Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Rally Poland (PC)
OkładkaRally Poland (PC)

Rajd Polski PC

Rally Poland

Polska produkcja poruszająca tematykę rajdów samochodowych. Gra korzysta z licencji Polskiego Związku Motorowego, co zaowocowało zgodnymi z rzeczywistością kierowcami i zespołami.

Wyścigi | samochodowe | polskie | rajdy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rajd Polski Premiera PC

4grudnia2010

pudełko PL

4grudnia2010

producent: Red Dot Games wydawca: IQ Publishing wydawca PL: IQ Publishing Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Rajd Polski

Colin McRae Rally 2.0

Colin McRae: DiRT

WRC 2

Rajd Polski to pierwsza rodzima zręcznościowa gra rajdowa posiadająca licencję Polskiego Związku Motorowego. Produkt został wydany przez firmę IQ Publishing.

W grze ścigamy się na autentycznych mazurskich odcinkach specjalnych, na których rywalizują również kierowcy podczas prawdziwego Rajdu Polski. Autorzy korzystając z tzw. onboardów starali się przygotować odpowiadającą rzeczywistości topografię tras, uwzględniając również wygląd całych lokacji wraz z otoczeniem, a także rodzaje nawierzchni. W sumie do przejechania jest ok. 170 kilometrów.

Twórcy zaprosili do udziału w grze dwanaście prawdziwych załóg biorących udział w rajdzie. Wśród nich są m.in. Kajetan Kajetanowicz wraz z pilotem Jarosławem Baranem, Leszek Kuzaj i Jakub Gerber, Michał Sołowow i Maciej Baran czy w końcu Krzysztof Hołowczyc wraz z Łukaszem Kurzeją. Dzięki temu decydując się na wcielenie w któregokolwiek z kierowców, w roli pilota usłyszymy jego rzeczywistego partnera z teamu.

Rajd Polski jest grą zręcznościową o uproszczonym modelu jazdy i braku jakichkolwiek uszkodzeń. Zarówno mechanicznych, jak i wizualnych. Gracz może zasiąść za kierownicą Skody Fabii 2000, Forda Fiesty S2000, Subaru Imprezy STR010 i Peugeota 207. Do przejechania jest 17 odcinków specjalnych, na które składają się także superoesy.

Tytuł umożliwia wspólne ściganie się maksymalnie czterem osobom w trybie gorącego krzesła, a także oferuje możliwość wysłania swoich wyników na serwer i porównania czasów przejazdów z innymi graczami.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: gorące krzesło  

Ocena użytkowników: 4,7 / 10 na podstawie 1862 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.8 / 10 na podstawie 254 głosów czytelników.

Rajd Polski cena w dniu premiery: 79,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Rajd Polski

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Rajd Polski Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium IV 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • Windows XP/Vista/7