Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 listopada 2015, 10:25

autor: Entelarmer

World of Warcraft: Legion zadebiutuje nie później niż 21 września

Na oficjalnej stronie firmy Blizzard pojawiły się informacje na temat World of Warcraft: Legion. Wiadomość została szybko usunięta, ale dowiedzieliśmy się, że szóste rozszerzenie do World of Warcraft ukaże się najpóźniej 21 września.

O World of Warcraft: Legion po raz pierwszy usłyszeliśmy na tegorocznych targach gamescom. Od tego czasu twórcy nie byli zbyt chętni do zdradzania szczegółów na temat szóstego rozszerzenia do najpopularniejszego płatnego MMORPG w historii. Można było się spodziewać, że kolejne informacje zostaną ujawnione na rozpoczynających się dzisiaj targach BlizzCon. Tymczasem wczoraj na oficjalnej stronie firmy Blizzard zauważono garść danych na temat nadchodzącego dodatku, które dość szybko zniknęły bez śladu. Niemniej gracze zdążyli wykonać zrzuty ekranu oraz zanotować co ważniejsze informacje, wliczając w to datę premiery. Według nich Legion ma zadebiutować nie później niż 21 września w dwóch edycjach cyfrowych: standardowej w cenie 49,99 dolarów (ok. 195 zł) oraz Deluxe Edition, kosztującej 69,99 dolarów (ok. 272 zł). Ta ostatnia będzie zawierać ekskluzywnego wierzchowca (Illidari Felstarker) oraz minipeta (Nibbles), jak również garść dodatków do innych produkcji Blizzarda, takich jak portrety (StarCraft II) czy wierzchowce (Heroes of the Storm).

Kolejne starcie z Płonącym Legionem nastąpi dopiero za rok. - World of Warcraft: Legion nie później niż 21 września - wiadomość - 2015-11-06
Kolejne starcie z Płonącym Legionem nastąpi dopiero za rok.

Na powyższej ilustracji znalazły się także szczegóły dotyczące bonusów dla osób składających zamówienie przedpremierowe. Po pierwsze, nie później niż tydzień przed premierą WoW: Legion nabywcy otrzymają dostęp do nowej klasy – Łowcy demonów (Demon Huntera), przy czym do jej wybrania będzie wymagane posiadanie przynajmniej jednej postaci na poziomie 70. Ponadto zamawiający dodatek przed premierą będą mogli automatycznie podnieść poziom nowej postaci do 100. (przypomnijmy – Legion pozwoli awansować na maksymalnie 110. poziom).

World of Warcraft: Legion to szóste rozszerzenie do arcypopularnego MMORPG World of Warcraft. Fabuła zapowiedzianego na tegorocznych targach gamescom dodatku skupi się wokół kolejnej inwazji złowrogiego Płonącego Legionu, sprowadzonego przez dobrze znanego fanom Azeroth Gul’dana. Oprócz zwiększenia maksymalnego poziomu postaci oraz nowych klas, rajdów i lokacji Legion wprowadzi mechanikę zakonów, skupiających reprezentantów jednej klasy, bez względu na ich przynależność do Hordy bądź Przymierza.