Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2010, 19:17

autor: Kono

Gra Rajd Polski zadebiutuje na Rajdzie Barbórki

Jutro odbędzie się premiera gry Rajd Polski. Z tej okazji wydawca – firma IQ Publishing – postanowił zorganizować huczną premierę i powiązać ją z odbywającym się jutro Rajdem Barbórki w Warszawie.

Jutro odbędzie się premiera gry Rajd Polski. Z tej okazji wydawca – firma IQ Publishing – postanowił zorganizować huczną premierę i powiązać ją z odbywającym się jutro Rajdem Barbórki w Warszawie.

Wielka premiera będzie mieć miejsce w Warszawie na ulicy Karowej. Główną atrakcją ma być wyjątkowa prezentacja gry w namiocie Orlen Teamu gdzie wszyscy zainteresowani tytułem będą mogli zagrać w niego korzystając z zaawansowanych symulatorów samochodowych firmy Play-Max. Dodatkową atrakcją będzie możliwość zakupu gry w promocyjnej cenie.

Gra Rajd Polski zadebiutuje na Rajdzie Barbórki - ilustracja #1

Oczywiście premiera w Warszawie nie będzie jedynym wydarzeniem z okazji wydania gry. Wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w specjalnych prezentacjach odbywających się w galeriach handlowych i punktach sprzedaży na terenie całego kraju, na których będzie można osobiście przetestować najnowszą grę studia Red Dot Games. Dodatkowo dystrybutor przewidział trzy specjalne pokazy, na których czekać będzie na odwiedzających specjalna niespodzianka pod postacią prawdziwych samochodów rajdowych. Oto lista wszystkich miejsc wraz z samochodami, które będzie można tam zobaczyć:

  • Centrum Handlowe M1 w Markach pod Warszawą – prezentowane zostanie rajdowe Subaru Impreza N14 Andrzeja Oleksowicza
  • Centrum Handlowym M1 przy ul. Szwajcarskiej 1 w Poznaniu – prezentowane zostanie rajdowe BMW 1 Michała Matuszczyka
  • Centrum Handlowe M1 w al. gen. Sikorskiego w Olsztynie – prezentowane zostanie rajdowe Mitsubishi Lancer EVO IX Zbigniewa Staniszewskiego

Przypominamy, że Rajd Polski jest pierwszą polską grą rajdową sygnowaną oficjalnie przez Polski Związek Motorowy.