Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 marca 2013, 13:51

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Fuse, nowa gra twórców serii Ratchet & Clank, ukaże się 31 maja

Wydawca gry Fuse, firma Electronic Arts, ujawniła datę premiery nowej produkcji studia Insomniac Games (twórcy serii Resistance i Ratchet & Clank). Tytuł ukaże się w Europie 31 maja na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

Firma Electronic Arts, wydawca gry Fuse, poinformowała, że najnowsza produkcja studia Insomniac Games zadebiutuje w Europie 31 maja bieżącego roku. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych zagrają 3 dni wcześniej. Dodatkowo ujawniono bonusy do zamówień przedpremierowych.

Fuse ukaże się na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.

Osoby, które zamówią grę przed premierą otrzymają następujące elementy:

  • cztery dodatkowe pancerze dla postaci,
  • cztery malowania na bronie,
  • specjalny perk wzmacniający siłę broni dla każdego bohatera.

Niestety w chwili pisania tej informacji nie wiadomo czy bonusy te będą dostępne także u nas w kraju. Oficjalna wiadomość mówi jedynie o wybranych sprzedawcach.

Fuse zostało zapowiedziane w czerwcu 2011 roku. Gra z początku funkcjonowała jako Overstrike, jednak we wrześniu ubiegłego roku nadano jej obecną nazwę, a także zmieniono styl graficzny. Pierwsza wersja była bardziej kreskówkowa, obecna poszła w stronę realizmu. Tytuł będzie czteroosobową strzelanką, w której wcielimy się w najemników, charakteryzujących się odmiennymi umiejętnościami.

Fuse to pierwsza multiplatformowa gra studia Insomniac Games. Deweloper ten od zawsze kojarzony był z marką PlayStation i może pochwalić się takimi grami jak: Spyro the Dragon, Ratchet & Clank czy Resistance. Najnowsza produkcja trafi na konsole Xbox 360 i PlayStation 3.