Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Deus Ex: Rozłam Ludzkości

2 gry za darmo w Epic Games Store, w tym wysoko oceniane cyberpunkowe RPG Deus Ex: Mankind Divided

Hubert Śledziewski, 14 marca 2024, 16:44

Dziś w Epic Games Store można odebrać wysoko oceniane cyberpunkowe RPG Deus Ex: Mankind Divided oraz „indyka” pt. The Bridge. Za tydzień również zostaną udostępnione za darmo 2 gry.

„Rynek gier wideo to obecnie strefa katastrofy”. Aktor z Deus Exa przedstawia ponury obraz branży

Zuzanna Domeradzka, 8 lutego 2024, 07:51

Elias Toufexis, aktor występujący w serii Deus Ex, opublikował wzruszający wpis, w którym powiedział „do widzenia” Adamowi Jensenowi. Jednocześnie przedstawił wyjątkowo ponury obraz branży gier.

Aktor wcielający się w Adama Jensena z Deux Ex wściekł się z powodu zwolnień w Eidos Montreal

Adrian Werner, 30 stycznia 2024, 12:20

Aktor znany z roli Adama Jensena nie kryje wściekłości z powodu zwolnień w Eidos Montreal. Uważa również, że skasowana odsłona serii Deus Ex nie była kontynuacją przygód jego bohatera.

Nowy Deus Ex od Eidos Montreal poszedł do kosza po dwóch latach w preprodukcji

Maciej Gaffke, 29 stycznia 2024, 19:43

Embracer Group miało skasować opracowywaną od dwóch lat nową grę z serii Deus Ex. Dziennikarz Jason Schreier informuje również o zwolnieniach w odpowiedzialnym za grę studiu Eidos Montreal.

Nowy Deus Ex rzekomo w produkcji. Twórcy pomagają także przy Fable

Adrian Werner, 2 listopada 2022, 09:21

Według nowych doniesień studio Eidos Montreal pracuje już nad nową odsłoną serii Deus Ex oraz pomaga przy kolejnej grze z cyklu Fable.

Tomb Raider, Deus Ex i Thief wracają pod skrzydła Crystal Dynamics i Eidos Montreal

Kamil Kleszyk, 8 września 2022, 13:10

Crystal Dynamics i Eidos Montreal oficjalnie przejęły kontrolę nad markami Tomb Raider, Deus Ex i Thief. Do niedawna zarządzała nimi firma Square Enix.

Twórcy Deus Ex pragną przebić Cyberpunka 2077, mówi Grubb

Adrian Werner, 6 sierpnia 2022, 07:48

Deweloperzy z przejętego przez Embracer Group studia Eidos Montreal przymierzają się do produkcji kolejnej odsłony serii Deus Ex, a jednym z celów, jaki mają sobie stawiać, jest przebicie Cyberpunka 2077.

Scenarzystka Deus Ex i Strażników Galaktyki przechodzi do BioWare

Adrian Werner, 3 lipca 2022, 07:48

Odpowiedzialna za fabuły Marvel's Guardians of the Galaxy oraz najnowszych odsłon cyklu Deus Ex Mary DeMarle opuściła zespół Eidos Montreal i dołączyła do studia BioWare.

Deus Ex, Thief i Tomb Raider z szansami na remastery i remaki

Sonia Selerska, 20 maja 2022, 12:41

Embracer Group mówi otwarcie o potencjalnych remake'ach i remasterach kultowych marek.

Seria Tomb Raider sprzedała się 7 razy lepiej niż Deus Ex HR i MD

Michał Zegar, 2 maja 2022, 22:00

Embracer Group opublikował wyniki sprzedaży serii Tomb Raider i Deus Ex. Ta pierwsza rozeszła się ponad 7 razy lepiej od przygód Adama Jensena. Oczywiście nic w tym dziwnego, gdyż ma ona o wiele więcej odsłon.

Marki Deus Ex i Tomb Raider przejęte wraz z twórcami przez Embracer Group

Adrian Werner, 2 maja 2022, 10:58

Grupa Embracer wykupiła od Square Enix studia Crystal Dynamics, Eidos-Montreal oraz Square Enix Montreal oraz szereg popularnych marek, w tym Deus Ex, Tomb Raider i Legacy of Kain.

Poznaliśmy scenariusz anulowanego filmu Deus Ex

Michał Zegar, 7 kwietnia 2022, 14:15

Jeden z twórców anulowanej ekranizacji gry Deus Ex ujawnił, jak miał prezentować się scenariusz filmu. Zdradził również, dlaczego projekt nie ujrzał światła dziennego.

Eidos Montreal robi trzy gry. Deus Ex nie jest wśród nich

Radosław Kowalczyk, 15 maja 2018, 12:14

Fani serii Deus Ex raczej nie mają co liczyć na nową odsłonę serii w najbliższych latach. Studio Eidos Montreal pracuje jednocześnie nad innymi tytułami. Ponoć dwa z nich osadzone są w uniwersum Marvela.

Seria Deus Ex udała się na urlop, a nie emeryturę

Adrian Werner, 7 maja 2018, 11:25

Szef studia Eidos Montreal zapewnił fanów serii Deus Ex, że zespół nie zapomniał o tym cyklu, ale na kolejną odsłonę przyjdzie nam sporo poczekać, gdyż twórcy są obecnie zajęci innymi projektami i muszą znaleźć podejście, które zapewni przyszłość marce.

Shadow of the Tomb Raider - Eidos Montreal o technikaliach produkcji i grach singleplayer [aktualizacja]

Kamil Zwijacz, 3 maja 2018, 10:48

David Anfossi, szef studia Eidos Montreal, zdradził kilka szczegółów na temat warstwy technicznej gry Shadow of the Tomb Raider. Ponadto wypowiedział się o przyszłości serii Deus Ex.

Eidos Montreal nie rezygnuje z fabularnych gier singleplayer

Kamil Zwijacz, 18 grudnia 2017, 09:46

Ostatnio studio Eidos Montreal poinformowało, że w ich kolejnych projektach położony będzie większy nacisk na elementy sieciowe. Firma wyjaśniła jednak, że nie oznacza to rezygnacji z fabularnych gier singleplayer.

Eidos Montréal skupi się na elementach sieciowych w przyszłych grach

Michał Jodłowski, 16 grudnia 2017, 13:25

W specjalnym oświadczeniu studio Eidos Montreal, twórcy m.in. najnowszych odsłon serii Deus Ex, zapowiedziało położenie nacisku na aspekty sieciowe w swoich nadchodzących grach.

Square Enix: Deus Ex powróci, ale musi trochę poczekać

Grzegorz Chmielewski, 27 listopada 2017, 19:43

Po rozczarowującej sprzedaży najnowszej części sagi Deus Ex, przyszłość serii stała pod znakiem zapytania. Prezes firmy Square Enix wypowiedział się na ten temat, stanowczo ucinając plotki na temat zabicia marki.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości do pogrania za darmo na PC

Jakub Mirowski, 25 października 2017, 09:41

Firma Square Enix umożliwiła graczom przetestowanie gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości za darmo. Produkcja będzie dostępna na Steamie bezpłatnie jeszcze przez półtora dnia. Okazji tej towarzyszy obniżka ceny o 75%.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - Kryminalna przeszłość zadebiutowało na rynku

Adrian Werner, 24 lutego 2017, 09:53

Ukazał się dodatek Kryminalna przeszłość (A Criminal Past) do gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości. To ostatnie fabularne DLC do tej produkcji, oferujące nową minikampanię osadzoną na terenie więzienia dla przestępców z cyberwszczepami.

Czarne chmury nad serią Deus Ex; Eidos Montreal ma pracować nad Strażnikami Galaktyki

Michał Jodłowski, 31 stycznia 2017, 14:25

Z informacji udzielonych przez źródła m.in. serwisu Kotaku wynika, że Eidos Montreal – deweloperzy ubiegłorocznej gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości – pracuje aktualnie nad trzema dużymi tytułami, m.in. z serii Strażnicy Galaktyki i Tomb Raider. Kontynuacja Rozłamu Ludzkości miała zostać anulowana.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - kompendium wiedzy [Aktualizacja #11: dodatek A Criminal Past i niepewna przyszłość serii]

Kamil Zwijacz, 27 kwietnia 2017, 20:00

Przygotowaliśmy dla Was kolejne kompendium wiedzy, tym razem skupiające się na grze Deus Ex: Rozłam Ludzkości na konsole PlayStation 4, Xbox One i komputery PC. Znajdziecie tu wszystkie najważniejsze informacje odnośnie tej produkcji.

Seria Deus Ex zawieszona przez rozczarowującą sprzedaż Rozłamu Ludzkości?

Michał Jodłowski, 30 stycznia 2017, 18:35

Jak wynika z wiadomości opublikowanej przez serwis Eurogamer, rozwój serii Deus Ex mógł zostać zawieszony przez rozczarowujące wyniki sprzedaży ubiegłorocznej gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości.

Deus Ex: Breach i Deus Ex: Mankind Divided - VR Experience za darmo na PC

Michał Jodłowski, 25 stycznia 2017, 12:40

Firma Square Enix udostępniła za darmo dwie produkcje osadzone w cyberpunkowym uniwersum Deus Ex: zręcznościowe Deus Ex: Breach oraz Deus Ex: Mankind Divided - VR Experience przeznaczone dla użytkowników gogli wirtualnej rzeczywistości.

A Criminal Past - następne DLC do Deus Ex: Mankind Divided zadebiutuje 23 lutego

Adrian Werner, 24 stycznia 2017, 09:59

Zapowiedziano A Criminal Past, czyli kolejne fabularne DLC do Deus Ex: Mankind Divided. W dodatku Adam Jensen uda się do więzienia dla przestępców z cyberwszczepami. Rozszerzenie zadebiutuje 23 lutego.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości – pre-orderowe dodatki dostępne za darmo

Krystian Pieniążek, 10 stycznia 2017, 10:51

Gracze, którzy zamówili przed premierą Deus Ex: Rozłam Ludzkości, mogli liczyć na możliwość pobrania szeregu dodatków, na czele z bonusową misją. Tak się składa, że wszystkie pre-orderowe DLC zostały udostępnione za darmo dla każdego posiadacza gry.

Wieści ze świata (Deus Ex: Rozłam Ludzkości, Mortal Kombat XL, BlazBlue: Central Fiction, Star Wars: Battlefront – Gwiazda Śmierci) 4/10/2016

Kamil Zwijacz, 4 października 2016, 16:42

Dzisiaj piszemy o patchu dodającym wsparcie dla technologii HDR w Deus Ex: Mankind Divided, europejskiej dacie premiery BlazBlue: Central Fiction oraz o premierze gier Star Wars: Battlefront - Gwiazda Śmierci i Mortal Kombat XL (PC). Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Pierwszy fabularny dodatek DLC do gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości zadebiutował na rynku

Janusz Guzowski, 24 września 2016, 22:38

Na rynku pojawił się pierwszy fabularny dodatek DLC do gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Rozszerzenie zatytułowane System Rift wprowadza rozbudowaną misję poboczną z akcją osadzoną w Pradze. Jednocześnie wydano aktualizację wprowadzającą eksperymentalne wsparcie dla bibliotek DirectX 12.

Legiony graczy stawiają na dodatek do World of Warcraft. Top Empik - Tydzień 34 i 35

Przemysław Zamęcki, 8 września 2016, 19:42

Ostatnie dwa tygodnie należały do debiutantów. World of Warcraft: Legion, Deus Ex: Rozłam Ludzkości i Wiedźmin 3: Dziki Gon w Edycji Gry Roku zdominowały platformy obecnej generacji. Zapraszamy do zapoznania się z największymi hitami sieci salonów Empik.

Wieści ze świata (Interplay, Deus Ex: Mankind Divided, Pokemon GO) 8/9/2016

Krzysztof Mysiak, 8 września 2016, 15:15

Dziś piszemy o wyprzedaży marek należących do firmy Interplay, debiutującej niebawem łatce ze wsparciem dla DirectX 12 do Deus Ex: Mankind Divided oraz o 500 milionach pobrań Pokemon GO i zapowiedzi wersji tej gry na Apple Watch. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - System Rift – zapowiedziano pierwsze fabularne DLC

Michał Kułakowski, 2 września 2016, 19:07

Producenci Deus Ex: Rozłamu Ludzkości zapowiedzieli właśnie pierwsze fabularne DLC dla gry, zatytułowane System Rift. Pojawi się ono w sprzedaży 23 września. W trakcie nowej przygody Adam Jensen pomoże staremu przyjacielowi, którego mogliśmy poznać w Deus Ex: Buncie Ludzkości.

Wieści ze świata (Gears of War 4, Deus Ex: Mankind Divided, Homefront: The Revolution, Marvel: Avengers Alliance) 2/9/2016

Krzysztof Mysiak, 2 września 2016, 13:33

Dziś piszemy o trybie co-op w Gears of War 4 (Horde 3.0), kolejnych patchach do Deus Ex: Mankind Divided, dużej aktualizacji z nowymi misjami do Homefront: The Revolution i o wyłączeniu serwerów Marvel: Avengers Alliance. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Deus Ex: Mankind Divided wyprzedza F1 2016. Top 10 UK (21 - 27 sierpnia)

Przemysław Zamęcki, 30 sierpnia 2016, 14:08

Ubiegły tydzień niewątpliwie należał do Deus Ex: Mankind Divided. Przynajmniej jeśli chodzi o handel detaliczny w Wielkiej Brytanii. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką brytyjskich bestsellerów.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości zrzucił No Man's Sky z tronu. Top 10 Steam (22-28 sierpnia)

Adrian Werner, 29 sierpnia 2016, 09:49

Zakończony właśnie tydzień przyniósł detronizację No Man’s Sky jako najlepiej sprzedającej się gry na Steamie. Nowym liderem został Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Ponadto udany debiut zaliczyło Attack on Titan: Wings of Freedom, a do pierwszej dziesiątki po dłuższej nieobecności powrócił Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Wieści ze świata (Halo 5: Forge, Deus Ex: Mankind Divided, Titanfall 2) 25/8/2016

Krzysztof Mysiak, 25 sierpnia 2016, 16:20

Dziś piszemy o dacie premiery edytora Forge do Halo 5 w wersji na Windows 10, pierwszym patchu do Deus Ex: Mankind Divided (tylko na PC) i o zmianach w rozgrywce w Titanfall 2, jakie zostaną wprowadzone po niedawnych testach technicznych. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - czy pójdzie na moim sprzęcie?

Kamil Zwijacz, 24 sierpnia 2016, 11:19

Od wczoraj fani serii Deus Ex bawią się nową odsłoną o podtytule Rozłam Ludzkości. Niestety PC-towa wersja gry nie jest wolna od problemów i w wielu przypadkach sprawia graczom kłopoty związane z wydajnością, bugami i nie tylko. W związku z tym czas na kolejny artykuł z cyklu "Czy pójdzie na moim sprzęcie?".

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - problemy z aktywacją PC-towej wersji [news zaktualizowany]

Kamil Zwijacz, 23 sierpnia 2016, 15:56

PC-towcy, którzy nabyli Deus Ex: Rozłam Ludzkości, mogą nie mieć powodów do zadowolenia. W przypadku polskiego wydania gry okazało się bowiem, że program generujący klucz na platformę Steam (autorstwa firmy Denuvo) nie działa prawidłowo w systemie Windows 7.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - dzisiaj premiera na PC, PS4 oraz XONE

Krystian Pieniążek, 23 sierpnia 2016, 10:29

Dziś debiutuje Deus Ex: Rozłam Ludzkości w wersjach na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Jednocześnie udostępniono przepustkę sezonową, w skład której wejdą m.in. dwa duże dodatki fabularne. Pierwsze recenzje gry nastrajają optymistyczne, jednak wynika z nich, że nie przebije ona pod względem złożoności swego wielkiego poprzednika.

Deus Ex: Mankind Divided w pierwszej trójce. Top 10 Steam (14 - 20 sierpnia)

Przemysław Zamęcki, 22 sierpnia 2016, 08:02

No Man's Sky nie odpuszcza i ciągle kusi nowych nabywców. Deus Ex: Mankind Divided debiutuje na miejscu trzecim. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką największych hitów Steama w ubiegłym tygodniu.

Potwierdzono obecność Denuvo w grze Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Kamil Zwijacz, 20 sierpnia 2016, 19:01

Przedstawiciele studia Eidos Montreal potwierdzili na Reddicie, że ich najnowsza gra - Deus Ex: Rozłam Ludzkości - korzysta z technologii Denuvo, która skutecznie utrudnia życie piratom.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości to dobra gra, ale gorsza niż Bunt Ludzkości

Kamil Zwijacz, 20 sierpnia 2016, 15:54

Wczoraj zeszło embargo na recenzje gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości, więc wiemy już, jak wypadają najnowsze przygody Adama Jensena. Pisząc w skrócie, to bardzo porządna produkcja, ale pod pewnymi względami gorsza niż Bunt Ludzkości z 2011 roku.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - wsparcie dla DirectX 12 dopiero po premierze gry

Nowak Jakub, 18 sierpnia 2016, 10:52

Studio Nixxes poinformowało za pośrednictwem platformy Steam, że wsparcie dla DirectX 12 w grze Deus Ex: Rozłam Ludzkości nadejdzie dopiero kilkanaście dni po premierze tytułu (która nie jest na szczęście zagrożona).

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - wymagania sprzętowe

Adrian Werner, 12 sierpnia 2016, 08:30

Studio Eidos Montreal i firma Square Enix ujawniły wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości, czyli jednej z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości pokrył się złotem

Jakub Mirowski, 30 lipca 2016, 08:40

Deweloperzy z Eidos Montreal poinformowali, że gra Deus Ex: Rozłam Ludzkości uzyskała złoty status - co oznacza, że płyty z ostateczną wersją produkcji trafiły do tłoczni. W związku z tym wyznaczona na 23 sierpnia data premiery zostanie dotrzymana.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości – w grze pojawi się wysoki poziom trudności „I never asked for this”

Kamil Zwijacz, 18 lipca 2016, 15:01

Podczas rozmowy z reżyserem gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości dowiedzieliśmy się, że w produkcji pojawi się bardzo wysoki poziom trudności „I never asked for this”, którego główną atrakcją ma być permanentna śmierć protagonisty, Adama Jensena.

Deus Ex: Rozłam ludzkości – które zakończenie Buntu ludzkości jest kanoniczne? [SPOILERY]

Krzysztof Mysiak, 18 lipca 2016, 14:59

Przy okazji wywiadu z twórcami gry Deus Ex: Rozłam ludzkości (ang. Mankind Divided) zapytaliśmy o to, które z czterech zakończeń poprzedniej odsłony serii – Buntu ludzkości – zostało uznane za kanoniczne w fabule kontynuacji. Odpowiedź brzmi: każde po trochu. UWAGA: news zawiera spoilery!

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - pierwsze dwadzieścia minut rozgrywki

Kamil Zwijacz, 15 lipca 2016, 09:54

W serwisie GameSpot opublikowano pierwsze dwadzieścia minut rozgrywki z gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Nagranie pochodzi z wersji na konsolę PlayStation 4.

PC Gaming Show na E3 2016 – podsumowanie

Michał Jodłowski, 14 czerwca 2016, 02:00

PC Gaming Show, konferencja na targach E3 poświęcona pecetowej części branży gier, odbyła się 13 czerwca o godzinie 20:30 czasu polskiego. Zapraszamy do lektury naszego podsumowania całej imprezy, na której m.in. AMD omówiło karty grafiki Radeon RX 480, 470 i 460, Klei zapowiedziało Oxygen Not Included, Polacy ujawnili pierwszy zwiastun Superhot VR, a Square Enix pokazało Dubaj na gameplayu z Deus Ex: Mankind Divided.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - nowy fragment rozgrywki i zapowiedź trybu Deus Ex Breach

Kamil Zwijacz, 8 czerwca 2016, 20:28

Studio Eidos Montreal zaprezentowało dziś dwa nowe materiały wideo z gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Jednym jest kilkunastominutowy fragment rozgrywki, a drugim zwiastun prezentujący tryb Deus Ex Breach.

Square Enix przypomina nowym trailerem o grze Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Kamil Zwijacz, 28 kwietnia 2016, 18:05

Po kilku miesiącach medialnej ciszy, firma Square Enix postanowiła przypomnieć o grze Deus Ex: Rozłam Ludzkości, publikując nowy, długi zwiastun. Produkcja ukaże się 23 sierpnia bieżącego roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach.