Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2020, 18:42

autor: aadamus

Niezapowiedziane Star Wars: Squadrons pojawiło się na stronie Xboksa [Aktualizacja]

Na głównej stronie konsol Xbox pojawił się na krótką chwilę baner reklamujący niezapowiedzianą dotąd grę Star Wars: Squadrons. Obecnie nie wiadomo jeszcze, czym ma być ta produkcja.

Aktualizacja: Serwis VentureBeat, powołując się na wiarygodne źródło, podał kilka informacji na temat Star Wars: Squadrons. Tytuł trafi podobno na PC, Xboksa One i PlayStation 4 jesienią tego roku i skupi się na walkach statków kosmicznych. Oprócz kampanii fabularnej dla jednego gracza, pozwoli on również na zabawę w trybie multiplayer. Za produkcję odpowiadać ma EA Motive.

 

Niezapowiedziane Star Wars: Squadrons pojawiło się na stronie Xboksa [Aktualizacja] - ilustracja #1
Na ten moment Star Wars: Squadrons owiane jest tajemnicą.

W angielskojęzycznej wersji oficjalnej strony Xboksa zamieszczono na krótko (w chwili publikacji wiadomości był już zdjęty) baner zachęcający do zakupienia w przedsprzedaży niezapowiedzianej jak dotąd gry Star Wars: Squadrons. Poza udostępnioną grafiką o tytule nie ma żadnych informacji. Możliwe, że jest to związane z innym przeciekiem, który miał miejsce w marcu tego roku. Wówczas w bazie PS Store pojawiła się pozycja o nazwie Star Wars: Project Maverick.

  1. Xbox – oficjalna strona