Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 października 2020, 11:37

autor: Aquma

Star Wars: Squadrons – nasz obszerny gameplay z komentarzem

W zeszły piątek odbył się kolejny stream w ramach inicjatywy Find Your Next Game, w czasie którego redaktorzy TVGRYplus prezentowali swoje umiejętności bojowe w Star Wars: Squadrons.

Star Wars: Squadrons – nasz obszerny gameplay z komentarzem - ilustracja #1
Star Wars: Squadrons to kolejny udany gwiezdnowojenny tytuł.

Intryguje Was nowa gwiezdnowojenna strzelanka kosmiczna od dewelopera Motive Studios – Star Wars: Squadrons – ale dotychczas nie zdecydowaliście się na zakup? Jeśli tak, to może zainteresuje Was obszerny stream z tego tytułu, zorganizowany przez redakcję TVGRYplus w piątek 2 października, w ramach inicjatywy Find Your Next Game.

Rolę gospodarza streama pełnił największy fanatyk Gwiezdnych wojen w całej firmie GRYOnline.pl, czyli Arasz, a właściwie Darth Arash. Jego skrzydłowym w walce z myśliwcami Galaktycznego Imperium był z kolei równie dobrze Wam znany Pan Mateusz. Oprócz pokazu umiejętności bojowych w materiale można też znaleźć szersze omówienie Star Wars: Squadrons i szereg wniosków dotyczących tej produkcji.

Przypominamy, że oficjalnym partnerem przedsięwzięcia jest BLIK, czyli ogólnokrajowy, powszechny standard płatności, dostępny w aplikacjach mobilnych banków.

Star Wars: Squadrons – nasz obszerny gameplay z komentarzem - ilustracja #2
Star Wars: Squadrons – nasz obszerny gameplay z komentarzem - ilustracja #3

BLIKIEM można płacić w internecie oraz tradycyjnych sklepach, wpłacać i wypłacać pieniądze z bankomatów oraz rozliczać się bezgotówkowo z innymi użytkownikami dzięki przelewowi na telefon BLIK – nie trzeba znać numeru rachunku bankowego odbiorcy a pieniądze docierają do niego natychmiast. Dowiedz się więcej!

  1. Star Wars: Squadrons – strona oficjalna