Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Elder Scrolls VI

The Elder Scrolls 6 ma starczyć graczom na dziesięć lat

Adrian Werner, 5 czerwca 2019, 13:48

Todd Howard, szef studia Bethesda, poinformował, że The Elder Scrolls VI projektowane jest tak, aby w grę można się było bawić co najmniej przez dekadę. Ujawnił też garść ciekawostek na temat Starfielda.

Bethesda może używać nazwy Redfall – spór z The Book Breeze zakończony

Aquma, 24 maja 2019, 08:53

Firmy ZeniMax Media oraz The Book Breeze doszły do porozumienia w sprawie znaku handlowego Redfall. Ugoda pomiędzy podmiotami kończy spór sądowy zapoczątkowany w lutym tego roku.

Bethesda nie pokaże TES 6 ani Starfield na E3 2019

Serek, 30 marca 2019, 10:04

The Elder Scrolls VI oraz Starfield będą nieobecne na konferencji Bethesdy podczas E3 2019. Firma chce skupić się na zaprezentowaniu tytułów, które trafią do sprzedaży w najbliższym czasie. Czy to oznacza, że TES VI i Starfield ukażą się tylko na platformach nadchodzącej generacji?

Bethesda vs The Book Breeze – spór o znak towarowy Redfall

Entelarmer, 20 lutego 2019, 18:38

Firma Bethesda wdała się w spór ze spółką The Book Breeze. Wydawnictwo sprzeciwiło się rejestracji znaku towarowego Redfall (uważanego przez niektórych za podtytuł The Elder Scrolls VI) przez dewelopera, powołując się na własne prawa do serii książek o tym samym tytule.

The Elder Scrolls VI - Bethesda zostanie przy starym Creation Engine

Adrian Werner, 10 listopada 2018, 12:08

Todd Howard ze studia Bethesda zdradził, że wykorzystywany od czasu The Elder Scrolls V: Skyrim silnik Creation Engine będzie napędzał również The Elder Scrolls VI oraz Starfield.

The Elder Scrolls VI dopiero na konsolach nowej generacji?

Vergil, 11 czerwca 2018, 21:46

Todd Howard wypowiedział się na temat aktualnej kondycji projektów ujawnionych podczas konferencji firmy Bethesda. Z jego słów wynika, że w przeciwieństwie do Starfielda, The Elder Scrolls VI jeszcze nie istnieje w grywalnej formie.

The Elder Scrolls 6 zapowiedziane

Entelarmer, 11 czerwca 2018, 05:20

Firma Bethesda oficjalnie zapowiedziała The Elder Scrolls VI, ujawniając grę na konferencji poprzedzającej targi E3. Niestety, nie podano żadnych szczegółów.

Bethesda zdaje sobie sprawę z krytyki, ale się nią nie przejmuje

Góral, 30 września 2017, 10:37

Pete Hines, przedstawiciel firmy Bethesda Softworks, wyjaśnił w ostatnim wywiadzie, że wydawca zdaje sobie sprawę z niezadowolenia niektórych fanów domagających się np. The Elder Scrolls VI, ale nie zamierza się ugiąć i robi po prostu to, co uważa za słuszne.

Nie rozpoczęto jeszcze produkcji The Elder Scrolls VI

AlexB, 13 czerwca 2017, 07:29

Wszystko wskazuje na to, że na nową główną odsłonę serii The Elder Scrolls przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Jak zdradził Pete Hines, specjalista od marketingu w firmie Bethesda, nadal nie rozpoczęła się produkcja „szóstki”.

Bethesda chwali Nintendo Switch. The Elder Scrolls VI stanie się faktem

Vergil, 22 listopada 2016, 10:08

Todd Howard podzielił się z graczami informacjami na temat ambitnych planów Bethesdy. Firma zamierza nie tylko wspierać niedawno zapowiedzianą konsolę Nintendo Switch, lecz także sprawić, by szósta część serii The Elder Scrolls stała się faktem… prędzej czy później.

The Elder Scrolls VI powstanie, ale nieprędko

Adrian Werner, 11 sierpnia 2016, 11:00

Przedstawiciel studia Bethesda ostudził nadzieje fanów liczących, że po zakończeniu prac nad dodatkami do Fallouta 4 zespół zajmie się The Elder Scrolls VI. Ten projekt prędzej czy później powstanie, ale obecnie nie znajduje się w produkcji. Wiele wskazuje na to, że następna gra dewelopera może reprezentować nową markę.

Przed The Elder Scrolls VI dostaniemy dwie duże gry o skali Skyrima i Fallouta 4

Góral, 15 czerwca 2016, 09:36

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że na The Elder Scrolls VI poczekamy jeszcze długo, ale wcześniej dostaniemy dwa duże projekty. Pete Hines, odpowiedzialny w Bethesdzie za PR, stwierdził, że będą to bardzo duże gry, mniej więcej tej samej skali, co Skyrim i Fallout 4.

Bethesda wyda dwa duże projekty przed The Elder Scrolls VI

Entelarmer, 13 czerwca 2016, 21:30

Todd Howard z Bethesdy wypowiedział się na temat powstania The Elder Scrolls VI. W rozmowie z Geoffem Keighleyem ujawnił, że firma zamierza stworzyć "dwa inne duże tytuły" przed zabraniem się za szóstą odsłonę uwielbianego cyklu cRPG.