09:02

Otwarta beta End of Nations została opóźniona. Twórcy ze studia Trion Worlds podjęli taką decyzję w związku z odzewem zebranym w trakcie zamkniętych testów. „Poczekajcie i pozwólcie nam zrobić lepszą grę” – proszą deweloperzy.

W piątek rusza trzeci beta-weekend End of Nations – mamy kody dostępowe

Szymon Liebert, 5 września 2012, 14:42

Mamy dla Was kody do trzeciej zamkniętej bety End of Nations, która zostanie zorganizowana w najbliższy weekend. Twórcy ze studia Trion Worlds przygotowali na nią nową zawartość.

Druga zamknięta beta End of Nations odbedzie się w następny weekend

Szymon Liebert, 29 lipca 2012, 12:55

Druga zamknięta beta End of Nations wystartuje w najbliższy piątek. Zapisy do testów są przyjmowane standardowo na oficjalnej stronie tej strategii czasu rzeczywistego z bardzo rozbudowanymi opcjami sieciowymi i społecznościowymi.

End of Nations – premiera we wrześniu

Łukasz Szliselman, 27 lipca 2012, 17:07

W ubiegły weekend rozpoczęły się beta testy End of Nations, innowacyjnego MMORTS-a autorstwa Petroglyph Studio. Tworzona od pięciu lat gra znalazła się już na ostatniej prostej, bowiem jej premiera planowana jest na 20 września 2012 roku.

End of Nations – beta weekend już za kilka dni. Zdobądź klucz i sprawdź grę!

Szymon Liebert, 16 lipca 2012, 11:26

W tym tygodniu będzie można wziąć udział w beta weekendzie gry End of Nations. Wystarczy zajrzeć na stronę promocyjną i odebrać klucz dostępowy. Liczba kodów jest ograniczona.

End of Nations – rozdajemy klucze do bety MMORTS-a autorów Star Wars: Empire at War

Adrian Werner, 3 lipca 2012, 14:00

Rozpoczynamy rozdawanie kluczy do bety End of Nations. Pozwolą Wam one sprawdzić jak prezentuje się MMORTS studia Petroglyph. Poznaliśmy też szczegóły sprzedawanej w preorderze specjalnej Edycji Założycielkiej.

RIFT zarobił 100 milionów dolarów. Ruszył darmowy weekend z grą

Szymon Liebert, 20 stycznia 2012, 10:34

Gra MMO RIFT zarobiła ponad 100 milionów dolarów od swojej premiery, która miała miejsce w marcu ubiegłego roku. To pokazuje, że nie trzeba mieć tylu subskrybentów co World of Warcraft, aby osiągnąć sukces.

Wieści ze świata (PlayStation Vita, Gran Turismo 5, Grand Theft Auto IV) 2/12/11

Piotr Doroń, 2 grudnia 2011, 14:38

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o darmowym weekendzie z Brink, sieciowym turnieju w Grand Theft Auto IV, programi UMD Passport, becie End of Nations, specjalnej wersji Gran Turismo 5, a także darmowej trylogii Marathonu.

MMORTS End of Nations zadebiutuje dopiero w przyszłym roku

Adrian Werner, 26 września 2011, 08:44

Mamy złe wieści dla graczy wyczekujących premiery End of Nations. Studio Petroglyph poinformowało, że jego MMORTS wydany zostanie dopiero w przyszłym roku.

MMORTS End of Nations postawi na model darmowy

Adrian Werner, 12 sierpnia 2011, 09:10

Coraz więcej gier MMO przestawia się na model darmowy uzupełniony mikropłatnościami. Firma Trion World Network ogłosiła, że do licznej grupy produkcji tego typu dołączy również MMORTS End of Nations.

End of Nations - nowe informacje i materiały video z MMORTS-a autorów Star Wars: Empire at War

Adrian Werner, 18 czerwca 2010, 14:59

Na dobiegającym już końca tegorocznym E3 nie mogło zabraknąć ludzi z Petroglyph Games i ich najnowszego projektu – gry MMORTS zatytułowanej End of Nations. Udzielili oni kilku wywiadów i podzielili się ze światem nowym trailerem.

Nadchodzi End of Nations - MMORTS twórców Star Wars: Empire At War

Adrian Werner, 27 kwietnia 2010, 11:35

Ostatni raz słyszeliśmy o grze MMORTS studia Petrolgyph cały rok temu. Potem słuch o tej produkcji zaginął. Okazuje się, że twórcy wciąż w pocie czoła kontynuowali prace nad tym projektem i teraz wreszcie uznali, że najwyższy czas ujawnić jego szczegóły.