Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat World of Warcraft: Legion

Wieści ze świata (World of Warcraft: Legion, theHunter: Call of the Wild, Final Fantasy XIV, GTA V) 28/3/2017

Krzysztof Mysiak, 28 marca 2017, 17:15

Dziś piszemy o wypuszczeniu wielkiej aktualizacji 7.2 do World of Warcraft: Legion, zapowiedzi konsolowych portów theHunter: Call of the Wild (na PS4 i XOne), zdjęciu ograniczenia czasowego z wersji próbnej Final Fantasy XIV i o screenach z moda przenoszącego Liberty City do Grand Theft Auto V. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Nad WoW-em nieustannie pracuje aż 300 osób – Wieści MMO (14/02/2016)

Michał Marian, 14 lutego 2017, 20:00

Dziś piszemy m.in. o nowościach w świecie Aion oraz Blade & Soul, ostatnich wynikach finansowych wydawcy Black Desert, tj. Kakao Corp, a także odważnym pomyśle przedstawicieli Blizzard Entertainment, mającym na celu uzdrowienie gospodarki w WoW-ie.

Tokeny z World of Warcraft będzie można zamienić na gotówkę do wydania w sklepie Battle.net

Miłosz Szubert, 7 lutego 2017, 12:45

Firma Blizzard ma w tym tygodniu rozszerzyć funkcje Tokenów dostępnych w grze World of Warcraft. Za ich pomocą będzie można zakupić teraz między innymi przedmioty w Hearthstone, Heroes of the Storm oraz Overwatch.

Blizzard świętuje 12. urodziny World of Warcraft

Kamil Zwijacz, 21 listopada 2016, 09:43

Studio Blizzard Entertainment świętuje 12. urodziny gry MMORPG World of Warcraft. Z tej okazji przyznawane jest specjalne osiągnięcie oraz paczka elementów Anniversary Gift Package.

World of Warcraft wkrótce otrzyma aktualizacje 7.1.5 i 7.2: The Tomb of Sargeras

Kamil Zwijacz, 5 listopada 2016, 12:44

Poznaliśmy plany studia Blizzard Entertainment związane z grą MMO World of Warcraft. Produkcja doczeka się w najbliższym czasie dwóch aktualizacji - mniejszej oznaczonej numerem 7.1.5 i większej 7.2: The Tomb of Sargeras.

World of Warcraft - aktualizacja Return to Karazhan już dostępna

Aleksander Jurek, 26 października 2016, 14:30

Pierwsza i jednocześnie naprawdę duża aktualizacja do World of Warcraft: Legion jest już dostępna. Uaktualnienie zatytułowane Return to Karazhan wprowadza dużo nowej zawartości i zmian w systemie PVP.

Wysyp aktualizacji i przecen, DLC do TESO za 77 złotych – Wieści MMO (25/10/2016)

Michał Marian, 25 października 2016, 12:12

Dzisiaj piszemy m.in. o promocji na The Elder Scrolls Online, wyczekiwanych aktualizacjach 5.1 do Aion i Beluga Lagoon do Blade & Soul, obniżce ceny Black Desert oraz o materiale wideo prezentującym patch 7.1 do World of Warcraft: Legion.

Wieści ze świata (Sony, Tom Chilton / World of Warcraft, Beat Cop, Battleborn) 14/10/2016

Krzysztof Mysiak, 14 października 2016, 14:37

Dziś piszemy o przewidywanym terminie ujawnienia i wypuszczenia pierwszych gier mobilnych od Sony, przesunięciu Toma Chiltona, reżysera World of Warcraft, do innego projektu Blizzarda, opóźnieniu premiery gry Beat Cop oraz o pierwszym DLC i kolejnej aktualizacji z nową zawartością do Battleborna. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

World of Warcraft: Legion – kompendium wiedzy [Aktualizacja #9: patch 7.3.0]

Michał Jodłowski, 1 września 2017, 13:05

Niniejsze kompendium wiedzy poświęcone jest World of Warcraft: Legion – szóstemu dodatkowi do kultowej gry MMORPG autorstwa Blizzard Entertainment, World of Warcraft. Zbieramy tu wszystkie najistotniejsze i najciekawsze informacje oraz materiały na temat tej produkcji.

World of Warcraft: Legion – pozytywne recenzje branżowe

Michał Jodłowski, 13 września 2016, 11:00

World of Warcraft: Legion – najnowszy, szósty dodatek do kultowego MMORPG studia Blizzard Entertainment – zebrał już całkiem pokaźną, miarodajną liczbę ocen. Przygotowaliśmy zatem stosowne zestawienie.

World of Warcraft: Legion - 3,3 miliona egzemplarzy sprzedanych w dniu premiery

Jakub Błażewicz, 8 września 2016, 21:30

Firma Blizzard poinformowała o premierowych wynikach sprzedaży dodatku World of Warcraft: Legion. Szóste rozszerzenie do wiekowego MMO zdołało się sprzedać w liczbie ponad trzech milionów egzemplarzy w ciągu jednego dnia.

Legiony graczy stawiają na dodatek do World of Warcraft. Top Empik - Tydzień 34 i 35

Przemysław Zamęcki, 8 września 2016, 19:42

Ostatnie dwa tygodnie należały do debiutantów. World of Warcraft: Legion, Deus Ex: Rozłam Ludzkości i Wiedźmin 3: Dziki Gon w Edycji Gry Roku zdominowały platformy obecnej generacji. Zapraszamy do zapoznania się z największymi hitami sieci salonów Empik.

Wieści ze świata (Halo 5: Forge, Chiny, World of Warcraft: Legion) 7/9/2016

Krzysztof Mysiak, 7 września 2016, 15:27

Dziś piszemy o debiucie edytora Halo 5: Forge w Windows Store, prognozach dotyczących rynku gier mobilnych w Chinach oraz o wypuszczeniu aplikacji towarzyszącej do World of Warcraft: Legion na systemach iOS i Android. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wzorcowy debiut Legionu i darmowe EVE Online – Wieści MMO (05/09/2016)

Michał Marian, 5 września 2016, 13:13

Dzisiaj piszemy o debiucie drugiej części dodatku Valencia do Black Desert, wersji trial gry Landmark, masowym banowaniu oszustów w Tibii, braku problemów z serwerami przy premierze World of Warcraft: Legion i o przejściu hardkorowego EVE Online na model free-to-play.

World of Warcraft: Legion zadebiutuje o północy

Jakub Błażewicz, 29 sierpnia 2016, 13:50

Firma Blizzard ujawniła dokładne terminy udostępniania World of Warcraft: Legion. Szósty dodatek do arcypopularnego MMORPG zadebiutuje w Europie równo o północy.

Blizzard zapowiada pierwszy duży patch do World of Warcraft: Legion

Konrad Miernik, 18 sierpnia 2016, 12:40

Podczas targów gamescom zapowiedziany został pierwszy patch do nadchodzącego rozszerzenia World of Warcraft: Legion. Starzy wyjadacze będą zadowoleni — czeka nas powrót do Karazhanu, jednej z ikonicznych lokacji świata gry.

Wieści ze świata (PvZ: Garden Warfare 2, Titan X, Fallout 4, Final Fantasy XV, World of Warcraft) 3/8/2016

Kamil Zwijacz, 3 sierpnia 2016, 14:26

Dziś piszemy o trialu gry Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2, premierze karty grafiki Nvidia Titan X, wersji beta patcha 1.7 do Fallouta 4, przepustce sezonowej dla Final Fantasy XV oraz o opowiadaniu wprowadzającym do fabuły World of Warcraft: Legion. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

World of Warcraft: Legion - nowy zwiastun prezentuje większość elementów dodatku

Kamil Zwijacz, 2 sierpnia 2016, 10:29

Studio Blizzard Entertainment opublikowało nowy, trwający ponad sześć minut materiał wideo, na którym zaprezentowało większość elementów, które znajdziemy w World of Warcraft: Legion.

World of Warcraft: Legion - Łowca demonów dostępny od 9 sierpnia

Jakub Błażewicz, 1 sierpnia 2016, 09:13

Firma Blizzard ujawniła, kiedy nabywcy wydania przedpremierowego dodatku World of Warcraft: Legion otrzymają dostęp do nowej klasy w grze. Fani Azeroth będą mogli zapoznawać się z Łowcą demonów od 9 sierpnia.

World of Warcraft – pre-patch dodatku Legion wystartuje 20 lipca

Konrad Miernik, 18 lipca 2016, 13:00

W związku z nadchodzącą wielkimi krokami premierą najnowszego, szóstego dodatku do World of Warcraft (o tytule Legion), 20 lipca na serwerach zostanie uaktywniony tzw. pre-patch. Oprócz nowej zawartości oraz eventów poprzedzających właściwą fabułę dodatku, przyniesie on też ze sobą znaczące zmiany w mechanice samej gry oraz poszczególnych klas.

Jutro rozdamy 200 kluczy do bety World of Warcraft: Legion

Kamil Zwijacz, 10 czerwca 2016, 11:55

Jeżeli chcielibyście wziąć udział w beta testach gry World of Warcraft: Legion, to koniecznie odwiedźcie jutro naszą stronę, gdyż będziemy mieć do rozdania 200 kluczy.

World of Warcraft: Legion z większym zasięgiem rysowania obiektów

Janusz Guzowski, 6 czerwca 2016, 12:19

Firma Blizzard potwierdziła, że rozszerzenie World of Warcraft: Legion wprowadzi do gry większą odległość rysowania obiektów. Ulepszona technologia będzie funkcjonowała zarówno w nowych, jak i starych lokacjach i pozwoli na około dwukrotne zwiększenie zasięgu widzenia. Jednocześnie zmieniona zostanie skala ustawień grafiki.

Wieści ze świata (Windows 10, WoW Legion, CoD Black Ops III, Capcom, Act of Aggression) 11/5/2016

Krzysztof Mysiak, 11 maja 2016, 14:20

Dziś piszemy o zdjęciu blokady liczby klatek na sekundę w grach z Universal Windows Platform, jutrzejszym starcie beta-testów World of Warcraft: Legion, prezencie dla posiadaczy przepustki sezonowej do Call of Duty: Black Ops III, planach wypuszczenia trzech dużych gier przez Capcom do końca marca 2017 roku i o odświeżonej wersji RTS-a Act of Aggression (Reboot Edition). Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

World of Warcraft: Legion zadebiutuje 30 sierpnia

Jakub Błażewicz, 18 kwietnia 2016, 22:40

Firma Blizzard ujawniła dokładną datę premiery dodatku World of Warcraft: Legion. Szóste rozszerzenie do wiekowego MMORPG zadebiutuje 30 sierpnia.

World of Warcraft: Legion – znamy wymagania sprzętowe

Krzysztof Mysiak, 18 lutego 2016, 16:39

Studio Blizzard Entertainment ujawniło wymagania sprzętowe MMORPG World of Warcraft: Legion. Kolejny dodatek będzie wyraźnie bardziej sprzętożerny niż Warlords of Draenor, więc warto zapoznać się z sugerowaną specyfikacją komputerów.

Wieści ze świata (WoW Legion, Metal Gear Online, LEGO Marvel’s Avengers, Hitman, GeForce Experience) 14/1/2016

Krzysztof Mysiak, 14 stycznia 2016, 15:10

Dziś piszemy m.in. o kolejnej rundzie alfa-testów World of Warcraft: Legion, zawieszeniu bety Metal Gear Online, ekskluzywnych DLC do LEGO Marvel’s Avengers na PS3 i PS4, współpracy między twórcami Dead Rising i Epic Games, anulowaniu pre-orderów Hitmana w PS Store i nowej wersji GeForce Experience. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

World of Warcraft: Legion – zmiany w trybie PvP

Janusz Guzowski, 18 grudnia 2015, 16:12

Firma Blizzard opublikowała obszerny opis zmian, jakie do trybu PvP wprowadzi rozszerzenie World of Warcraft: Legion. W rozwinięciu wiadomości znajdziecie przegląd najważniejszych z nich. Dodatek wyjdzie na rynek latem 2016 roku.

World of Warcraft: Legion z większą odległością rysowania obiektów

Jakub Mirowski, 28 listopada 2015, 10:45

Szykują się niemałe usprawnienia graficzne w świecie World of Warcraft - nowy dodatek, zapowiedziany na lato Legion, znacznie zwiększy odległość rysowania obiektów w grze, co wpłynie na wizualne walory krajobrazów podczas rozgrywki.

World of Warcraft: Legion zadebiutuje przed końcem lata. Szczegóły na temat nowej klasy i skalowania poziomu trudności

Janusz Guzowski, 7 listopada 2015, 21:08

Podczas specjalnego panelu podczas imprezy BlizzCon 2015 przedstawiciele firmy Blizzard zapowiedzieli, że rozszerzenie World of Warcraft: Legion zadebiutuje przed końcem lata 2016 roku. Poznaliśmy też kilka szczegółów dotyczących nowej klasy – łowcy demonów – oraz skalowania poziomu trudności w premierowych lokacjach.

World of Warcraft: Legion zadebiutuje nie później niż 21 września

Jakub Błażewicz, 6 listopada 2015, 10:25

Na oficjalnej stronie firmy Blizzard pojawiły się informacje na temat World of Warcraft: Legion. Wiadomość została szybko usunięta, ale dowiedzieliśmy się, że szóste rozszerzenie do World of Warcraft ukaże się najpóźniej 21 września.

World of Warcraft: Legion szóstym dodatkiem do MMORPG Blizzarda

Krzysztof Mysiak, 6 sierpnia 2015, 18:07

Na targach gamescom 2015 firma Blizzard Entertainment zapowiedziała z pompą szóste rozszerzenie do MMORPG World of Warcraft. Będzie ono nosiło podtytuł Legion i opowie o inwazji Płonącego Legionu, oferując graczom kolejny kontynent do zwiedzenia (Broken Isles), nową klasę postaci (Demon Hunter), artefakty z własnymi drzewkami perków i inne atrakcje.

Nowy dodatek do World of Warcraft zostanie ujawniony na targach gamescom 2015

Łukasz Szliselman, 29 lipca 2015, 19:57

World of Warcraft otrzyma wkrótce kolejny dodatek. Nowe rozszerzenie zostanie zapowiedziane 6 sierpnia o godzinie 18:00 podczas wydarzenia prasowego studia Blizzard Entertainment na targach gamescom 2015.