Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 lipca 2012, 11:26

End of Nations – beta weekend już za kilka dni. Zdobądź klucz i sprawdź grę!

W tym tygodniu będzie można wziąć udział w beta weekendzie gry End of Nations. Wystarczy zajrzeć na stronę promocyjną i odebrać klucz dostępowy. Liczba kodów jest ograniczona.

Chcesz sprawdzić End of Nations?

W piątek wystartują weekendowe testy gry End of Nations, w których możecie wziąć udział. Wystarczy odebrać klucz dostępny na stronie promocyjnej. Nie zwlekajcie, bo oferta jest ograniczona. Dlaczego warto zainteresować się sprawą? Bo End of Nations to ciekawie zapowiadająca się strategia z elementami MMO, tworzona przez studio Petroglyph Games. Deweloper jest znany z Star Wars: Empire At War i Rise of Immortals.

Żeby zapewnić sobie miejsce w becie End of Nations wystarczy zalogować się na swoje konto gry-online.pl (z potwierdzonym adresem email) i zajrzeć na stronę promocyjną. Zanim klikniecie w przycisk udostępniający nowy klucz, koniecznie zapoznajcie się z regulaminem. Zawiera on szczegółowy opis procesu przypisania kodu do konta gry. Beta weekend rozpocznie się 20 lipca (o godzinie 6:01 nad ranem) i zakończy się 23 lipca (o godzinie 5:59 nad ranem).

End of Nations to nowy pomysł studia Petroglyph Games na grę typu MMORTS, czyli strategię czasu rzeczywistego wzbogaconą o elementy gier sieciowych. W produkcji znajdziemy między innymi system progresu, jeden wspólny świat, klasy postaci, tworzenie przedmiotów oraz podział na rozgrywkę PvE, PvP i kooperację. Tytuł zostanie wypuszczony jeszcze w tym roku w modelu free-to-play z opcjonalnym abonamentem, gwarantującym pewne dodatki.

  1. Strona promocyjna – zdobądź klucz do End of Nations
  2. Oficjalna strona End of Nations