Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Paragon

Paragon - Epic Games rozdaje assety warte 12 mln dolarów

Góral, 19 marca 2018, 17:36

Serwery gry Paragon zostaną wyłączone pod koniec kwietnia. W związku z tym firma Epic Games postanowiła, że będzie za darmo rozdawać innym deweloperom materiały graficzne o wartości 12 milionów dolarów przygotowane na potrzeby tej produkcji.

Epic przestrzega graczy, by zmienili hasła w Fortnite i Paragon

Aquma, 8 lutego 2018, 11:33

Firma Epic Games wydała ostrzeżenie, w którym sugeruje wszystkim osobom grającym w Fortnite lub Paragon, by zmieniły swoje hasła.

Paragon - serwery zostaną zamknięte w kwietniu

Adrian Werner, 27 stycznia 2018, 11:54

Firma Epic Games ogłosiła decyzję o zakończeniu rozwoju gry MOBA Paragon. Serwery zostaną wyłączone 26 kwietnia. Jakimś pocieszeniem dla fanów może okazać się to, że twórcy zwrócą graczom wszystkie pieniądze wydane na ten tytuł.

Paragon może nigdy nie opuścić bety. Fortnite: Battle Royale stoi mu na drodze

Maiman, 18 stycznia 2018, 01:09

Paragon, czyli unikatowa MOBA od Epic Games, traci coraz więcej graczy. Gra dostępna jest w otwartej becie od półtora roku – i nie zapowiada się, żeby szybko ją opuściła. Twórcy winą za taki stan rzeczy obarczają po części sukces Fortnite: Battle Royale.

Zimowa Uczta w Heroes of the Storm – Sieciowe Wieści (15/12/2017)

MiqT, 15 grudnia 2017, 11:15

Witamy w kolejnej odsłonie Sieciowych Wieści, w której piszemy m.in. o świątecznym wydarzeniu w Heroes of the Storm (z Hanzo jako grywalnym bohaterem), nowej postaci w grze Paragon (imieniem Terra), kuriozalnym błędzie w Destiny 2: Curse of Osiris, tragicznej sytuacji LawBreakers, darmowym DLC do Monster Hunter World i o dużej aktualizacji Tree of Savior. Zapraszamy!

Playerunknown's Battlegrounds i minispódniczka za 1500 złotych – Sieciowe Wieści (11/08/2017)

MiqT, 11 sierpnia 2017, 12:20

Witamy w kolejnej odsłonie Sieciowych Wieści, w której piszemy o rynku w PlayerUnknown’s Battlegrounds, specjalnym wydarzeniu w Gigantic, nowej aktualizacji EVE Online, umieraniu gry Supernova, zapowiedzi PixARK (azjatyckiego voxelowego spin-offu ARK: Survival Evolved), dużym patchu New Dawn do gry Paragon, kiepskich wynikach LawBreakers oraz o pecetowej wersji Dragon Quest Rivals. Zapraszamy!

Ruszyła owarta beta Paragon - gry MOBA od Epic Games

Adrian Werner, 17 sierpnia 2016, 10:08

Tworzona przez studio Epic Games gra MOBA Paragon weszła w fazę otwartej bety. W testach mogą wziąć udział zarówno gracze pecetowi, jak i użytkownicy konsoli PlayStation 4.

Otwarte beta-testy gry Paragon rozpoczną się w sierpniu

Góral, 12 czerwca 2016, 11:15

Studio Epic Games poinformowało, że MOBA Paragon na konsolę PlayStation 4 i komputery osobiste zadebiutuje w ramach otwartej bety 16 sierpnia bieżącego roku. Przy okazji zapowiedziano nową postać - potwornego wojownika imieniem Khaimera.

Paragon - zapowiedziano kolejny weekend z otwartymi beta-testami

Góral, 19 maja 2016, 10:12

W dniach 26-30 maja odbędzie się weekend z otwartą betą gry MOBA Paragon od studia Epic Games. Zabawa dostępna będzie na PC-tach i PlayStation 4. Aby się do niej załapać, wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie produkcji.

Dziś o 18:00 rozpocznie się pierwsza tura otwartych beta-testów Paragon

Jakub Mirowski, 28 kwietnia 2016, 08:00

Gra Paragon doczeka się w bardzo bliskiej przyszłości dwóch tur otwartych beta-testów - pierwsza rozpocznie się jeszcze dziś o godzinie 18:00 i zakończy 1 maja, druga zaś potrwa od 5 do 8 maja.

Paragon trafił do wczesnego dostępu. Zobacz wymagania sprzętowe

Jakub Mirowski, 20 marca 2016, 10:27

Poznaliśmy wymagania sprzętowe gry Paragon, nowej produkcji studia Epic Games, która właśnie trafiła do usługi wczesnego dostępu. Twórcy zaznaczają jednak, że obecne wymagania nie są ostateczne i będą pracować nad lepszą optymalizacją tytułu.

Paragon - MOBA twórców Gears of War od 18 marca we wczesnym dostępie

Maiman, 3 marca 2016, 20:56

W Paragon – grę typu MOBA tworzoną przez Epic Games – od 18 marca będzie można zagrać w programie Steam Early Access. Możliwość przetestowania tytułu otrzymają osoby, które zakupiły grę przedpremierowo w ramach jednego z pakietów założycielskich (Founder's Packs). Pozostali gracze pierwszą okazję do zabawy otrzymają latem, kiedy wystartuje otwarta beta produkcji.

Paragon od Epic Games to gra MOBA, która zmierza na PC i PlayStation 4

Adrian Werner, 6 grudnia 2015, 11:02

Studio Epic Games wreszcie ujawniło pierwsze konkrety odnośnie projektu Paragon. Okazała się nim gra akcji typu MOBA, która ukaże się na pecety oraz konsolę PlayStation 4.

Epic Games zapowiada Paragon

Entelarmer, 4 listopada 2015, 08:45

Firma Epic Games ujawniła swoją kolejną grę, zatytułowaną Paragon. Produkcja ma ukazać się na początku 2016 roku na komputery PC.