Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 25 listopada 2022, 10:06

Nintendo Switch tanio na Black Friday w Allegro. To grzech nie skorzystać

Konsola Nintendo Switch jest dostępna w rewelacyjnej cenie na stronie Allegro. To jedna z najciekawszych ofert Black Week przypadających na 25 listopada.

Piątego dnia Black Week Allegro wprowadziło promocje na kilka nowych produktów. Największe zainteresowanie może wzbudzić świetna oferta na konsolę Nintendo Switch, ale atrakcyjnie prezentuje się również m.in. Apple iPhone 13. Jeśli któraś z ofert zwróciła Waszą uwagę, to lepiej się pospieszcie, bo liczba egzemplarzy objętych przeceną jest ograniczona.

Black Week na stronie Allegro

Konsola Nintendo Switch 32GB

Przenośna konsola to duży komfort. Można na niej grać praktycznie w każdym miejscu – w autobusie, poczekalni czy parku, oczywiście pod warunkiem, że naładowaliśmy baterię. Dużą popularnością w tej kategorii urządzeń cieszy się Nintendo Switch, który regularnie otrzymuje nowe gry, w tym wiele tytułów niedostępnych na innych platformach. Aktualna cena na Allegro zachęca do zakupu tego sprzętu.

Konsola Nintendo Switch 32 GB za 1179 zł

Apple iPhone 13 256GB

W trakcie Black Week na Allegro były już dostępne różne modele telefonów Apple’a. Opisywany dzisiaj wariant jest najlepszym reprezentantem amerykańskiej marki spośród tych, które do tej pory objęto promocją – oto iPhone 13 z 256 GB pamięci wewnętrznej. W różnych miejscach w Internecie jego cena wynosi ponad 4,5 tys. zł, dlatego aktualna oferta Allegro prezentuje się całkiem korzystnie.

Apple iPhone 13 256GB za 4299 zł

Inne oferty z okazji Black Week na stronie Allegro

  1. Sifu Edycja Limitowana na PS5 za 139,99 zł;
  2. Drukarka wielofunkcyjna atramentowa (kolor) Epson XP-4155 za 476 zł;
  3. Ekspres ciśnieniowy De'Longhi ECAM 23.460.SB za 1499 zł;
  4. realme 8 5G 6/128GB za 969 zł;
  5. Samsung TV 55" QE55QN85BATXXH za 4199 zł
  6. Smartfon Motorola Moto G31 4/64 GB za 599 zł.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Krzysztof Lewandowski

Krzysztof Lewandowski

Pisanie w sieci zaczął na portalu GameExe.pl w wieku 14 lat. Najpierw recenzował książki, ale na tym nie poprzestał i na różnych portalach internetowych oceniał gry, filmy, seriale czy komiksy. Zainteresowania pchnęły go na studia – dziennikarstwo i filologię polską realizowane na UKSW i UW. Tam napisał m.in. pracę dyplomową poświęconą współczesnej roli czarno-białego kina. W GOL-u pracuje od sierpnia 2021 r. Pisze newsy i artykuły oraz recenzje gier, filmów i seriali. Najbardziej podobają mu się motywy surrealistyczne i nieliniowe RPG-i, a jego ulubionym dziełem pozostaje „Rękopis znaleziony w Saragossie" Jana Potockiego. Jest autorem artykułu naukowego „Dynamika internetu a zachowania językowe" opublikowanego w książce „Relacje w cyberprzestrzeni”. Współtworzył słownik nazw miejscowych warszawskiej dzielnicy Wawer. Próbował sił z wierszami, ale w przyszłości wolałby napisać powieść z baśniowymi elementami i na epicką skalę.

więcej