Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 listopada 2022, 16:48

Black Days w Komputroniku z promocją na podzespoły PC to wysoka wydajność w niskich cenach

Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Do akcji przyłączył się Komputronik, który w ramach Black Days oferuje sprzęt komputerowy w niższych cenach.

Komputronik zaprasza na cenowe szaleństwo związane z Czarnym Piątkiem. Jeden z najpopularniejszych sklepów internetowych z elektroniką i sprzętem komputerowym przygotował ofertę, która ma zainteresować największych entuzjastów promocji chcących zmodernizować swoje zestawy.

Ofertę Komputronik Black Days sprawdzisz tutaj

Obniżki przygotowane przez Komputronika obowiązują do 30 listopada włącznie. Najlepsza oferta pojawi się jednak 25 listopada. Co na tę chwilę warto kupić?

AMD Ryzen 9 7950X

Black Days w Komputroniku z promocją na podzespoły PC to wysoka wydajność w niskich cenach - ilustracja #1

Przeceny doczekał się najświeższy procesor AMD – Ryzen 9 7950X. Jest to najnowszy flagowy układ tego producenta, oferujący niesamowitą wydajność. Dzięki prędkości zegara na poziomie 4,5 GHz oraz prędkości turbo 5,7 GHz praktycznie żadne powierzone mu zadanie nie będzie stanowiło wielkiego wyzwania. O zapas mocy na kilka lat z pewnością zadbają 16 rdzeni oraz 32 wątki, którymi dysponuje Ryzen 9 7950X.

Procesor ten posiada również odblokowany mnożnik, więc można go podkręcić, aby uzyskać jeszcze większą wydajność. Przy maksymalnym poborze mocy wynoszącym zaledwie 170 W, procesor cechuje wysoka energooszczędność. Jest to więc idealna propozycja dla osób chcących zakupić wydajny CPU.

AMD Ryzen 9 7950X w Komputroniku można kupić już za 3399 złotych. Jednocześnie możecie skorzystać z promocji 50 rat z odroczeniem płatności na 4 miesiące.

Kup procesor AMD Ryzen 9 7950X w Komputroniku

Pozostałe okazje Komputronika w ramach Black Days

Ofertę Komputronik Black Days sprawdzisz tutaj

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty i usługi prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej