Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 kwietnia 2016, 22:40

autor: Entelarmer

World of Warcraft: Legion zadebiutuje 30 sierpnia

Firma Blizzard ujawniła dokładną datę premiery dodatku World of Warcraft: Legion. Szóste rozszerzenie do wiekowego MMORPG zadebiutuje 30 sierpnia.

Z hordami Sargerasa zmierzymy się pod sam koniec wakacji. - World of Warcraft: Legion zadebiutuje 30 sierpnia - wiadomość - 2016-04-18
Z hordami Sargerasa zmierzymy się pod sam koniec wakacji.

Wygląda na to, że fanom World of Warcraft przyjdzie nieco poczekać na kolejną konfrontację z Płonącym Legionem. Firma Blizzard podała bowiem datę premiery Legionu – szóstego rozszerzenia do swojego arcypopularnego MMORPG. Dodatek został oficjalnie zapowiedziany w sierpniu minionego roku i według wcześniejszych informacji miał ukazać się nie później niż do 21 września. Niestety, inwazja na Azeroth rozpocznie się dopiero pod sam koniec okresu wakacyjnego, czyli 30 sierpnia, co z pewnością nie ucieszy młodszych miłośników WoW-a. Przypomnijmy, ze Legion wprowadzi kolejną klasę postaci – Łowcę demonów (Demon Hunter) – jak również nowe obszary, rajdy i lochy. Nie zabraknie też pewnych zmian w mechanice oraz – jakżeby inaczej – podniesienia maksymalnego poziomu postaci (tym razem do 110.). Obecnie można już składać zamówienia przedpremierowe, dające m.in. wcześniejszy dostęp do wspomnianego Łowcy demonów i automatyczny awans nowej postaci do 100. poziomu.

Ostatnia aktualizacja: 2016-04-18

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.