Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2012, 12:55

Druga zamknięta beta End of Nations odbedzie się w następny weekend

Druga zamknięta beta End of Nations wystartuje w najbliższy piątek. Zapisy do testów są przyjmowane standardowo na oficjalnej stronie tej strategii czasu rzeczywistego z bardzo rozbudowanymi opcjami sieciowymi i społecznościowymi.

Druga beta End of Nations odbędzie się za parę dni.

Firma Trion Worlds ujawniła datę startu drugiej zamkniętej bety gry End of Nations. Kolejne testy tej strategii sieciowej odbędą się w następny weekend – zabawa zacznie się 3 sierpnia i zakończy 5 sierpnia. Zapisy na wydarzenie są przyjmowane standardowo na oficjalnej stronie produkcji. Dostęp do bety otrzymują też automatycznie wszystkie osoby, które zamówią przedpremierowo specjalną wersję produkcji, czyli tak zwaną Founders Edition.

End of Nations to gra z gatunku MMORTS, którą przygotowuje studio Petroglyph, znane z takich tytułów jak Star Wars: Empire at War, czy Rise of Immortals. W swoim nowym dziele twórcy zamierzają połączyć strategię czasu rzeczywistego z opcjami sieciowymi i społecznościowymi. Efektem będzie produkcja, która pozwoli zmierzyć się ponad 50 graczom jednocześnie. Całość ma korzystać z modelu free-to-play, czyli popularnego dzisiaj systemu mikropłatności.

Obecnie ekipa z Petroglyph testuje grę i regularnie zaprasza graczy do wzięcia udziału w tym procesie. Warto zainteresować się tematem, bo, jak pisaliśmy w lutym, deweloper „szykuje rasowego RTS-a, opartego na klasycznych i sprawdzonych zasadach, na niemalże niespotykaną dotąd sieciową skalę” (wrażenia z rozgrywki znajdziecie w tym tekście). Premierę End of Nations zaplanowano na 20 września. Wcześniej powinny odbyć się jeszcze otwarte testy.

  1. Graliśmy w End of Nations - League of Legends spotyka Starcrafta
  2. Oficjalna strona End of Nations