Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 listopada 2022, 12:50

Twój portfel nie ucierpi z takimi rabatami na Black Week w Allegro

Na czwarty dzień Black Week Allegro przygotowało promocje m.in. na kompaktowego iPhone’a SE oraz czytnik PocketBook 628 Touch Lux 5.

Źrodło fot. Allegro.pl
i

Allegro każdego dnia Black Week wprowadza do swojej oferty nowe produkty. Z dzisiejszych propozycji na wyróżnienie zasługują kompaktowy iPhone SE oraz czytnik e-booków. Tradycyjnie przypominamy, że liczba egzemplarzy objętych promocją jest ograniczona.

Black Week na stronie Allegro

Apple iPhone SE 64GB 5G

Nie jest to jeden z flagowców Apple’a, ale sprzęt spełnia swoje zadanie i zapewnia bardzo dobrą wydajność. To kompaktowy smartfon – wygodny w użyciu, lekki, idealny dla osób twierdzących, że małe również może być piękne. Do tego korzystny cenowo, zwłaszcza jak na sprzęt amerykańskiej firmy z Cupertino.

Apple iPhone SE 64 GB 5G za 2199 zł

Czytnik PocketBook 628 Touch Lux 5

Czytanie książek w tradycyjnej formie nadal jest jedną z największych przyjemności, jakie wymyślił człowiek. Technologia posunęła się jednak do przodu, dzięki czemu lektura e-booków również stała się komfortowa. Wystarczy znaleźć odpowiedni czytnik. W promocyjnej cenie zakupicie taki właśnie produkt – PocketBook 628 Touch Lux 5. Mobilny, lekki i pozwalający na lekturę o każdej porze dnia czy nocy.

Czytnik PocketBook 628 Touch lux 5 za 449 zł

Inne oferty z okazji Black Week na stronie Allegro

  1. Dysk SSD GoodRam CX400 G2 256 GB Sata III 2,5" za 85,48 zł;
  2. Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S za 69,99 zł;
  3. LEGO Star Wars 75300 Imperialny myśliwiec TIE za 137,82 zł;
  4. Odkurzacz pionowy Roidmi S2 biały za 669 zł;
  5. Nawilżacz powietrza Smartmi Evaporative Humidifier 2 za 459 zł;
  6. Robot sprzątający Roborock Q7M02 za 1449;
  7. Telewizor LG 65" 65UP751C za 2499 zł.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Krzysztof Lewandowski

Krzysztof Lewandowski

Pisanie w sieci zaczął na portalu GameExe.pl w wieku 14 lat. Najpierw recenzował książki, ale na tym nie poprzestał i na różnych portalach internetowych oceniał gry, filmy, seriale czy komiksy. Zainteresowania pchnęły go na studia – dziennikarstwo i filologię polską realizowane na UKSW i UW. Tam napisał m.in. pracę dyplomową poświęconą współczesnej roli czarno-białego kina. W GOL-u pracuje od sierpnia 2021 r. Pisze newsy i artykuły oraz recenzje gier, filmów i seriali. Najbardziej podobają mu się motywy surrealistyczne i nieliniowe RPG-i, a jego ulubionym dziełem pozostaje „Rękopis znaleziony w Saragossie" Jana Potockiego. Jest autorem artykułu naukowego „Dynamika internetu a zachowania językowe" opublikowanego w książce „Relacje w cyberprzestrzeni”. Współtworzył słownik nazw miejscowych warszawskiej dzielnicy Wawer. Próbował sił z wierszami, ale w przyszłości wolałby napisać powieść z baśniowymi elementami i na epicką skalę.

więcej