Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 listopada 2022, 17:05

Star Wars: Squadrons od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo zostanie gra Star Wars: Squadrons. Produkcję będzie można odebrać do 1 grudnia.

Źrodło fot. Steam
i

[Aktualizacja] Star Wars: Squadrons można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostaną Fort Triumph i RPG in a Box.

W minionym tygodniu na platformie Epic Games Store wylądowały dwie nowe oferty na darmowe gry. Tym razem pojawiła się opcja odbioru egzemplarzy wieloosobowego Evil Dead: The Game oraz jRPG-a Dark Deity. Obie te produkcje pozostaną bezpłatne jeszcze do godziny 17:00 czasu polskiego. Natomiast później, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w ręce graczy oddane zostanie Star Wars: Squadrons.

Star Wars: Squadrons jest opracowanym przez studio EA Motive symulatorem walk kosmicznych myśliwców, osadzonym w kultowym uniwersum Gwiezdnych wojen. Akcja tytułu toczy się po wydarzeniach znanych z filmu Gwiezdne wojny: część VI – Powrót Jedi. Wraz ze zniszczeniem drugiej Gwiazdy Śmierci Imperium otrzymało olbrzymi cios, lecz nie zostało jeszcze całkowicie pokonane.

W ramach zabawy wcielamy się w dwóch bohaterów – pilota z dywizjonu Vanguards pod barwami Nowej Republiki oraz członka imperialnej eskadry Titans. W ich skórze będziemy mieli okazję wziąć udział w różnych zadaniach bojowych, w skład których wchodzą m.in. eskorty, eliminowanie wrogich maszyn czy bombardowania. W trakcie starć kluczowa jest nie tylko nasza zręczność i umiejętność panowania nad maszyną, ale również umiejętnie zarządzanie zasilaniem, które może wzmocnić naszą prędkość, siłę ognia lub tarcze.

Pecetowa wersja Star Wars: Squadrons może się pochwalić w serwisie Metacritic średnią ocen na poziomie 79/100. Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Star Wars: Squadrons na platformie Epic Games Store

Star Wars: Squadrons będzie można odebrać za darmo na platformie Epic Games Store do 1 grudnia. Gdy tylko oficjalnie dowiemy się, jaka produkcja (bądź produkcje) zostanie udostępniona jako następna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej