Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2015, 19:57

autor: luckie

Nowy dodatek do World of Warcraft zostanie ujawniony na targach gamescom 2015

World of Warcraft otrzyma wkrótce kolejny dodatek. Nowe rozszerzenie zostanie zapowiedziane 6 sierpnia o godzinie 18:00 podczas wydarzenia prasowego studia Blizzard Entertainment na targach gamescom 2015.

Nowy dodatek do WoW-a zostanie zapowiedziany w przyszłym tygodniu (źródło: Battle.net) - Nowy dodatek do World of Warcraft zostanie ujawniony na targach gamescom 2015 - wiadomość - 2015-07-29
Nowy dodatek do WoW-a zostanie zapowiedziany w przyszłym tygodniu (źródło: Battle.net)

Studio Blizzard Entertainment szykuje się do ujawnienia kolejnego rozszerzenia do swego flagowego MMO, World of Warcraft. Szósty dodatek do WoW-a zostanie zaprezentowany podczas odbywających się w przyszłym tygodniu targów gamescom 2015 w niemieckiej Kolonii. Specialną prezentację będzie można obejrzeć na żywo we czwartek 6 sierpnia o godzinie 18:00. Z kolei w niedzielę 8 sierpnia o 17:00 twórcy opowiedzą o dodatkowych szczegółach na temat produkcji. Obie transmisje zostaną zamieszczone w tym miejscu. Całkiem możliwe, że omawiane rozszerzenie będzie nosiło tytuł Council of Glades. Kilka dni temu Internet obiegła bowiem plotka o zarejestrowaniu takowego znaku towarowego przez studio Blizzard. Doniesień tych jednak nie potwierdzono oficjalnie.

Zapowiedź kolejnego epizodu World of Warcraft jest zgodna z ujawnioną jakiś czas temu polityką wydawcy, która zakłada wypuszczanie dodatków do gry w tempie jednego rocznie. Poprzedni, Warlords of Draenor, ukazał się 13 listopada 2014 roku, zbliża się więc pora na kolejną wizytę w świecie Azeroth.

  1. Oficjalna strona internetowa gry World of Warcraft