Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Kholat

Ponad 3,5 miliona graczy posiada Kholat

AlexB, 11 kwietnia 2019, 12:38

Studio IMGN.PRO pochwaliło się, że od 2015 roku do graczy trafiło przeszło 3,5 miliona egzemplarzy survival horroru Kholat. Na samym tylko Steamie swoich właścicieli znalazło przeszło 1,2 miliona sztuk polskiej produkcji.

Kholat - polski horror do zdobycia za darmo

Ender, 1 lutego 2019, 18:35

Polski pierwszoosobowy horror Kholat jest obecnie dostępny do pobrania za darmo w serwisie Steam. Wydana w 2015 roku produkcja oparta została na sprawie tajemniczych śmierci, które miały miejsce na Przełęczy Diatłowa w rosyjskich górach Ural.

Kholat - sprzedano pół miliona egzemplarzy; wkrótce premiera gry na Xboksie One

Góral, 29 maja 2017, 12:24

9 czerwca bieżącego roku polski horror Kholat ukaże się na konsoli Xbox One. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że wersja na PC-ty i PlayStation 4 rozeszła się w przeszło półmilionowym nakładzie.

Kholat - polska przygodówka ukaże się w marcu na PlayStation 4

Góral, 2 lutego 2016, 20:22

Kholat, rodzima przygodówka z elementami horroru, która w połowie 2015 roku ukazała się na komputerach PC, trafi 8 marca do posiadaczy konsoli PlayStation 4.

Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (5-11 października 2015 r.)

Adrian Werner, 12 października 2015, 20:35

W minionym tygodniu poznaliśmy wreszcie datę polskiej premiery jednego z największych projektów tego roku oraz dowiedzieliśmy się, że dwa rodzime projekty otrzymają wkrótce wersje konsolowe.

Kholat - polski survival horror oficjalnie debiutuje na PC

Sarge, 9 czerwca 2015, 09:30

Dzisiaj ma miejsce światowa premiera polskiej gry Kholat, którą od jutra będzie można zakupić także w naszym kraju w wersji pudełkowej na PC. Jest to pierwszoosobowa produkcja przygodowa utrzymana w konwencji horroru, w której przenosimy się w góry Ural.

Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (11-17 maja 2015 r.)

Adrian Werner, 17 maja 2015, 12:45

Dobiegający końca tydzień zdominowała gra Wiedźmin 3: Dziki Gon i zostaliśmy wręcz zalani nowymi materiałami oraz informacjami jej dotyczącymi. Ponadto poznaliśmy wyniki sprzedaży pism branżowych, obejrzeliśmy świeży zwiastun obiecującego polskiego horroru oraz dowiedzieliśmy się, jakie produkcje trafią do jednej z tanich serii.

Polska wersja Kholat z Andrzejem Chyrą i Mirosławem Zbrojewiczem w rolach głównych

luckie, 30 kwietnia 2015, 11:36

W polskiej wersji językowej gry Kholat głosu głównemu narratorowi użyczy Andrzej Chyra, zastępując w tej roli Seana Beana. W nowej produkcji studia IMGN.PRO usłyszymy również Mirosława Zbrojewicza, Miłogosta Reczka oraz Justynę Wasilewską.

Kholat – polski eksploracyjny horror opóźniony o półtora miesiąca

Draug, 27 marca 2015, 16:50

Na niecały miesiąc przed planowaną kwietniową premierą firma IMGN.PRO poinformowała, że debiut gry Kholat został opóźniony. Twórcy potrzebują dodatkowe półtora miesiąca na doszlifowanie tej obiecującej eksploracyjnej przygodówki w klimacie horroru.

Kholat – pomóż wybrać okładkę i zgarnij klucz do gry

luckie, 19 marca 2015, 13:45

Studio IMGN.PRO zaufało czytelnikom gry-online.pl w kwestii wyboru polskiej okładki gry Kholat. Biorąc udział w naszej ankiecie, masz szansę zgarnąć klucz Steam do gry.

Kholat - polski horror oparty na faktach zadebiutuje 24 kwietnia

Jakub Mirowski, 2 lutego 2015, 16:04

Studio IMGN.PRO ogłosiło dziś datę premiery swojej debiutanckiej produkcji - opartego na faktach horroru Kholat. Przy okazji zaprezentowano także nowy, animowany zwiastun, stanowiący wprowadzenie do przedstawionej historii, i uruchomiono stronę internetową, na której można zamawiać grę w wersji cyfrowej.

Kholat – w polskim horrorze usłyszymy Seana Beana

Draug, 10 grudnia 2014, 15:45

Niezależne polskie studio IMGN.PRO pochwaliło się, że w tworzonej przez nie grze Kholat usłyszymy Seana Beana - znany aktor wystąpi jako narrator. Polski horror powstaje z myślą o pecetach, a jego premiera ma nastąpić przed końcem I kwartału 2015 roku.

Kholat – zobacz nowy zwiastun i screenshoty z polskiego horroru

Meehow, 29 października 2014, 10:55

Firma IMGN.PRO udostępniła nowy zwiastun i garść screenshotów z nadchodzącego horroru Kholat, inspirowanego prawdziwymi wydarzeniami z Przełęczy Diatłowa, gdzie doszło do tajemniczej, do dzisiaj niewyjaśnionej tragedii.

Kholat - polski horror porzuca Unity i przechodzi na Unreal Engine 4

Góral, 19 sierpnia 2014, 09:59

Deweloper survival horroru Kholat, firma IMGN.PRO, opublikował nowy zwiastun rodzimej produkcji, prezentujący lokacje dostępne w grze. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że tytuł porzucił technologię Unity na rzecz Unreal Engine 4 od Epic Games.

Kholat – polski niezależny horror ubiega się o zielone światło na Steam Greenlight

Adam Zechenter, 3 lutego 2014, 12:26

Krakowskie studio IMGN.pro stara się o zielone światło w programie Steam Greenlight dla swojej pierwszej produkcji, horroru Kholat. W tej niezależnej grze poznamy tajemniczą historię śmierci rosyjskich alpinistów z 1959 roku. W pracach nad tytułem bierze też udział inny polski deweloper, Wohoo Games.

Kholat - pierwsze screeny z polskiego horroru

Adrian Werner, 18 grudnia 2013, 13:05

Polskie studio IMGN.pro wypuściło pierwsze screeny z gry Kholat, czyli survival horroru nawiązującego do tragedii radzieckich alpinistów na Przełęczy Diatłowa w 1959 roku.

Kholat – mamy pierwsze informacje o polskim horrorze od nowego studia IMGN.pro

luckie, 21 października 2013, 19:15

Polska firma IMGN.pro zapowiedziała grę Kholat – horror nawiązujący do tajemniczej śmierci rosyjskich alpinistów. Produkcja wykorzysta autorskie narzędzie „fear manager”, które zadba o przerażającą atmosferę.