Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2017, 19:47

autor: Ender

Twórcy Call of Duty: WWII przedstawiają bohaterów kampanii fabularnej

W sieci pojawiły się cztery nowe zwiastuny Call of Duty: WWII, które przedstawiają graczom głównych bohaterów gry. Filmy zawierają fragmenty przerywników fabularnych i nakreślają sylwetki oraz charaktery postaci w kampanii.

Wczoraj pisaliśmy o nowym zwiastunie Call of Duty: WWII, skupiającym się na kampanii fabularnej gry. Dziś Activision oraz studio Sledgehammer Games wypuściło nowe trailery, tym razem skupiające się na czterech głównych bohaterach produkcji, z którymi spędzimy większość czasu podczas kilkugodzinnej przygody na froncie zachodnim. Ich celem jest lepsze przedstawienie sylwetek oraz charakterów postaci. Fani mogą więc lepiej poznać Reda Danielsa, jego dowódcę – porucznika Josepha Turnera, a także towarzyszy broni – szeregowego Roberta Zussmana i sierżanta Williama Piersona.

Szeregowy Red Daniels

Daniels to młody i niedoświadczony dziewiętnastolatek, który trafił do wojska wprost z rodzinnej farmy. Według twórców, jest on „sercem” swojego plutonu, a do walki zagrzewa go myśl o powrocie do dziewczyny, którą zostawił w ojczyźnie.

Szeregowy Robert Zussman

Bliski przyjaciel Danielsa. Godny zaufania lojalny kompan, który odznacza się wyjątkowo wojowniczym nastawieniem i odwagą.

Sierażant William Pierson

Pierson potrafi być niezwykle surowy i przykłada ogromną rolę do przepisów oraz reguł. Jego twardy charakter sprawia, że bez względu na cenę zawsze stara się wykonać rozkazy.

Porucznik Joseph Turner

Urodzony lider i doświadczony dowódca, który ukończył prestiżową akademię West Point. Turner zawsze stara się dbać o swoich podwładnych, dzięki czemu z łatwością inspiruje ich do dalszej walki.

Autorzy kampanii czerpią inspirację z popularnych filmów i seriali wojennych - Twórcy Call of Duty: WWII przedstawiają bohaterów kampanii fabularnej - wiadomość - 2017-09-19
Autorzy kampanii czerpią inspirację z popularnych filmów i seriali wojennych
  1. Oficjalna strona internetowa gry
  2. Call of Duty: WWII – kompendium wiedzy
  3. Graliśmy w Call of Duty: WWII – jest bardzo dobrze!
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII