Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 kwietnia 2016, 20:13

autor: Ender

Mafia III – jutro zadebiutuje nowy zwiastun

Producenci Mafii III zapowiedzieli, że jutro w sieci opublikują nowy trailer produkcji. Film skupi się na przedstawieniu fabuły gry oraz jej głównych bohaterów.

Trailer zostanie udostępniony jutro o godzinie 14 polskiego czasu - Mafia III – nowy trailer pojawi się jutro - wiadomość - 2016-04-18
Trailer zostanie udostępniony jutro o godzinie 14 polskiego czasu

Na oficjalnym twitterowym profilu firmy 2KGames pojawił się wpis zapowiadający jutrzejszą premierę nowego trailera gry Mafia III. Film, zatytułowany One Way Road, zostanie opublikowany w serwisie YouTube o godzinie 14 polskiego czasu i zawierać ma szczegóły dotyczące fabuły, a także głównych bohaterów tytułu. Przypomnijmy, że będzie to dopiero drugi pełnoprawny zwiastun produkcji od czasu jej oficjalnej zapowiedzi, która miała miejsce na przełomie lipca i sierpnia ubiegłego roku. Co prawda w ostatnich miesiącach producenci podzielili się z fanami screenami oraz dziennikami deweloperskimi, ale wciąż nie znamy nawet przybliżonej daty premiery. Wiemy jednak, że Mafia III zadebiutuje równocześnie na konsolach Xbox One i PlayStation 4, a także komputerach PC.

Przypomnijmy, że wirtualny świat Mafii III jest autorską wizją Nowego Orleanu z 1968 roku. Twórcy przyłożyli dużą uwagę do tego, by w przekonujący sposób oddać topografię i klimat tej unikalnej metropolii. Podczas zabawy wcielimy się w Lincolna Claya, czarnoskórego weterana wojny w Wietnamie, który po powrocie do domu odkrywa, że jego najbliżsi zostali zamordowani na zlecenie Sala Marcano – przywódcy włoskiej mafii. Nasz podopieczny zamierza się zemścić, a by tego dokonać będziemy musieli założyć własną organizację przestępczą oraz nawiązać współpracę z innymi bossami półświatka.

  1. Mafia III bez tajemnic – wszystko, co wiemy o nowej odsłonie kultowej serii
  2. Mafia III – kompendium wiedzy
  3. Oficjalna strona gry Mafia III

Ostatnia aktualizacja: 2016-04-18

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Mafia III

Mafia III