Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2016, 10:29

autor: Góral

World of Warcraft: Legion - nowy zwiastun prezentuje większość elementów dodatku

Studio Blizzard Entertainment opublikowało nowy, trwający ponad sześć minut materiał wideo, na którym zaprezentowało większość elementów, które znajdziemy w World of Warcraft: Legion.

30 sierpnia ukaże się World of Warcraft: Legion – szóste rozszerzenie do gry MMORPG World of Warcraft. Choć do premiery pozostało jeszcze kilka tygodni, to studio Blizzard Entertainment postanowiło zaprezentować poniższy zwiastun, pokazujący szereg elementów, które znajdziemy w dodatku. Na początku materiału możemy zapoznać się z rozmaitymi miejscami, w tym lokacją startową Broken Shore, wyspą Azsuna czy też Stormheim. Kilka chwil później w akcji pokazywany jest Demon Hunter, czyli nowa klasa postaci, przeznaczona do walki wręcz. W dalszej kolejności ukazano elementy mechaniki, w tym artefakty, nowy system progresji, lochy (The Arcway, Vault of the Wardens i inne) oraz niewidziane wcześniej animacje walki, a całość zakończono wymienieniem raidów. Jak więc widać, jest na co popatrzeć przez ponad sześć minut.

World of Warcraft: Legion opowie o szamanie Gul’danie, który udał się na Broken Isles (Zniszczone Wyspy), gdzie otworzył portal, przez który do świata przedostały się demony. Na miejsce udają się gracze, by zniweczyć plany Gul’dana, powstrzymać inwazję i nie dopuścić do przywołania Mrocznego Tytana.

Oprócz wymienionych w pierwszym akapicie elementów, dodatek podniesie również maksymalny poziom postaci do 110. levelu. Poza tym za kilka dni (od 9 sierpnia) będzie można wcielić się w nową klasę, która pojawi się w dodatku. Oferta skierowana jest jednak tylko do osób składających zamówienia przedpremierowe.

W World of Warcraft: Legion pojawi się nowa klasa postaci: Demon Hunter. - World of Warcraft: Legion - nowy zwiastun prezentuje większość elementów dodatku - wiadomość - 2016-08-02
W World of Warcraft: Legion pojawi się nowa klasa postaci: Demon Hunter.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.