Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2010, 13:28

Wieści ze świata (Thor: God of Thunder, Team Fortress 2, Ghostbusters) 3/12/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o pierwszych materiałach z gry Thor: God of Thunder, specjalnym telewizorze Sony Bravia, beta wersji Team Fortress 2, a także długo oczekiwanej aktualizacji do Ghostbusters: The Video Game w wersji na Xboksa 360. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o pierwszych materiałach z gry Thor: God of Thunder, specjalnym telewizorze Sony Bravia, beta wersji Team Fortress 2, a także długo oczekiwanej aktualizacji do Ghostbusters: The Video Game w wersji na Xboksa 360. Zapraszamy do lektury.

Thor: God of Thunder

Główni bohaterowie przygodowej gry akcji Thor: God of Thunder (PS3, X360, Wii, PSP, DS) – tytułowy Thor oraz jego przeciwnik Loki – przemówią w niej głosami aktorów Chrisa Hemswortha i Toma Hiddlestona, biorących udział w pracach nad filmem o tym samym tytule. Niestety, firma SEGA nie ujawniła, czy w produkcji pojawią się również Anthony Hopkins (grający Odyna) oraz Natalie Portman (wcielająca się w panią naukowiec Jane Foster). Światło dzienne ujrzały ponadto pierwsze materiały graficzne oraz teaser. Przypominamy, że gra zostanie wydana w maju 2011 roku.

Wieści ze świata (Thor: God of Thunder, Team Fortress 2, Ghostbusters) 3/12/10 - ilustracja #1

PlayStation 2

Na dosyć zaskakujący ruch zdecydowała się firma Sony. Otóż japoński gigant wprowadził do sprzedaży nowy telewizor LCD z serii Bravia z konsolą PlayStation 2 wbudowaną w podstawkę. 22-calowy Sony Bravia KDL-22PX300 kosztuje 199 funtów (ok. 940 złotych), wspiera rozdzielczość 720p, system Bravia Internet Video Access, posiada cztery porty HDMI, ma dwa wyjścia optyczne, trzy porty USB, dwa porty Ethernet, a także pada do PS2 w zestawie. Oferuje również możliwość podłączenia do PC. Do nabycia w Wielkiej Brytanii.

Asheron's Call

Firma Turbine Entertainment zaktualizowała po raz kolejny blisko dwunastoletnią grę MMO Asheron’s Call. W ramach update’u wprowadzona została m.in. dodatkowa rasa (Empyreans), nowa szkoła magii (Void Magic), obszar do polowań oraz szereg questów. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na łamach oficjalnej strony internetowej gry.

EA Sports MMA

Mimo że EA Sports MMA nie znalazło zbyt wielu nabywców (według serwisu VGChartz.com ledwie 200 tysięcy sprzedanych egzemplarzy od październikowej premiery), firma Electronic Arts ma w planach kontynuację gry walki opracowanej przez ekipę EA Tiburon. Potwierdził to Jeff Ecker, producent EA Sports MMA. Nie ujawnił jednak żadnych istotnych szczegółów.

Team Fortress 2

Firma Valve nie tylko udostępniła w ostatnich godzinach nową łatkę do strzelaniny Team Fortress 2, ale również specjalną wersję beta swojego trzyletniego już dzieła. Mogą się w nią zaopatrzyć wszyscy posiadacze oryginalnej wersji sieciowego FPS-a. Beta posłuży ekipie deweloperskiej za swoisty poligon do testowania nowych rozwiązań.

Ghostbusters: The Video Game

Po półtorarocznym okresie oczekiwania, posiadacze gry akcji Ghostbusters: The Video Game w wersji na Xboksa 360 mogą wreszcie zaopatrzyć się w zapowiedzianą w zamierzchłych czasach łatkę, usuwającą wiele irytujących błędów. Niektóre z nich uniemożliwiały zdobycie czterech Osiągnięć zawartych w produkcji studia Terminal Reality.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Binary Domain X360

Binary Domain PS3

Sniper: Ghost Warrior

Mindjack

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Gramy w WWE SmackDown vs. Raw 2011 Gramy!

Gran Turismo 5 - Martyna i tryby specjalne Gramy!

Kataklizm jest blisko... Gramy!

Epic Mickey - archiwa - wersja PL

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej

gry