Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2020, 01:50

Star Wars Squadrons – data premiery, gameplay trailer i cross-play (EA Play)

Na pokazie EA Play Live nie mogło zabraknąć zapowiedzianej kilka dni temu kosmicznej strzelanki Star Wars Squadrons. Ujawniono datę premiery, pokazano zwiastun z fragmentami rozgrywki oraz zapowiedziano, że tryb multiplayer zaoferuje cross-play.

Podczas EA Play Live nie mogło zabraknąć Star Wars: Squadrons, czyli kosmicznej strzelanki osadzonej w uniwersum Gwiezdnych wojen. Pokazano obszerny materiał zawierające pierwsze fragmenty rozgrywki. Zaprezentował on zarówno kampanię fabularną dla pojedynczego gracza, jak i kilka trybów multiplayer.

Dowiedzieliśmy się także, że gra zaoferuje opcję cross-play, pozwalającą na wspólną zabawę w trybie multiplayer posiadaczom wszystkich platform sprzętowych, na które zmierza ten projekt, czyli PC, Xbox One i PlayStation 4.

Poinformowano również, że Star Wars: Squadrons zadebiutuje 2 października tego roku. Ponadto ogłoszono, że wszystkie tryby gry będzie można rozegrać w VR. Osoby korzystające z urządzeń wirtualnej rzeczywistości również skorzystają z opcji cross-play.

  1. Oficjalna strona gry