Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 19 września 2017, 20:25

Oddworld: Abe's Oddysee za darmo

Twórcy kultowej serii Oddworld przygotowali niespodziankę dla swoich fanów. Przez najbliższe dwa dni w serwisach GOG.com, Steam i Humble Store pobierzemy za darmo oryginalną wersję Oddworld: Abe's Oddysee, która pierwotnie zadebiutowała w 1997 roku.

Deweloperzy legendarnego cyklu Oddworld mają sporą niespodziankę dla miłośników stworzonego przez nich uniwersum. Z okazji trwającej właśnie wielkiej wyprzedaży w serwisie GOG.com deweloperzy udostępnili za darmo pełną wersję gry Oddworld: Abe's Oddysee, która pierwotnie zadebiutowała w 1997 roku. Produkcję pobierzemy także bez dodatków kosztów w serwisie Steam. Po zalogowaniu się wystarczy dodać ją do naszej biblioteki. Podkreślmy, że w promocji uczestniczy również sklep Humble Store, w którym możemy otrzymać steamowy klucz aktywacyjny. Akcja trwać będzie przez najbliższe dwa dni. Przy okazji, na Steamie, w Humble Store i GOG-u twórcy przecenili wszystkie pozostałe tytuły spod szyldu Oddworld.

  1. Oddworld: Abe's Oddysee w serwisie GOG.com
  2. Oddworld: Abe's Oddysee w serwisie Steam
  3. Oddworld: Abe's Oddysee w sklepie Humble Store
Oddworld: Abe's Oddysee otrzymało kompletny remake w 2014 roku - Oddworld: Abe's Oddysee za darmo w serwisie Steam i GOG.com  - wiadomość - 2017-09-19
Oddworld: Abe's Oddysee otrzymało kompletny remake w 2014 roku