Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 maja 2018, 09:40

Oddworld Abe's Oddysee za darmo w Steam

W serwisie Steam znów zorganizowano promocję pozwalającą za darmo zdobyć platformówkę Oddworld: Abe's Oddysee. Ponadto o 80% przeceniono wszystkie inne gry wchodzące w skład tej serii.

Gra ukazała się w 1997 roku - Oddworld Abe's Oddysee za darmo w Steam - wiadomość - 2018-05-10
Gra ukazała się w 1997 roku

Przyzwyczailiśmy się już do promocji pozwalających przez ograniczony czas na zdobycie za darmo pełnych wersji gier. Najnowsza okazja tego typu pojawiła się w serwisie Steam i objęła Oddworld: Abe's Oddysee, czyli platformówkę 2D autorstwa studia Oddworld Inhabitants. Uściślijmy, że chodzi o pierwotną wersję tej produkcji, która ukazała się w 1997 roku, a nie remake’a wydanego w 2014 roku pod tytułem Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty.

Osoby zainteresowane otrzymaniem tej produkcji za darmo powinny się pospieszyć, gdyż oferta pozostanie aktualna tylko przez ograniczony czas i nie wiemy dokładnie, kiedy wygaśnie. Warto wspomnieć, że jeśli dodacie Oddworld: Abe's Oddysee do swojej biblioteki gier w Steam, to tytuł pozostanie tam już na zawsze, nawet gdy promocja dobiegnie końca.

Przy okazji studio Oddworld Inhabitants zorganizowało w Steam promocje również innych swoich produkcji. Zestaw Oddworld: New 'n' Tasty Complete Edition, zawierający wspomnianego już remake’a wraz ze wszystkimi dodatkami DLC oraz soundtrackiem można obecnie kupić za 21,59 złotych, czyli o 80% taniej niż standardowo.

O tyle samo przeceniono paczkę The Oddbox, która zawiera Oddworld: Abe's Oddysee, Oddworld: Abe's Exoddus, Oddworld: Munch's Oddysee oraz Oddworld: Stranger's Wrath HD. Cały ten zestaw można kupić za 9,40 złotych. Podobne obniżki spotkały również poszczególne produkcje wchodzące w skład tej kolekcji.

Wszystkie te przeceny pozostaną ważne do jutra do 19:00. Spodziewamy się, że wtedy również wygaśnie oferta zdobycia Oddworld: Abe's Oddysee za darmo.

  1. Oddworld: Abe's Oddysee za darmo w Steam
  2. Oddworld: New 'n' Tasty Complete Edition w Steam
  3. Paczka The Oddbox w Steam
  4. Oddworld: New 'n' Tasty w Steam