Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Star Wars: Squadrons

Świetny debiut Star Wars: Squadrons i Crash Bandicoot 4 - top 10 w Polsce

Aquma, 13 października 2020, 14:25

Na przełomie września i października 2020 roku najlepiej sprzedającą się produkcją w Polsce było Mafia: Definitive Edition. Świetne wyniki uzyskały też debiutujące gry Star Wars: Squadrons oraz Crash Bandicoot 4: It’s About Time. Dane otrzymaliśmy dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Producentów i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego (SPiDOR).

Ceny joysticków i zestawów HOTAS poszybowały przez dwie gry

Aquma, 6 października 2020, 08:10

W ostatnim czasie mocno – w niektórych przypadkach niemal trzykrotnie – wzrosły ceny flight sticków, czyli kontrolerów, z których korzystamy w symulatorach lotu. Najprawdopodobniej ma to związek z premierą Microsoft Flight Simulatora oraz Star Wars: Squadrons.

Star Wars: Squadrons – nasz obszerny gameplay z komentarzem

Aquma, 5 października 2020, 11:28

W zeszły piątek odbył się kolejny stream w ramach inicjatywy Find Your Next Game, w czasie którego redaktorzy TVGRYplus prezentowali swoje umiejętności bojowe w Star Wars: Squadrons.

Star Wars Squadrons ma sporo problemów na PC

Musiol, 3 października 2020, 10:03

Pecetowa wersja Star Wars: Squadrons nękana jest przez sporo błędów i średnią optymalizację sprzętową. Gracze nie są do końca zadowoleni z jakości produktu.

Premiera Star Wars: Squadrons. Gra korzysta z Denuvo

Aquma, 2 października 2020, 10:24

Doczekaliśmy się premiery kosmicznej strzelanki Star Wars: Squadrons. Dzięki informacjom z karty gry na Steamie wiemy, że korzysta z zabezpieczenia antypirackiego Denuvo.

Recenzje Star Wars: Squadrons – kolejne udane Gwiezdne wojny

Aquma, 1 października 2020, 16:07

Jutro na rynku zadebiutuje kosmiczna strzelanka Star Wars: Squadrons, w której otrzymamy szansę polatania myśliwcami z uniwersum Gwiezdnych wojen. Wygląda na to, że jest to tytuł warty uwagi.

Star Wars Squadrons – rewelacyjne CGI Hunted pokazuje walkę myśliwców

qjin, 14 września 2020, 17:59

Firma Electronic Arts opublikowała krótkometrażowy film Hunted, promujący grę Star Wars: Squadrons. Materiał wideo w niezwykle udany sposób podsyca atmosferę przed zbliżającą się premierą.

Star Wars: Squadrons ozłocone

Adrian Werner, 11 września 2020, 09:18

Ian S. Frazier ze studia EA Motive poinformował, że zakończono prace nad Star Wars: Squadrons. W produkcję zagramy w przyszłym miesiącu.

Star Wars: Squadrons - kampania single player na nowym materiale wideo

Adrian Werner, 27 sierpnia 2020, 21:07

W trakcie gamescom Opening Night Live 2020 pokazano nowy materiał wideo ze Star Wars: Squadrons. Wprowadza on w fabułę kampanii gry i pokazuje fragmenty gameplaya.

Szczegóły zmiany osprzętu i wyglądu statków w Star Wars: Squadrons

Aquma, 14 sierpnia 2020, 11:26

Deweloperzy odpowiedzialni za Star Wars: Squadrons – firma Motive Studios – przedstawili szereg informacji na temat opcji dostosowywania osprzętu statku kosmicznego, a także zmiany wyglądu zarówno maszyny, jak i jej pilota.

EA tłumaczy niższą cenę Star Wars: Squadrons

AlexB, 31 lipca 2020, 11:42

Blake Jorgensen, dyrektor finansowy w Electronic Arts, wyjaśnił, dlaczego cena Star Wars: Squadrons jest niższa niż w przypadku innych większych premier z katalogu firmy. Według jego słów, nadchodząca produkcja studia Motive nie jest aż tak duża, choć wciąż świetna.

Star Wars Squadrons niczym kultowe X-Wing i TIE Fighter. Nowe gameplaye

Entelarmer, 22 lipca 2020, 20:43

W sieci pojawiły się nowe filmiki ze Star Wars: Squadrons. Gameplaye pokazują produkcję, która ma szansę przemówić do fanów klasycznych gier z uniwersum Gwiezdnych wojen.

Star Wars Squadrons to list miłosny do oryginalnych Gwiezdnych wojen

Adrian Werner, 16 lipca 2020, 12:28

Studio EA Motive ujawniło nowe informacje na temat statków dostępnych w grze Star Wars: Squadrons. Omówiono m.in. filozofię przyświecającą twórcom podczas projektowania kokpitów.

W Star Wars Squadrons spersonalizujemy kokpit i HUD

Bebop, 4 lipca 2020, 16:31

Dyrektor kreatywny gry Star Wars: Squadrons potwierdził możliwość personalizowania statków kosmicznych w rozgrywce wieloosobowej. Zapowiedział również, że konserwatywni fani bez problemu wyłączą widoczność tych modyfikacji.

Star Wars Squadrons - nowe wymagania sprzętowe na PC

AlexB, 29 czerwca 2020, 10:34

Studio Motive wprowadziło drobne zmiany w wymaganiach sprzętowych Star Wars: Squadrons, czyli nadchodzącego symulatora myśliwców z uniwersum Gwiezdnych wojen wydawanego przez firmę EA. Korekty dotyczą przede wszystkim procesorów.

Star Wars Squadrons - w bitwach będzie nam towarzyszyło AI

Czaruś, 20 czerwca 2020, 11:25

EA dzieli się kolejnymi informacjami na temat gry Star Wars: Squadrons. Podczas potyczek będą nam towarzyszyć statki sterowane przez AI.

W Star Wars Squadrons zagramy tylko z widokiem FPP

Froozyy, 19 czerwca 2020, 20:49

Dzięki wywiadowi z dyrektorem kreatywnym gry Star Wars: Squadrons dowiedzieliśmy się, że w produkcji nie zagramy z widoku trzeciej osoby. Statki mają być zaprojektowane w taki sposób, aby można było z nich korzystać bez problemu nawet z wyłączonym interfejsem gry.

Star Wars Squadrons – data premiery, gameplay trailer i cross-play (EA Play)

Adrian Werner, 19 czerwca 2020, 01:50

Na pokazie EA Play Live nie mogło zabraknąć zapowiedzianej kilka dni temu kosmicznej strzelanki Star Wars Squadrons. Ujawniono datę premiery, pokazano zwiastun z fragmentami rozgrywki oraz zapowiedziano, że tryb multiplayer zaoferuje cross-play.

EA Play Live - podsumowanie prezentacji

Adrian Werner, 18 czerwca 2020, 13:39

Tutaj znajdziecie podsumowanie EA Play Live, podczas której wydawca m.in. zapowiedział grę It Takes Two, pokazał zwiastun Lost in Random i fragmenty rozgrywki w Star Wars: Squadrons oraz przypomniał, że studio BioWare pracuje nad Dragon Age 4.

Star Wars: Squadrons jak stary X-wing - ma wsparcie joysticków

Ender, 16 czerwca 2020, 16:33

Gra Star Wars: Squadrons zaoferuje graczom możliwość zabawy nie tylko z myszką i klawiaturą oraz gamepadami, ale także z klasycznymi joystickami używanymi w symulatorach lotu. Z wiadomości tej cieszy się już wielu fanów tego gatunku.

Pierwszy trailer Star Wars: Squadrons. Wymagania sprzętowe PC [Aktualizacja]

Entelarmer, 15 czerwca 2020, 17:21

Gra Star Wars: Squadrons otrzymała obiecany zwiastun. Firma Electronic Arts ujawniła m.in. datę premiery oraz garść informacji o grze.

Star Wars: Squadrons - wyciekła data premiery

Entelarmer, 15 czerwca 2020, 16:38

Serwis IGN przypadkiem ujawnił datę premiery Star Wars Squadrons. Informacja miała zostać zdradzona najpewniej w trakcie nadchodzącej prezentacji trailera gry.

Star Wars Squadrons oficjalnie zapowiedziane

Adrian Werner, 13 czerwca 2020, 08:19

Firma Electronic Arts oficjalnie potwierdziła, że pracuje nad kosmiczną strzelanką Star Wars: Squadrons. Ogłoszono również, kiedy obejrzymy pierwszy zwiastun projektu.

Niezapowiedziane Star Wars: Squadrons pojawiło się na stronie Xboksa [Aktualizacja]

aadamus, 12 czerwca 2020, 18:02

Na głównej stronie konsol Xbox pojawił się na krótką chwilę baner reklamujący niezapowiedzianą dotąd grę Star Wars: Squadrons. Obecnie nie wiadomo jeszcze, czym ma być ta produkcja.

Star Wars: Project Maverick pojawił się w bazie danych PS Store [Aktualizacja]

Ender, 4 marca 2020, 17:54

W bazie danych europejskiego PlayStation Store pojawiła się tajemnicza produkcja pod tytułem Star Wars: Project Maverick. Grze, która ukryta jest przed wścibskimi oczyma w kodzie sklepu, towarzyszy również grafika promocyjna.