Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2020, 18:41

autor: Froozyy

Recenzje Desperados 3 - kapitalny powrót serii

W sieci można znaleźć już pierwsze recenzje nowej odsłony cyklu Desperados. Krytycy zgodnie przyznali, że twórcy postarali się, aby seria wróciła w niesamowitym stylu.

Recenzje Desperados 3 - kapitalny powrót serii - ilustracja #1
Desperados III zbiera świetne oceny.

Fani strategii taktycznych musieli czekać ponad 10 lat na kolejną odsłonę uznanego cyklu Desperados. Jego trzecia część zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One 16 czerwca tego roku. Natomiast od dzisiaj recenzenci mogą dzielić się już swoimi wrażeniami z produkcji. Średnia ocen krytyków w serwisie Metacritic wynosi aktualnie 87 procent (dla wersji gry na pecety). Większość z nich zgodnie przyznała, że Desperados III to bardzo mocny kandydat na grę strategiczną roku, a twórcy przywrócili serię z prawdziwą pompą. Wybrane przez nas opinie znajdziecie przytoczone poniżej. Tytuł zachwycił także naszego redakcyjnego kolegę Przemysława Zamęckiego, który wystawił mu ocenę 9/10.

  1. Recenzja gry Desperados 3 – strzał w dziewiątkę!

Wybrane recenzje gry Desperados III:

God is a Geek – 9.5/10

Niesamowicie dobre i misterne wykonanie przez twórców znających się na swoim fachu. Desperados III jest prawdziwym cichym arcydziełem.

Critical Hit – 9/10

Desperados III to absolutny hit. Najlepsza gra strategiczna tego roku, kowboje i chaos nigdy nie czuli się tak dobrze, a takie odrodzenie serii trafia się raz na wieki. Gra może i jest całkiem wymagająca, ale zawarta w niej strategia gung-ho (oznaczająca bycie podekscytowanym na myśl o pójściu na wojnę - przyp. red.) to arcydzieło, które podkreślają urocze łotry, fantastycznie zaprojektowane poziomy i oddanie swojemu gatunkowi, dzięki któremu gra wyróżnia się na tle konkurentów.

Cultured Vultures – 8.5/10

Desperados III przywraca serię z hukiem do życia – może nawet lepiej niż kiedykolwiek.

TheSixthAxis – 8/10

Desperados III to fantastyczna wyprawa na Dziki Zachód z klasyczną opowieścią o zemście w tle. Taka mieszanka strategii i skradanki z masą niesamowitych bohaterów daje wiele świetnych momentów rozgrywki.

  1. Oficjalna strona gry Desperados III
  2. Desperados 3 to mocny kandydat na najlepszą strategię 2020 roku