Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Fuse

Next Gen - odc. 89 - Fjuz

Runshin, 23 września 2013, 09:00

Komiks inspirowany grą akcji Fuse, stworzoną przez studio Insomniac Games, któremu zawdzięczamy takie serie jak Ratchet & Clank i Resistance. W grze dowodzimy grupą czterech postaci. Niestety jedna z nich, Dalton Brooks, nie wyszedł twórcom najlepiej...

Twórcy Fuse rozważają produkcję portu gry na PC

Ender, 11 maja 2013, 15:49

Amerykańskie studio Insomiac Games, odpowiadające za produkcję gry Fuse, która zadebiutuje w sklepach pod koniec maja, rozważa wydanie pecetowego portu tytułu. Czteroosobowa strzelanina TPP stworzona została pierwotnie z myślą o konsolach PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Fuse - demo nowej gry twórców Resistance ukaże się 7 maja

Góral, 4 maja 2013, 08:13

Wersja próbna gry Fuse, nowego tytułu od twórców serii Resistance, ukaże się w usługach Xbox Live i PlayStation Network 7 maja - poinformował wydawca produkcji, firma Electronic Arts.

Wieści ze świata (Fuse, Counter-Strike: Global Offensive, L.A. Noire) 26/4/13

Sarge, 26 kwietnia 2013, 13:55

Dziś piszemy m.in. o statusie gold strzelaniny Fuse, promocji na gry od firmy Rockstar Games, a także nowych mapach na oficjalnych serwerach Counter-Strike: Global Offensive. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Fuse, Aion, Rock Band, Street Fighter: Assassin's Fist) 9/4/13

Sarge, 9 kwietnia 2013, 12:22

Dziś piszemy m.in. o wersji demonstracyjnej Fuse, aktualizacji darmowej gry Aion, znikających piosenkach z usługi Rock Band Store, a także internetowym serialu Street Fighter: Assassin's Fist na Kickstarterze. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Fuse, nowa gra twórców serii Ratchet & Clank, ukaże się 31 maja

Góral, 24 marca 2013, 13:51

Wydawca gry Fuse, firma Electronic Arts, ujawniła datę premiery nowej produkcji studia Insomniac Games (twórcy serii Resistance i Ratchet & Clank). Tytuł ukaże się w Europie 31 maja na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

Fuse, nowa gra twórców serii Ratchet & Clank, nie ukaże się zgodnie z planem

Góral, 31 stycznia 2013, 08:14

Wydawca gry Fuse, firma Electronic Arts, ujawnił, że nowy projekt ojców serii Resistance i Ratchet & Clank nie zdąży na marcową premierę. Tytuł zadebiutuje w drugim kwartale 2013 roku.

Fuse – zobacz futurystyczną broń w nowej grze twórców Resistance

Olek, 22 października 2012, 18:37

Na oficjalnym kanale gry Fuse w serwisie YouTube pojawił się nowy filmik, demonstrujący fragmenty rozgrywki. 18-minutowy materiał opatrzony został komentarzem Teda Price'a, szefa studia Insomniac Games.

Zobacz pierwszy oficjalny zwiastun gry Fuse – kooperacyjnej strzelanki od twórców Resistance

Aver, 14 września 2012, 11:52

Studio Insomniac Games zaprezentowało pierwszy oficjalny zwiastun gry Fuse, wcześniej znanej jako Overstrike. Możemy na nim zobaczyć niektóre z eksperymentalnych rodzajów broni, jakie przyjdzie nam wykorzystać w tej futurystycznej strzelance kooperacyjnej dla czterech osób.

Fuse - studio Insomniac Games ujawnia pierwsze konkrety

Adrian Werner, 13 września 2012, 09:26

Studio Insomniac Games oficjalnie ujawniło grę Fuse. Zgodnie z przewidywaniami okazała się ona być przerobioną wersją zapowiedzianego wcześniej Overstrike. Zmiany objęły głównie styl graficzny, który mocno skręcił w stronę realizmu.

Gra Overstrike od twórców serii Resistance przemianowana na Fuse

Aver, 1 września 2012, 15:37

Założyciel studia Insomniac poinformował na targach PAX Prime, że 12 września nastąpi prezentacja gry Fuse, wcześniej znanej pod tytułem Overstrike. Chodzi o grę akcji na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 z rozbudowanym trybem kooperacji.

Wieści ze świata (Overstrike, Star Wars: The Old Republic) 15/6/12

Sarge, 15 czerwca 2012, 13:45

Dziś piszemy m.in. o finale akcji Humble Indie Bundle V, ewentualnym przejściu gry Star Wars: The Old Republic na model free to play, prezentacji Overstrike, a także Transformers Prime: The Game w wersji na Wii U. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Nowy Populous oraz niezapowiedziane gry od Respawn Entertainment i Insomniac Games jeszcze w tym roku?

Kono, 3 lutego 2012, 11:03

Według danych znalezionych w sieci, w ramach programu EA Partners mają zostać wydane nowe gry studiów Respawn Entertainment i Insomniac Games oraz nowa odsłona Populousa.

Studio Insomniac Games kończy z marką Resistance. Skupia się na grach multiplatformowych i społecznościowych

Kono, 27 stycznia 2012, 09:35

Ted Price, prezes firmy Insomniac Games, powiedział, że jego zespół deweloperski nie będzie tworzył kolejnych gier z serii Resistance. Amerykańskie studio skupia się obecnie na multiplatformowej grze Overstrikeoraz planuje zająć się tytułami społecznościowymi.

Overstrike - szczegóły na temat nowej produkcji studia Insomniac

DogGhost, 19 sierpnia 2011, 11:34

Studio Insomniac przedstawiło nowe informacje na temat gry Overstrike. Dotyczą one m.in. bohaterów, inspiracji oraz trybu kooperacji.

Overstrike pierwszą wieloplatformową grą twórców Ratchet & Clank i Resistance

Hed, 7 czerwca 2011, 10:30

Na konferencji firmy Electronic Arts poznaliśmy nowy projekt twórców serii Ratchet & Clank oraz Resistance, czyli grę akcji Overstrike. Produkcja została zaprezentowana przez Teda Price’a, prezesa Insomniac, który wprowadził graczy do nowego uniwersum i przedstawił jego bohaterów. Zapowiada się ciekawe połączenie typowego dla dewelopera humoru z ciekawymi pomysłami.