Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Oddworld: Abe's Oddysee

Oddworld Abe's Oddysee za darmo w Steam

Adrian Werner, 10 maja 2018, 09:31

W serwisie Steam znów zorganizowano promocję pozwalającą za darmo zdobyć platformówkę Oddworld: Abe's Oddysee. Ponadto o 80% przeceniono wszystkie inne gry wchodzące w skład tej serii.

Oddworld: Abe's Oddysee za darmo

Ender, 19 września 2017, 20:14

Twórcy kultowej serii Oddworld przygotowali niespodziankę dla swoich fanów. Przez najbliższe dwa dni w serwisach GOG.com, Steam i Humble Store pobierzemy za darmo oryginalną wersję Oddworld: Abe's Oddysee, która pierwotnie zadebiutowała w 1997 roku.

Oddworld: Abe's Oddysee za darmo na Steamie; Oddworld: New 'n' Tasty 50% taniej

luckie, 24 września 2015, 10:44

Oddworld: Abe's Oddysee oferowany jest dziś za darmo na Steamie - produkcję da się dodać na stałe do swojej biblioteki gier bez żadnych opłat. Natomiast Oddworld: Abe's Oddysee New 'n' Tasty można kupić 50% taniej.

Tak wygląda Oddworld: Abe’s Oddysee w HD – pierwszy obrazek z gry

Hed, 10 sierpnia 2012, 11:29

Pokazano pierwszy obrazek z Oddworld: Abe’s Oddysee HD, odświeżonej wersji kultowej platformówki. Więcej informacji na temat gry poznamy pod koniec września na imprezie Eurogamer Expo. Premiera remake’u nastąpi w 2013 roku.

Odświeżone Oddworld: Abe's Oddysee „nową grą”. Premiera latem 2013 roku

Sarge, 6 czerwca 2012, 12:35

Latem 2013 roku zadebiutuje odnowiona wersja gry Oddworld: Abe's Oddysee. Produkcja studia Oddworld Inhabitants nie będzie jednak zwykłym odświeżeniem kilkunastoletniego klasyka do rozdzielczości HD, a niemal zupełnie „nową grą”.

Ujawnienie Oddworld: Hand of Odd coraz bliżej

Adrian Werner, 15 kwietnia 2012, 09:41

Ruszyła oficjalna strona strategii Oddworld: Hand of Odd. Obecnie jej zawartość jest wyjątkowo skromna, ale już wkrótce możemy się spodziewać wysypu informacji na temat tego projektu.

Rozpoczęła się jesienna promocja na Steam (Portal 2, Call of Duty: Black Ops, Mass Effect)

Soviet, 23 listopada 2011, 20:10

Rozpoczyna się jedsienna promocja w usłudze Steam - pierwszego dnia przeceniono między innymi Portal 2 i Call of Duty: Black Ops.

Nowe przeróbki gier z serii Oddworld zapowiedziane

Hed, 29 kwietnia 2011, 14:55

Studio Just Add Water ujawniło kilka informacji o serii Oddworld. Producent zdecydował się opóźnić premierę Oddworld: Stranger's Wrath na PlayStation 3, która miała nastąpić w najbliższych dniach. Fani przygód Abe’a i spółki nie mogą jednak narzekać, bo w przyszłości dostaniemy odświeżoną wersję Munch's Oddysee i powstającą z grobu Hand of Odd.

Wieści ze świata (Battlefield 3, Crysis 2, Dragon Age II) 25/02/11

Jiker, 25 lutego 2011, 15:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o rekordzie World of Tanks, wznowieniu King’s Quest III, multiplayerowej becie Crysis 2 w wersji PS3, dacie premiery DLC do Halo: Reach, a także ścieżce dźwiękowej do Dragon Age II. Zapraszamy do lektury.

Abe's Oddysee powróci w HD

Filip „fsm” Grabski, 30 stycznia 2011, 14:44

Cudownie fantastyczna seria Oddworld całkiem niedawno została zaoferowana wszystkim posiadaczom pecetów w czteropaku znanym jako Oddbox – dwie klasyczne platformówki z Abe'em uzupełniono konsolowymi Munch's Oddysee i Stranger's Wrath. To nie koniec dobrych wiadomości.

Poznaliśmy cenę pecetowego zestawu gier z serii Oddworld

Jiker, 16 grudnia 2010, 08:08

Firma Oddworld Inhabitants, słynąca z produkcji gier z Abem, Munchem i Nieznajomym w rolach głównych, ujawniła cenę specjalnej, pecetowej kompilacji Oddboxx, w skład której wejdą wszystkie dotychczasowe opowieści osadzone w świecie Oddworld: Abe’s Oddysee, Abe’s Exoddus, Munch’s Oddysee oraz Stranger’s Wrath.

Na święta wszystkie gry ze świata Oddworld dostępne na PC

Kamilos, 6 grudnia 2010, 19:55

Jak donosi serwis Gaming Everything, już niedługo na Steama trafi paczka wszystkich części gier z uniwersum Oddworld. Prezent, jaki będą mogli zafundować sobie posiadacze pecetów, zawierać będzie pozycje: Abe's Oddysee, Abe's Exoddus, Munch's Oddysee i Stranger's Wrath.

Reaktywacja serii Oddworld - Abe powróci!

Sarge, 16 lipca 2010, 10:23

Jeśli pamiętacie jeszcze postać sympatycznego Abe’a, który szczycił się dużą popularnością w czasach pierwszego PlayStation to zapewne ucieszycie się na wieść o jego powrocie. Wprawdzie nie wiadomo, czy w postaci grywalnej, ale jest już pewne, że znane uniwersum znowu pojawi się na naszych konsolach.

Nowy Oddworld zawieszony, starsze gry z serii wciąż zmierzają na peceta

Adrian Werner, 26 kwietnia 2010, 09:54

Dwa lata temu świat obiegła wiadomość, że w produkcji znajduje się nowa gra osadzona w uniwersum Oddworld. Od tego czasu nie mieliśmy żadnych nowych informacji o tym projekcie. Aż do dzisiaj. Szkoda tylko, że pierwsza nowina od lat jest z gatunku tych złych.

Kompilacja wszystkich odsłon cyklu Oddworld już wkrótce na PC

Jiker, 9 października 2009, 12:25

Szykuje się nie lada gratka dla fanów uniwersum Oddworld. Już wkrótce użytkownicy pecetów otrzymają bowiem szansę nabycia i zagrania we wszystkie dotychczasowe produkcje tworzące tę niezwykła serię.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (17 grudnia 2008)

Jiker, 17 grudnia 2008, 11:24

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: GOG z grami z serii Oddworld, aktualizacja Crysis Wars, start beta-testów dodatku do Sins of a Solar Empire, Turbine zwalnia pracowników i inne. Zapraszamy do lektury.

Oddworld Inhabitants i filmowo-growy project Citizen Siege

Filip „fsm” Grabski, 13 listopada 2008, 15:02

O Oddworld Inhabitants było głośno pod koniec zeszłego tysiąclecia – gry studia z serii Oddworld zdobyły rzesze oddanych fanów. W 2005 roku firma stworzyła swoją rzekomo ostatnią grę, po czym o chłopakach ucichło.

Nowa gra z cyklu Oddworld w produkcji

Przemysław Zamęcki, 23 maja 2008, 14:48

Jeden z założycieli firmy Maxis, Jeff Braun, podczas wykładu na Wilfrid Laurier University poinformował, że produkcji znajduje się nowa gra z akcją umiejscowioną w uniwersum Oddworld.

Wielki powrót Oddworld Inhabitants!

Jiker, 30 października 2006, 16:48

Oddworld Inhabitants, kultowy zespół developerski mający w swym dorobku m.in. serię przygód pociesznego Abe’a, wraca do żywych. Świadczy o tym poinformowanie opinii publicznej o zawarciu umowy z firmą Vanguard Animation (producenci Shreka), na mocy której wyprodukowany zostanie film pt. Citizen Siege – animowany thriller, utrzymany w konwencji science-fiction.

Zbliża się moment ujawnienia planów na przyszłość twórców cyklu Oddworld

eLKaeR, 29 czerwca 2006, 12:55

Słynny zespół Oddworld Inhabitants nie działa już w branży elektroniczno-rozrywkowej, o czym informowaliśmy Szanownych Czytelników w drugiej połowie kwietnia bieżącego roku. Autorzy Abe's Oddysee, Abe's Exoddus, Munch's Oddysee i Stranger's Wrath chcą teraz wkroczyć do świata kinematografii, aczkolwiek plany trzymają na razie w głębokiej tajemnicy.

Oddworld Inhabitants kończy z grami

Łosiu, 18 kwietnia 2005, 11:18

Skończył się jedenastoletni okres egzystencji studia developerskiego Oddworld Inhabitants w branży gier wideo – tą smutną nowinę przekazał serwisowi The Hollywood Reporter, Lorne Lanning, jeden z jego współzałożycieli. Sześćdziesięcioosobowe studio w San Luis Obispo zostało co prawda zamknięte, ale to nie koniec tej firmy. Przenosi się ona do Bay Area i rozpoczyna produkcję filmów animowanych.

Kraina a la Afganistan w uniwersum Oddworld?

eLKaeR, 20 marca 2005, 07:07

Wydana całkiem niedawno gra Oddworld Stranger’s Wrath nie jest ostatnią pozycją w ramach marki, zapoczątkowanej w 1997 roku wraz z premierą Oddworld: Abe’s Oddysee. Wiemy o tym od Lorna Lanninga, czyli prezesa firmy Oddworld Inhabitants, który krótko napomknął o przyszłości w grudniu ubiegłego roku. Już niebawem powinniśmy doczekać się oficjalnej zapowiedzi nowej gry o tytule Oddworld: Fangus.

A życie w Oddworld toczy się dalej

Elrond, 11 grudnia 2004, 11:27

Dla wszystkich fanów gier spod znaku Oddworld mam doskonałą wiadomość. Redaktorom serwisu ComputerAndVideoGames udało się przeprowadzić wywiad z prezesem firmy Oddworld Inhabitants, Lornem Lanningiem, który napomknął, iż Oddworld Stranger's Wrath nie jest ostatnim projektem umieszczonym w świecie Oddworld.

Oddworld Stranger zmienia nazwę czyli Gniewny Nieznajomy już w styczniu

Klecha, 12 listopada 2004, 14:48

Electronic Arts wraz z grupa developerską Oddworld Inhabitants poinformowały, że tytuł gry Oddworld Stranger uległ modyfikacji na Oddworld Stranger's Wrath.

Oddworld Inhabitants ma już 10 lat

Elrond, 29 września 2004, 15:54

17 września 1994, czyli już ponad 10 lat temu, spotkali się pan Lorne Lanning i pani Sherry McKenna. Spotkanie to przerodziło się w zaczątek firmy, która stworzyła fantastyczny świat pełen niezwykłych postaci, wizji, lokacji - Oddworld. Firma ta znana jest szerokiej rzeszy graczy pod nazwą Oddworld Inhabitants.

Kto nadejdzie po Abe i Munchu? Powstaje kolejna gra platformowa z serii Oddworld.

eLKaeR, 19 czerwca 2003, 14:55

Jutro amerykański kanał telewizyjny Discovery Channel wyemituje program pt. The X Factor: Inside Microsoft’s Xbox, który przedstawi m.in. aktualne projekty kilku firm developerskich, tworzących software dla konsoli ze stajni Billa Gatesa. Wtedy właśnie zostaną ujawnione pierwsze konkretne informacje, dotyczące następnej gry z serii Oddworld.