Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Ghostbusters: The Video Game

Remaster Ghostbusters The Video Game oficjalnie zapowiedziany [aktualizacja]

Froozyy, 30 maja 2019, 15:15

Otrzymaliśmy zwiastun Ghostbusters: The Video Game Remastered. Za przygotowanie gry odpowiada studio Saber Interactive, a za jej wydanie Mad Dog Games. Premiera została zapowiedziana na 2019 rok.

Rockstar kupuje Dhruva Interactive, remaster Ghostbusters: The Video Game i inne wieści

AlexB, 14 maja 2019, 17:55

Dziś piszemy o kupnie Dhruva Interactive przez studio Rockstar, remasterze Ghostbusters: The Video Game, który otrzymał klasyfikację wiekową na Tajwanie, przyszłotygodniowej premierze darmowego RPG-a akcji Dauntless i zapowiedzi gry Esports Life Tycoon. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Thor: God of Thunder, Team Fortress 2, Ghostbusters) 3/12/10

Jiker, 3 grudnia 2010, 13:28

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o pierwszych materiałach z gry Thor: God of Thunder, specjalnym telewizorze Sony Bravia, beta wersji Team Fortress 2, a także długo oczekiwanej aktualizacji do Ghostbusters: The Video Game w wersji na Xboksa 360. Zapraszamy do lektury.

Ghostbusters: Sanctum of Slime nawiedzi nas wiosną

Filip „fsm” Grabski, 2 grudnia 2010, 17:03

Gdy w sąsiedztwie dzieje się coś dziwnego, po kogo zadzwonicie? Po Pogromców Duchów, rzecz jasna. Kolejna okazja, by móc oczyścić kilka dzielnic wielkiego miasta z nadprzyrodzonego tałatajstwa nadejdzie wiosną wraz z grą Ghostbusters: Sanctum of Slime.

Wieści ze świata (StarCraft II, Sid Meier's Civilization V, Saw 2) 25/06/10

Jiker, 25 czerwca 2010, 13:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o łatce dla Pogromców Duchów, liniach lotniczych promujących StarCraft II, drugiej grze studia Killspace Entertainment, a także kolejnej demonstracji Interstellar Marines. Zapraszamy do lektury.

Kłopoty finansowe i zwolnienia w Threewave Software

Adrian Werner, 6 grudnia 2009, 10:00

W nieciekawej sytuacji znalazło się Threewave Software – ekipa, która uczyniła z Capture The Flag standard w sieciowych grach FPS. Firma znalazła się na skraju upadłości i jej przyszłość maluje się w czarnych barwach.

Wieści ze świata (Battlefield Heroes, Ghostbusters, MagnaCarta 2) 1/10/09

Jiker, 1 października 2009, 14:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: wielka aktualizacja Battlefield Heroes, europejska data premiery Wii Fit Plus, zapowiedź Stoked: Big Air Edition, nowe szczegóły o remake’u Earthworm Jima i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Left 4 Dead 2, Aion, Ghostbusters) 10/09/09

Jiker, 10 września 2009, 15:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: modyfikacje do pecetowego Left 4 Dead 2 w formie DLC na Xboksie 360, opóźnienie premier Fallen Earth, data europejskiej premiery Ghostbusters: The Video Game w wersjach na Xboksa 360, PC, Wii i DS i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Dragon Age: Początek, Star Wars: The Force Unleashed, Gears of War 2) 28/07/09

Jiker, 28 sierpnia 2009, 14:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: premiera kolejnego DLC do Star Wars: The Force Unleashed, nowe dema Fight Night Round 4 i F.E.A.R. 2, data debiutu łątki 1.50 do Battlefield 2, Gears of War 2: Game of the Year Edition niedostępne w Polsce i inne. Zapraszamy do lektury.

Pogromcy Duchów w wersjach na PC, Xbox 360, Wii, DS w Europie

Hed, 28 lipca 2009, 08:49

Znamy w końcu europejską datę premiery Ghostbusters: The Videogame w wersjach na konsole nienależące do Sony. Japońska korporacja swego czasu wykupiła od Atari prawa do ekskluzywnego wydania gry w Europie najpierw na PlayStation 2, 3 i PSP. Pogromcy Duchów wykorzystają moce takich platform, jak: Xbox 360, Wii, DS oraz komputery osobiste dopiero 23 października tego roku.

Pogromcy Duchów znaleźli milion nabywców. Czy zobaczymy kolejny film?

Hed, 22 lipca 2009, 11:57

Najnowsza gra studia Terminal Reality, czyli nowa odsłona Ghostbusters, sprzedała się w nakładzie miliona egzemplarzy w ciągu miesiąca. Wygląda na to, że produkcji, wydanej właściwie na wszystkie możliwe platformy, udało się zainteresować wielu miłośników nawet mimo bardzo słabych ogólnych wyników sprzedaży w tym okresie. Czy marka łowców duchów powróci na dobre?

Wieści ze świata (Empire: Total War, BioShock 2, FIFA Manager 10) 10/07/09

Jiker, 10 lipca 2009, 13:34

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: kolejna aktualizacja Empire: Total War, cena remake’u The Secret of Monkey Island, data premiery Pro Evolution Soccer 2010 na Wii, zapowiedź Avernum VI i inne. Zapraszamy do lektury.

Poradnik: Ghostbusters: The Video Game

Redakcja GRYOnline.pl, 23 czerwca 2009, 19:01

„W poradniku do gry Ghostbusters: The Video Game znajdziesz przede wszystkim bardzo szczegółowy opis przejścia wszystkich siedmiu etapów głównej kampanii. Solucja przedstawia sugerowane metody pozbywania się duchów, jak również ujawnia lokalizacje cennych bonusów."

Duchy nawiedziły Amerykę

ziooleck, 17 czerwca 2009, 13:30

Duchy oraz zjawiska nadprzyrodzone od lat wzbudzały wielkie zaciekawienie. Można założyć, że w przypadku połączenia paranormalnej tematyki z pokaźną dawką humoru otrzymamy produkt, który niewątpliwie zyska masę odbiorców. Czy teoria tego typu wpłynie na sprzedaż startującego dzisiaj Ghostbusters: The Video Game? Ciężko stwierdzić, ale istnieje spore prawdopodobieństwo, że tak.

Wymagania sprzętowe i zawartość Ghostbusters: The Video Game - nie jest różowo

Elrond, 14 czerwca 2009, 12:26

Na blogu prowadzonym w ramach witryny Spook Central, w jednym z wpisów znaleźć możemy oficjalne wymagania gry Ghostbusters: The Video Game (w wersjach na różne platformy). W większości zgadzają się one z tym, co podaliśmy wcześniej, jednak dla spokoju sumienia zaprezentujmy je ponownie (PC):

Wymagania sprzętowe Ghostbusters: The Video Game nie takie straszne?

ziooleck, 18 maja 2009, 12:30

Wokół trzeciej odsłony słynnych Pogromców Duchów od początku krąży wiele kontrowersji. Większość z nich z pewnością rozwieje czerwcowa inwazja Ghostbusters: The Video Game. Jako, że wyznaczona data zbliża się wielkimi krokami, czas zacząć przygotowywać komputery na najazd nieokiełznanych stworów. Pomogą nam w tym sami twórcy, którzy opublikowali oficjalne wymagania sprzętowe gry.

Atari wyjaśnia kontrowersje wokół Pogromców Duchów

Jiker, 7 maja 2009, 09:59

Wygląda na to, że opisana przez nas wczoraj kwestia praw wydawniczych do najnowszej produkcji o Pogromcach Duchów została ostatecznie wyjaśniona. Z nowego oświadczenia wystosowanego przez firmę Atari wynika, że zmiany zostały wprowadzone jedynie na rynku europejskim. Edycje amerykańskie trafią do tamtejszych sklepów zgodnie z wcześniejszymi założeniami.

Pogromcy Duchów czasowo tylko na konsolach Sony?!

Łosiu, 6 maja 2009, 14:00

Perypetie konsolowego Ghostbusters rosną do miana trzymającego w napięciu thrillera. Oparty na filmie tytuł borykał się już z poważnym problemem braku wydawcy (patrz news - Activision tnie Vivendi - niepewna przyszłość Ghostbusters...), a dziś mamy do czynienia z kolejnym niekonwencjonalnym wydawniczym posunięciem.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (20 kwietnia 2009)

Jiker, 20 kwietnia 2009, 11:40

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: 3 miliony PlayStation 3 w Japonii, Survival Pack do Left 4 Dead już jutro, Heavy Rain na E3, DEFCON także na NDS-a i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (6 kwietnia 2009)

Jiker, 6 kwietnia 2009, 13:20

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Guitar Hero: Greatest Hits z nowym tytułem, BioShock 2 także, Pogromcy Duchów nie dla PSP, pecetowe Tomb Raider: Anniversary za 5 euro i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (23 marca 2009)

Jiker, 23 marca 2009, 11:45

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: druga łatka do Empire: Total War opóźniona, 650 tysięcy poziomów w LittleBigPlanet, Wii Fit wyprzedza Halo 3, Bungie zapowiada wielkie wydarzenie i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (19 lutego 2009)

Filip „fsm” Grabski, 19 lutego 2009, 11:25

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowy silnik od Terminal Reality, komiks od Valve, klasyczny Matt Hazard do ściągnięcia, dodatek do Metal Gear Online, a także darmowy trial Guld Wars i masa innych ciekawostek. Zapraszamy do lektury.

Studio Threewave zajmie się rozgrywką sieciową w Ghostbusters na Xboksa 360 i PS3

Hed, 10 lutego 2009, 10:27

Dowiedzieliśmy się, że tryb sieciowy w nadchodzącej produkcji o słynnych łapaczach duchów w wersji na Xboksa 360 i PlayStation 3 zostanie przygotowany przez firmę Threewave Software. Gra Ghostbusters: The Video Game jest tworzona przez studio Terminal Reality, które jak widać postanowiło skorzystać z pomocy i usług niezależnego dewelopera, na pewno dość doświadczonego w kwestii trybu multiplayer.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (23 stycznia 2009)

Jiker, 23 stycznia 2009, 10:10

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja Team Fortress 2, zamknięta beta Section 8, łatka do pecetowego Saints Row 2, rozpoczęto testy Plain Sight i inne. Zapraszamy do lektury.

Atari potwierdza datę premiery Ghostbusters: The Video Game

Jiker, 10 stycznia 2009, 11:35

Firma Atari potwierdziła datę światowej premiery Ghostbusters: The Video Game, ujawnioną przedwczoraj przez koncern Sony. Gra faktycznie ukaże się w sprzedaży 16 czerwca bieżącego roku, w 25 rocznicę powstania pierwszego kinowego obrazu opowiadającego historię Pogromców Duchów.

Pogromcy Duchów przyjdą z odsieczą w połowie czerwca

Jiker, 8 stycznia 2009, 09:40

Najnowsza gra o Pogromcach Duchów przeszła bardzo długą drogę. Twórcy z Terminal Reality przeżyli skreślenie z listy wydawniczej Activision Blizzard, a także opóźnienie debiutu będąc już pod skrzydłami Atari. Zapewnili nas jednak, że ostatnia sytuacja wyjdzie grze na dobre. O tym, czy rzeczywiście tak będzie przekonamy się 16 czerwca. Wówczas to odbędzie się oficjalna premiera dzieła.

Phil Harrison - Activision myli się co do Pogromców Duchów

Jiker, 18 grudnia 2008, 09:45

Dlaczego koncern Activision Blizzard zdecydował się na porzucenie kilku marek, w tym Ghostbusters: The Video Game oraz The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena? Jak już informowaliśmy, według Bobby’ego Kotticka, prezesa firmy, doszło do tego z uwagi na fakt, że nie posiadały one wystarczającego potencjału. Innego zdania jest Phil Harrison, prezes firmy Infogrames, będącej właścicielem Atari - aktualnego wydawcy obu wymienionych wyżej tytułów.

Obcy i Pogromcy Duchów bez Sigourney Weaver

Jiker, 9 grudnia 2008, 10:21

Sigourney Weaver to aktorka znana przede wszystkim z udziału w filmowym cyklu Obcy (Alien). W wywiadzie udzielonym serwisowi MTV Multiplayer wypowiedziała się krytycznie na temat jednej z komputerowych adaptacji Obcego. Zabrała również głos w sprawie braku swojej obecności przy pracach nad adaptacją Pogromców Duchów.

Opóźnione Ghostbusters - lepsze Ghostbusters

vampire, 4 grudnia 2008, 09:48

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że wirtualne wcielenie popularnych w latach ‘80 komedii o Pogromcach Duchów trafi do sklepów później niż sądziliśmy, a więc prawdopodobnie w czerwcu przyszłego roku. Okazuje się, że są jednak pewne plusy przesunięcia premiery gry.

Wieści z konferencji Atari - planowany powrót Baldur’s Gate'a i Test Drive Unlimited

aRusher, 3 grudnia 2008, 08:20

Odbywająca się wczoraj w Londynie konferencja prasowa Atari obfituje w różnej maści wiadomości, dotyczące planów tej znanej firmy. Do tej pory dowiedzieliśmy się o europejskim debiucie Tekkena 6 i powrocie Ghostbusters – teraz przed Wami kilka kolejnych nowinek.

Pogromcy duchów powrócą w 2009 roku

Ramsik, 2 grudnia 2008, 18:30

Osoby z zapartym tchem wyczekujące ostatecznego rozwiązania dość zawiłej sprawy Ghostbusters: The Videogame, które w wyniku fuzji Activision z Blizzardem mogło w ogóle nie ujrzeć światła dziennego, nareszcie mają okazję odetchnąć z ulgą na dobre. Atari oficjalnie poinformowało bowiem, że gra ukaże się w czerwcu przyszłego roku.

Atari/Infogrames potwierdza - „gra o Ghostbusters jest nasza”

Jiker, 7 listopada 2008, 13:45

Jeszcze tydzień temu nie byliśmy do końca pewni, czy firma Atari/Infogrames wraz z przejęciem praw do wydawania gier opartych na marce The Chronicles of Riddick pozyskała możliwość wprowadzenia do sklepów gry o tytule Ghostbusters: The Video Game, porzuconej przez firmę Activision Blizzard. Dzisiaj plotki Dana Aykroyda i nieoficjalne informacje zza kulis znalazły swe potwierdzenie w rzeczywistości

Ghostbusters i kontynuacja The Chronicles of Riddick w rękach Atari

Elrond, 30 października 2008, 10:42

Połączenie firm Activision oraz Vivendi Games, w wyniku którego na rynku pojawiła się korporacja Activision Blizzard, z pewnością było jednym z najważniejszych wydarzeń tego roku. Z wielu stron pojawiły się głosy zadowolenia z tego faktu, jednak już po kilku tygodniach, gdy w nowopowstałej firmie rozpoczęły się restrukturyzacje, przestało być tak różowo.

Pogromcy Duchów w 2009 roku nakładem Atari

Filip „fsm” Grabski, 15 października 2008, 12:33

Powstające w bólach i z niejedną przeszkodą po drodze komputerowe przygody filmowych Pogromców Duchów trafiły pod skrzydła Atari, a ich przyszłoroczna premiera wydaje się być pewna.

Vivendi UK kończy swoją działalność

Hed, 5 września 2008, 10:29

Zgodnie z poprzednimi doniesieniami na początku wakacji sfinalizowany został finansowo-administracyjny proces połączenia Vivendi z Activision i przekształcenia zjednoczonych sił w nową markę – Activision Blizzard. Za tymi prawnymi posunięciami musiały w końcu pójść bezpośrednie zmiany – oddział Vivendi UK został zamknięty a znaczna część ekipy przeniosła się do londyńskiej siedziby Activision.

Zamieszania wokół Ghostbusters: The Video Game ciąg dalszy

Jiker, 2 września 2008, 11:33

Zapewne pamiętacie pierwsze informacje sugerujące możliwość wycofania się z tego projektu, które ujawniono na przełomie lipca i sierpnia przy okazji wiadomości poświęconej ówczesnym planom Activision Blizzard. Niedługo później byliśmy co prawda zapewniani, że projekt ma się dobrze, a jego premiera zostanie co najwyżej przesunięta na przyszły rok (obchody 25 rocznicy powstania filmu Pogromcy duchów). Jednakże najnowsze wieści sugerują powrót do przeszłości.

Sony Pictures chce opóźnić premierę Ghostbusters

Filip „fsm” Grabski, 1 sierpnia 2008, 10:24

Przyszłość gry Ghostbusters lekko zadrżała w świetle ostatnich wydarzeń – czyli braku chęci na wydanie tytułu przez Activision po połączeniu się z Vivendi. Jest to na szczęście niewielki wstrząs, gdyż wiemy już, że brak wydawcy absolutnie nie oznacza skasowania gry.

Brutal Legend i Ghostbusters z pewnością ... się pojawią

Elrond, 30 lipca 2008, 09:58

Grozą wczoraj powiało, gdy zarząd nowego-starego giganta elektronicznej rozrywki, Activision Blizzard, zapowiedział daleko idące zmiany w polityce firmy. Ofiarą połączenia spółek paść miały wewnętrzne studia i tworzone przez nie tytuły, jednak okazuje się, iż nie jest tak źle jak to może wyglądać.

Activision tnie Vivendi - niepewna przyszłość Ghostbusters, World in Conflict, czy Brutal Legend

Filip „fsm” Grabski, 29 lipca 2008, 11:08

Od trzech tygodni spółka Activision Blizzard oficjalnie istnieje na rynku elektronicznej rozrywki. I jak to bywa w przypadku tak olbrzymich połączeń – muszą nastąpić pewne istotne cięcia.

Ghostbusters od Terminal Reality nie istniałby bez Zootfly

Filip „fsm” Grabski, 19 czerwca 2008, 08:44

Twórcy wirtualnych przygód Pogromców Duchów twierdzą, że gdyby nie konkurencyjne studio Zootfly, ich projekt mógłby nie zostać zatwierdzony.

Nowe wieści o produktach Sierry - World in Conflict, Prototype, Ghostbusters i The Bourne Conspiracy

Przemysław Zamęcki, 29 kwietnia 2008, 07:53

W zeszłym tygodniu odbyła się impreza organizowana przez firmę Sierra, na której zaprezentowano dziennikarzom mnóstwo ciekawych informacji dotyczących jej przyszłych produktów. Do dnia wczorajszego na wiadomości te obowiązywało embargo, dzisiaj jednak już nic nie stoi na przeszkodzie, aby je zaprezentować. Sprawdźmy zatem, co ciekawego zaprezentowano na Sierra Spring Break 08.

Ruszyła oficjalna witryna Ghostbusters the Video Game

vampire, 10 kwietnia 2008, 09:30

Firma Sierra Entertainment ogłosiła powstanie oficjalnej strony Ghostbusters the Video Game. Tworzeniem wirtualnych pogromców na potrzeby X360, PS3 oraz PC zajęło się studio Terminal Reality znane głównie z obydwóch części Blood Rayne oraz 4x4 Evolution, natomiast wersją dla PS2, Nintendo Wii i Nintendo DS Red Fly Studios.

Ghostbusters – co czeka nas w trybie single?

Vercetti, 30 listopada 2007, 17:09

Przedwczoraj informowaliśmy Was o kilku szczegółach odnośnie nadchodzącej gry akcji Ghostbusters. Podczas gdy środowe doniesienia skupiały się na multiplayerowych aspektach nowego tytułu, dzięki zapowiedzi opublikowanej w brytyjskim piśmie Ngamer możemy dowiedzieć się co nieco także o jego stronie single.

Pierwsze informacje o trybach multiplayer w Ghostbusters

Przemysław Zamęcki, 28 listopada 2007, 09:45

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się o znajdującej się w produkcji grze Ghostbusters, będącej kontynuacją przygód dzielnych pogromców duchów, znanych dotychczas z bardzo udanych dwóch filmów kinowych.

Ghostbusters oficjalnie w produkcji

Vercetti, 16 listopada 2007, 07:53

Koncern Vivendi Games potwierdził, że opublikowane w magazynie Game Informer informacje na temat gry Ghostbusters w istocie dotyczą przygotowywanego przezeń projektu. Na dowód tego amerykańska firma opublikowała pierwszy obrazek z wydawanej przez siebie produkcji.

Pogromcy duchów powrócą w grze komputerowej!

Krystian Smoszna, 15 listopada 2007, 07:46

W grudniowym numerze magazynu Game Informer znajdziemy zapowiedź nowej gry z serii Ghostbusters, która będzie kontynuacją opowieści zapoczątkowanej w dwóch filmach Ivana Reitmana.

Dan Aykroyd weźmie udział w produkcji gry Ghostbusters

Krystian Smoszna, 5 lutego 2007, 10:40

Znów jest głośno o grze Ghostbusters. Tym razem za sprawą kanadyjskiego aktora Dana Aykroyda, który zapowiedział swój udział w produkcji tego programu na łamach gazety Edmonton Sun.

Koniec marzeń o grze na podstawie filmowej serii Ghostbusters? Jeszcze nie!

eLKaeR, 26 stycznia 2007, 08:32

Gdy tydzień temu wspominaliśmy po raz pierwszy o grze TimeO ze słoweńskiej stajni ZootFly, na sieciowej stronie tej firmy widoczne były jeszcze odniesienia do projektu, nawiązującego do filmowego cyklu Ghostbusters. Z powodu braku licencji przedsięwzięcie utknęło w martwym punkcie, a teraz na prośbę wytwórni Sony Pictures Entertainment developerzy z Lublany oficjalnie zerwali z Pogromcami duchów.

Zapowiedziano grę pt. TimeO, inspirowaną filmami spod znaku Ghostbusters

eLKaeR, 19 stycznia 2007, 13:44

Ostatni wtorek przyniósł interesującą wiadomość, dotyczącą nowej gry, nawiązującej do słynnego filmowego cyklu Ghostbusters (Pogromcy duchów). Dzień później okazało się jednak, iż projekt utknął w martwym punkcie, ponieważ odpowiedzialna za niego słoweńska firma ZootFly nie posiada odpowiedniej licencji. Utalentowani developerzy z Lublany mają na szczęście w zanadrzu grę pt. TimeO.

Firma ZootFly przygotowywała grę Ghostbusters, ale...

Krystian Smoszna, 17 stycznia 2007, 08:27

Przedstawiciele słoweńskiej firmy ZootFly potwierdzili wczoraj, że zaprezentowane w serwisie YouTube filmy faktycznie pochodzą z wczesnego etapu produkcji gry Ghostbusters, która była przygotowana z myślą o konsoli Xbox 360. Niestety, na razie nie wiadomo, czy projekt zostanie sfinalizowany.