Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sacred 2: Fallen Angel

Deep Silver zapowiada Risen 2 i Sacred 3

Adrian Werner, 19 sierpnia 2010, 10:59

Jak dotąd tegoroczne targi gamescom przyniosły wiele wieści ujawniających nowe ciekawe projekty. Teraz Deep Silver podzielił się własnymi nowinami, które powinny ucieszyć każdego fana gier roleplaying.

Premiery gier w Polsce (12-18 lipca)

Vercetti, 19 lipca 2010, 07:15

Lipiec nie należy do miesięcy, w których można spodziewać się wielu spektakularnych premier, tym bardziej na polskim rynku, który w ubiegłym tygodniu wzbogacił się zaledwie o kilka średniej klasy tytułów. Szczegółowy wykaz nowości w rodzimych sklepach prezentujemy jak zwykle w poniższym zestawieniu.

O premierze polskiej edycji Sacred 2 w wersji na PS3

Jiker, 7 lipca 2010, 12:11

Aż chciałoby się rzec – minął rok, mijają lata. Sytuacja jest godna tych słów. Do sklepów, po kilkunastomiesięcznym opóźnieniu, trafi bowiem spolonizowana odsłona gra cRPG Sacred 2 w wersji na PlayStation 3. Stanie się to w przyszłym tygodniu.

Deep Silver przejmuje prawa do marki Sacred. W planach część trzecia

Jiker, 23 sierpnia 2009, 10:10

Bankructwo firmy Ascaron i przejęcie większości jej dóbr przez niemieckie Kalypso Media zamknęło kwestie przyszłości zdecydowanej większość marek znajdujących się w posiadaniu tej pierwszej. Nie do końca jasna była już tylko sytuacja z cRPG Sacred, którego najnowsza, druga odsłona wydana została zarówno na pecety, jak i konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Wieści ze świata (Alan Wake, LittleBigPlanet, Braid) 4/08/09

Jiker, 4 sierpnia 2009, 12:43

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowy zwiastun Monster Hunter Tri, Nintendo DSi z obsługą Facebooka, petycja w sprawie pecetowego Alana Wake’a, LittleBigPlanet na PSP również z płatnymi poziomami, Braid także na PlayStation 3 i inne. Zapraszamy do lektury.

Sacred 2: Ice & Blood - ujawniono pierwsze szczegóły

Vercetti, 7 lipca 2009, 17:43

Wiedzieliśmy o tym już od dwóch tygodni, jednak dziś otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie - firma Deep Silver ogłosiła, że prace nad pierwszym dodatkiem do cRPG Sacred 2 ruszyły pełną parą. Rozszerzenie o sugestywnym tytule Ice & Blood powstaje w jednym ze studiów grupy Ascaron, a jego premiera ma odbyć się jeszcze w tym roku.

Dodatek do Sacred 2 w produkcji

Elrond, 20 czerwca 2009, 09:42

Fani Sacred, gry akcji z elementami RPG, mieli ostatnimi czasy powody do niepokoju. Najpierw jej producent, Ascaron Entertainment, poinformował o kiepskiej kondycji finansowej oraz znajdowaniu się na krawędzi bankructwa. Co prawda zapewniono o kontynuacji prac nad rozszerzeniem do Sacred 2 oraz trzecią częścią gry, jednak nie usłyszeliśmy żadnych konkretów.

Wieści ze świata (Duke Nukem Forever, Modern Warfare 2, Forza Motorsport 3) 19/06/09

Jiker, 19 czerwca 2009, 14:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Kalypso Media właścicielem Ascaron Entertainment, wielki konkurs Killing Floor, film z rozgrywki Duke Nukem Forever, Second Life przyjaźniejsze dla niewidomych, twórca Tomb Raider rozpoczął pracę nad nową grą dla Crystal Dynamics, edycja kolekcjonerska Forza Motorsport 3 i inne. Zapraszamy do lektury.

Ascaron Entertainment już wkrótce własnością wydawcy Kalypso Media

Jiker, 4 czerwca 2009, 11:30

Doczekaliśmy się finału nieciekawej sytuacji ze studiem Ascaron Entertainment w roli głównej. Otóż, niemiecki deweloper, który w obliczu kłopotów finansowych został zmuszony oddać się do dyspozycji niemieckiego sądu regionalnego oraz poprosić o przydzielenie kuratora, zostanie przejęty przez niemiecką firmę Kalypso Media.

Premiery gier w Polsce (25-31 maja)

Vercetti, 1 czerwca 2009, 09:02

Miniony tydzień możemy zaliczyć do udanych, jeśli chodzi o liczbę gier, które zadebiutowały na polskim rynku. Drogę do sklepów znalazł m.in. świetny inFamous, Guitar Hero: Metallica oraz przygodówka Tajne akta 2. W kontekście Dnia Dziecka nie bez znaczenia był też pojedynek dwóch produktów dla najmłodszych - Stajni Marzeń oraz Koni i Kucyków.

Ascaron przygotowuje dodatek do Sacred 2, Sacred 3, a także... ogłasza bankructwo

Jiker, 19 kwietnia 2009, 12:50

Jeszcze wczoraj informacje nabiegające do nas z siedziby niemieckiego studia Ascaron Entertainment były tylko i wyłącznie pozytywne. Producent ukończył pracę nad konsolowymi wersjami cRPG Sacred 2: Fallen Angel i przygotowywał się do wprowadzenia ich na światowe rynki. Dzisiaj jednak dotarła do nas wiadomość, że tak naprawdę sytuacja dewelopera wcale nie jest różowa - jest on bowiem bliski bankructwa. Mimo to twórcy pracują nad dodatkiem do Sacred 2 i trzecią częścią serii.

Czerwiec miesiącem europejskiej premiery konsolowego Sacred 2

Jiker, 18 kwietnia 2009, 10:20

Deep Silver, wydawca konsolowych wersji cRPG Sacred 2: Fallen Angel, poinformował, że osiągnęły one fazę złota, w związku z czym powędrowały do tłoczni i już niedługo trafią na półki sklepowe w Stanach Zjednoczonych i w Europie.

Konsolowy Sacred 2: Fallen Angel dopiero w maju

Jiker, 18 marca 2009, 10:35

Konsolowe wersje drugiej odsłony cyklu Sacred nie zostaną wydane w pierwszym kwartale bieżącego roku, co sugerowano w poprzedniej wiadomości o przesunięciu ich debiutu. Firmy CDV oraz Ascaron poinformowały bowiem o kolejnym opóźnieniu amerykańskiej premiery edycji konsolowych.

Seria wydawnicza PREMIUM GAMES od Cenegi Poland

Maciej Śliwiński, 10 marca 2009, 10:30

Krajowy dystrybutor gier wychodzi z ciekawą ofertą dla graczy. Nakładem Cenegi zacznie niedługo ukazywać się nowa seria wydawnicza - PREMIUM GAMES, której założeniem jest dostarczanie na rynek w miarę nowych tytułów po dość atrakcyjnej dla gracza cenie.

Sacred 2 z obsługą Physx już pod koniec marca

Filip „fsm” Grabski, 9 marca 2009, 10:26

Chłopaki z Ascaron obiecują, że pod koniec marca pojawi się uaktualnienie do gry Sacred 2 wprowadzające obsługę technologii Physx. A już dzisiaj, dzięki serwisowi PCGamesHardware możecie się przekonać, jak to będzie wyglądało.

Gra Roku 2008 – Prezentacja nominowanych! Cz.10

Filip „fsm” Grabski, 6 marca 2009, 14:05

Plebiscyt na Grę Roku 2008 trwa w najlepsze, a teraz przedstawiamy filmowe prezentacje nominowanych tytułów. Każdego dnia pojawiać się będzie jeden zestaw kilku filmików z serii Gramy! oraz ze zbiorów GOL Video pokazujących wyróżnione przez nas gry w akcji. Dzisiaj kolejna trójka.

Konsolowy Sacred 2: Fallen Angel w polskiej wersji językowej

Jiker, 5 marca 2009, 08:55

Najnowszy plan wydawniczy firmy Cenega Poland to źródło kilku interesujących informacji. Jedną z takowych jest z pewnością potwierdzenie dokładnej polskiej daty premiery konsolowych wersji Sacred 2: Fallen Angel oraz ujawnienie faktu, że trafią one na nasz rynek w rodzimej wersji językowej.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (5 lutego 2009)

Filip „fsm” Grabski, 5 lutego 2009, 10:40

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: beta MMO Fallen Earth, nowy właściciel Free Radical, uaktualnienie do Audiosurfa, nowa bijatyka od Namco, straty w środowisku Warhammera Online, dodatkowa zawartość dla Street Fightera IV i moc innych atrakcji. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (23 stycznia 2009)

Jiker, 23 stycznia 2009, 10:10

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja Team Fortress 2, zamknięta beta Section 8, łatka do pecetowego Saints Row 2, rozpoczęto testy Plain Sight i inne. Zapraszamy do lektury.

Sacred 2: Fallen Angel i nietypowe "demo"

vampire, 8 listopada 2008, 12:03

Firmy Ascaron Software i cdv Software Entertainment, czyli odpowiednio producent i wydawca Sacred 2: Fallen Angel, postanowiły pójść graczom na rękę i wprowadzić do zabezpieczeń antypirackich gry, wymagających weryfikacji przez sieć, nietypową możliwość pożyczenia i zademonstrowania tej produkcji swojemu znajomemu.

Konsolowy Sacred 2 opóźniony

Jiker, 20 października 2008, 14:57

Niemieckie studio Ascaron oraz wydawca Koch Media poinformowały, że konsolowe edycje cRPG o tytule Sacred 2: Fallen Angel trafią do sprzedaży na terenie krajów europejskich dopiero w pierwszym kwartale 2009 roku. Firmy nie zdecydowały się niestety na ujawnienie oficjalnych powodów decyzji.

Premiery gier w Polsce (6-12 października)

Vercetti, 14 października 2008, 12:19

Miniony tydzień nie należał do najobfitszych, jeśli chodzi o polskie premiery gier. Na sklepowych półkach w naszym kraju pojawiły się raptem trzy nowe tytuły. Wszystkie je wyszczególniliśmy na poniższej liście.

Sacred 2: Fallen Angel pojechało do tłoczni

Filip „fsm” Grabski, 19 września 2008, 11:12

Kontynuacja całkiem popularnego action cRPG z 2004 osiągnęła status ‘gold’, co oznacza że światowa premiera wersji PC ustalona na 2 października nie jest zagrożona.

Zabezpieczenia antypirackie w Sacred 2: Fallen Angel

vampire, 12 września 2008, 13:14

Przedwczoraj na oficjalnej stronie Sacred 2: Fallen Angel pojawiła się informacja dotycząca zabezpieczeń antypirackich w pecetowej wersji gry, na jakie zdecydowali się ludzie ze studia Ascaron Software. Choć na razie wykorzystanie systemu SecuROM, w takiej formie, jak tam opisano zostało potwierdzone jedynie na terenie Niemiec.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (22 sierpnia 2008)

Jiker, 22 sierpnia 2008, 11:04

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: dodatki do Team Fortress 2 i Rock Banda, nowe informacje o Bully i EndWar na PC, łatka Alone in the Dark w wersji na Xbox 360, nowe informacje o Guitar Hero: World Tour na Wii, Logitech tworzy najlepszą kierownicę dla Wii, Warhawk otrzyma nowy dodatek. Zapraszamy do lektury.

Sacred 2 także na PlayStation 3

Vercetti, 27 czerwca 2008, 10:49

Przez blisko rok niemiecka firma Ascaron Entertainment utrzymywała w tajemnicy, że prócz gry Sacred 2: Fallen Angel w wersji na PC i Xboksa 360 ma w opracowaniu także edycję na konsole PlayStation 3. Wreszcie jednak deweloperzy wyczekiwanego przez graczy cRPG przerwali milczenie i ogłosili, że ich tytuł wzbogaci portfolio next-gena Sony jeszcze tej jesieni.

Sacred 2: Fallen Angel zalicza opóźnienie

Krystian Smoszna, 27 grudnia 2007, 09:43

Druga odsłona cyklu Sacred nie trafi na rynek w pierwszym kwartale przyszłego roku, jak wcześniej zapowiadano. Z opublikowanej przedwczoraj informacji wynika, że gra zaliczyła spore opóźnienie i w sklepach zobaczymy ją najwcześniej za dziewięć miesięcy.

Kolejny wydawca decyduje się na poszerzenie swojej oferty o konsolę Xbox 360

Przemysław Zamęcki, 4 grudnia 2007, 10:40

Koncern Koch Media, dotychczasowy pecetowy wydawca takich tytułów, jak Mage Knight czy Sacred, poinformował, że dołącza do grona firm oferujących swoje tytuły na konsole Xbox 360.

Zespół Blind Guardian będzie promować grę Sacred 2: Fallen Angel

Krystian Smoszna, 5 listopada 2007, 15:58

Korn nie jest jedynym zespołem, który ostatnio zaangażował się w promocję gry komputerowej. W ślady amerykańskich muzyków poszli również Niemcy z metalowej formacji Blind Guardian. Istniejąca od ponad dwudziestu lat grupa związała się z producentami drugiej odsłony cyklu Sacred.

GOL na GC 2007: Sacred 2

Krzysztof Gonciarz, 23 sierpnia 2007, 13:57

Ascaron Software prezentuje na trwających targach Games Convention swą zapowiadaną na przyszły rok produkcję – Sacred 2. Odwiedziliśmy ich firmowe stoisko, by zmierzyć się w małym turnieju z grupą losowo wybranych współtowarzyszy.

Turniej Sacred 2: Fallen Angel na Games Convention 2007

Vercetti, 2 sierpnia 2007, 16:50

Zbliżające się targi Games Convention to dla niemieckiego Ascaronu nie tylko okazja do zaprezentowania graczom swojego sztandarowego cRPG, Sacred 2, ale także sposobność do umożliwienia zwiedzającym wzięcia udziału w specjalnym, multiplayerowym turnieju. Zawody planowane z myślą o blisko 3 tysiącach graczy zostaną zainaugurowane w czwartek, 23 sierpnia.

Sacred 2 w przyszłym roku

Vercetti, 25 czerwca 2007, 16:33

Do niedawna wszystko wskazywało na to, że terminem, w którym na rynku zadebiutuje druga odsłona cRPG Sacred, będzie tegoroczny październik. Niestety wywiad, jakiego jeden z producentów gry udzielił brytyjskiemu oddziałowi serwisu GameSpot, rozwiał nadzieję na rychłą premierę tytułu ze stajni niemieckiego Ascaronu.

Ascaron pracuje nad konwersją gry Sacred 2: Fallen Angel na konsolę Xbox 360

Krystian Smoszna, 7 marca 2007, 07:41

Tworzona przez firmę Ascaron Entertainment GmbH druga odsłona cyklu Sacred, nie będzie tytułem ekskluzywnym dla PC. Niemieckie studio rozpoczęło już prace nad konwersją tego programu, która przygotowywana jest z myślą o konsoli Xbox 360.

Ogłoszono datę premiery Sacred 2

Khornel, 3 listopada 2006, 13:09

Ascaron Software, producent i wydawca gry Sacred, ogłosił, że sequel tego udanego cRPG-a ukaże się za niecały rok – w październiku 2007. Dystrybucją Sacred 2 w Polsce najprawdopodobniej zajmie się Cenega (tak, jak jej pierwszą odsłoną). Niestety na dzień dzisiejszych na jej oficjalnej stronie nie ma żadnych informacji dotyczących lokalizacji, czy daty wydania.